Czy taki zawod jest dobrze platny?

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

aniamroz79

13

10 paź 2016, o 10:59

Czy taki zawod jest dobrze platny?

Postautor: aniamroz79 » 10 lis 2016, o 17:13

Witam Państwa. Zastanawiam się nad zmianą obecnej pracy. Zainteresował mnie zawód trenera personalnego, który jest bliski moim predyspozycją. Pasjonuje mnie sport i ćwiczenia fizyczne, dlatego sądzę, iż nieźle bym sobie poradziła w tym zawodzie. Natomiast zastanawia mnie kwestia zarobków. Nie wiem ile może zarabiać instruktor kulturystyki , który pracuje w fitness klubie. Czy występują jakieś specjalizacje w tym zawodzie? Jeśli tak, to jaką należało by wybrać aby właściwie pokierować własną karierą w tej branży. Bardzo proszę o wypowiedź osób, które mają doświadczenie w tej branży. I jeszcze jedna kwestia czy pracując jako instruktor kulturystyki muszę wiązać się wyłącznie z jednym pracodawcą?
no avatar
User

Dachowek

54

20 kwie 2016, o 16:05

Re: Czy taki zawod jest dobrze platny?

Postautor: Dachowek » 27 lip 2017, o 16:30

A co sądzicie o zawodzie opiekuna medycznego? Tutaj czytam na ten temat temat - http://www.lubliniec.info/artykul/10353 ... ym-zawodem . Ogłoszeń na różnych stronach faktycznie pojawia się wiele, ale nigdzie nie piszą o pensji. Ile taki opiekun medyczny może zarabiać?
Awatar użytkownika
User

ghemon

5

23 sie 2017, o 17:21

Postautor: ghemon » 24 sie 2017, o 17:47

A może warto w tej sprawie zapytać znajomych? Moim zdaniem to jest naprawdę dość dobra opcja :)
Teraz nie pora myślec o tym, czego ci brak. Lepiej pomyśl. co możesz zrobić z tym, co masz
no avatar
User

olo434

3

55 min temu

Postautor: olo434 » 51 min temu

według mnie na pewno tak