Najlepsze pożyczki od zaraz

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

MarKuros

Posty

3

Rejestracja

23 sie 2017, o 22:17

Re: Najlepsze pożyczki od zaraz

Postautor: MarKuros » 25 sie 2017, o 09:19

Najlepiej skorzystać z promocji jaką wiele firm oferuje = pierwsza pożyczka za darmo.
no avatar
User

heniutek

Posty

46

Rejestracja

11 lip 2017, o 19:05

Re: Najlepsze pożyczki od zaraz

Postautor: heniutek » 28 sie 2017, o 11:12

Trzeba jednak Kolego sprawdzić, czy faktycznie ona jest darmowa. Ja tam kiedyś skorzystałem z https://concash.pl/ i nie mogę naprawdę nic złego o tej firmie powiedzieć. Dobry kontakt, przejrzyste warunki udzielenia pożyczki.
Awatar użytkownika
User

zyczej

Posty

4

Rejestracja

27 sie 2017, o 12:51

Re: Najlepsze pożyczki od zaraz

Postautor: zyczej » 29 sie 2017, o 13:19

Jestem dokładnie tego samego zdania co poprzednik... nic dodać, nic ująć....
Serce obawia się cierpień
no avatar
User

kewlar

Posty

172

Rejestracja

18 paź 2016, o 17:17

Re: Najlepsze pożyczki od zaraz

Postautor: kewlar » 10 wrz 2017, o 18:29

Odnośnie sprawdzania firm pożyczkowych to chyba warto tutaj bazować na opiniach klientów. Czytałam je na temat wspomnianego wyżej concash https://concash.pl/artykul/pozyczki-con ... e-klientow , firmy, która ma w ofercie wiele produktów dla każdego, nawet osoby z zadłużeniem i z negatywnymi zapisami w BIK. Chyba negatywnych nie znalazłam..
no avatar
User

kewlar

Posty

172

Rejestracja

18 paź 2016, o 17:17

Re: Najlepsze pożyczki od zaraz

Postautor: kewlar » 10 wrz 2017, o 18:35

makoma44 pisze:A może lepszym rozwiązaniem będą pożyczki społecznościowe ? Ja ostatnio wzięłam taką pożyczkę w eMONERO, bez żadnych zaświadczeń i oświadczeń, a wystarczył tylko mój dowód. U mnie to była kwota 2000 zł, ale można wziąć nawet 4000 zł w 15 minut. POlecam, bo warto, gdyż pożycza się bez udziału instytucji finansowych.

Pożyczki prywatne są o tyle lepsze, że można dogadać się z "inwestorem" i nawet negocjować oprocentowanie. Poczytajcie na ich temat http://www.polskibiznes.info/co-to-jest ... -prywatna/ , moim zdaniem tu akurat ryzyka dla pożyczkobiorcy nie ma, zasady sa jasne i tyle.
Awatar użytkownika
User

MiniCredit.pl

Posty

6

Rejestracja

14 gru 2015, o 09:03

Lokalizacja

Warszawa

Re: Najlepsze pożyczki od zaraz

Postautor: MiniCredit.pl » 15 wrz 2017, o 07:01

Niestety nie każde pożyczki są darmowe, natomiast mimo niewielkich opłat są one lepszą alternatywą od pożyczek bankowych, które posiadają większe oprocentowanie. Jeśli spłacimy kwotę w terminie to nie powinno być problemu z dodatkowymi opłatami. Co najlepsze pieniądze można otrzymać nawet w 15 minut.
no avatar
User

iwnekk

Posty

5

Rejestracja

22 wrz 2017, o 10:00

Re: Najlepsze pożyczki od zaraz

Postautor: iwnekk » 23 wrz 2017, o 10:55

Świetne oferty tych pożyczek daliście, jak dla mnie rewelacja !
no avatar
User

porosz

Posty

31

Rejestracja

19 paź 2016, o 16:37

Re: Najlepsze pożyczki od zaraz

Postautor: porosz » 23 wrz 2017, o 20:47

Takie pożyczki to czasami miód na serce i wyjście z problemu, ale czasem niestety nie i o skutkach niepłacenia takich zadłużeń można przeczytać tutaj . Wiadomo jak ktoś wie że będzie miał pieniążki na spłatę to ok, ale z podejściem " będzie co będzie" to lepiej się dwa razy zastanowić.
no avatar
User

warszawa88

Posty

87

Rejestracja

27 wrz 2017, o 04:52

Re: Najlepsze pożyczki od zaraz

Postautor: warszawa88 » 27 wrz 2017, o 08:59

Ja brałam pożyczkę na www.moneyman.pl Jestem bardzo zadowolona. Szbkie pieniądze i malo formalności. Jest rakże pomoc oline i telefoniczna. Poleciła mi to koleżanka, która brała juz tam 5 pożyczek. Można także szybciej spłacić. Przy rejestracji należy w celu potwierdzenia nr konta wpłacić tylko symboliczną kwotę.
no avatar
User

reton12

Posty

223

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

Re: Najlepsze pożyczki od zaraz

Postautor: reton12 » 6 paź 2017, o 12:33

Najlepiej poczytać trochę o tego typu pożyczkach w internecie. Możliwości jest naprawdę dużo. Wystarczy rzucić okiem na porównywarki i artykuły. Poczytajcie na przykład ranking szybkich pożyczek pozabankowych kredyciki.strefa.pl/pozyczki-pozabankowe.html . To bardzo wygodne i szybkie rozwiązanie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.098s | 13 Queries | GZIP : Off ]