Nieuczciwy klient, jak sobie z nim poradzić?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

MarKuros

3

23 sie 2017, o 22:17

Re: Nieuczciwy klient, jak sobie z nim poradzić?

Postautor: MarKuros » 25 sie 2017, o 09:16

Dość często windykacja, ani nawet komornik nie pomaga bo się okazuje że dłużnik nie pracuje i nie ma żadnego majątku.
no avatar
User

ssam

3

24 sie 2017, o 10:29

Re: Nieuczciwy klient, jak sobie z nim poradzić?

Postautor: ssam » 6 paź 2017, o 10:59

Ja niestety trafiłem na takiego oszusta. Od początku gość wydawał się dziwny, praca nie do końca mi odpowiadała podobnie jak jej warunki. Po dwóch tygodniach powiedziałem sobie dosyć, koniec przymusowych nadgodzin, wykonywania cudzych obowiązków i okropnego traktowania. Dowiedziałem się że niepotrzebnie zawracałem głowę z umową, na której stracił tyle pieniędzy w związku z czym wypłaty nie otrzymam.
Cham okropny! Jestem upartym człowiekiem i znam swoje prawa więc miałem dwa wyjścia: zaciągnąć go przed sąd lub iść do firmy zajmującej się ściąganiem należności. W naszym kraju sprawy sądowe ciągną się w nieskończoność więc znalazłem tą firmę https://www.veriv.pl/index.php/windykacja-naleznosci/. Ludzie w tej firmie znają się na rzeczy i w naprawdę niedługim czasie miałem te marne grosze już na swoim koncie. Pomimo tego, że mój przypadek był stosunkowo błachy, ponieważ chodziło o bardzo małe pieniądze, to zostałem potraktowany z takim samym zaangażowaniem jak klienci z poważniejszymi sprawami.
Poprzednia