Drukarnia inetrnetowa

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

reton12

Posty

223

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

Drukarnia inetrnetowa

Postautor: reton12 » 3 lip 2017, o 15:19

Witajcie! Potrzebuję zamówić kalendarze książkowe , pomyślałam że będzie to bardzo fajny sposób na promowanie mojej firmy. Jak uważacie czy takie cos się sprawdzi? Tylko nie bardzo wiem gdzie je zamówić ? Co mi radzicie ? Najlepiej drukarnię internetową... dużo dobrego czytałam że w tej firmie http://drukarnialegra.pl/oferta/druk-kalendarzy/ robią bardzo solidnie takie rzeczy i w dobrej cenie .Co sądzicie o ich ofercie?
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Drukarnia inetrnetowa

Postautor: bizz » 31 lip 2017, o 10:12

Uważam, że jeśli szukacie dobrej drukarni internetowej, to możecie zajrzeć do drukarnia ulotek warszawa. Moim zdaniem, naprawdę dobra firma, oferująca dobrej jakości wydruki i atrakcyjne ceny.
no avatar
User

DeltaKurier.pl

Posty

40

Rejestracja

24 sie 2017, o 05:31

Re: Drukarnia inetrnetowa

Postautor: DeltaKurier.pl » 24 sie 2017, o 06:36

Poczytaj kilka tematów na forum, ponieważ o ile dobrze pamiętam to były poruszane wątki dotyczące dobrych i godnych polecenia drukarni internetowych, oczywiście moim zdaniem to bardzo dobra opcja bo nawiązując stalą współpracę będziesz w stanie zaoszczędzić.
no avatar
User

Wektor77.pl

Posty

13

Rejestracja

11 wrz 2017, o 09:10

Re: Drukarnia inetrnetowa

Postautor: Wektor77.pl » 11 wrz 2017, o 09:41

Jeżeli chodzi o internetowa drukarnię na której można polegać to polecam Wektor77 w razie pytań jesteśmy do dyspozycji na forum i chętnie doradzimy.
no avatar
User

oli32

Posty

244

Rejestracja

12 gru 2016, o 11:47

Re: Drukarnia inetrnetowa

Postautor: oli32 » 19 wrz 2017, o 08:02

Ja od siebie zaproponuję drukarnię Diamond Druk. Tutaj https://www.diamond-druk.pl masz namiary na nich. Terminowo, w dobrej cenie, rzetelnie. Mają bardzo szeroki asortyment, a to też ważne, bo na Twoim miejscu pomyślałabym także o innych materiałach promocyjnych dla firmy. Świetnie sprawdzają się np. torby bawełniane z nadrukiem albo notesy. W Diamond Druk wszystko to znajdziesz także popatrz sobie.
no avatar
User

kartonka

Posty

84

Rejestracja

1 gru 2014, o 13:19

Re: Drukarnia inetrnetowa

Postautor: kartonka » 21 wrz 2017, o 11:51

Ja korzystam tylko z jednej drukarni internetowej. Jest to drukarnia Cardon, która specjalizuje się w produkcji kart plastikowych. Dostarczają naprawdę bardzo satysfakcjonujący produkt. Ich karty są świetnie wydrukowane, nie niszczą się i działają bez zarzutu. Ogólnie współpraca z nimi przebiega bardzo pozytywnie i życzliwie. Podchodzą indywidualnie do każdego klienta, a to rzadkość w tej branży.
no avatar
User

Owelka

Posty

52

Rejestracja

18 paź 2016, o 11:04

Re: Drukarnia inetrnetowa

Postautor: Owelka » 24 wrz 2017, o 20:03

Jest to bardzo fajny pomysł. Wszelkie tego typu promowanie własnej działalności zawsze wiąże się z przychylnymi opiniami klientów. Do tego typu przedsięwzięcia zawsze warto zaangażować drukarnię online, bowiem oferują dużo bardziej atrakcyjne ceny od tych standardowych, a jakość usług absolutnie nie odbiega od nich, a niekiedy nawet je przewyższa. Dobrym przykładem taniej drukarni, a zarazem w pełni profesjonalnej jest https://web-to-print.pl, która oferuje całą masę usług. Znajdziesz tam wszystko co niezbędne, a wykonane przez nich wydruki w dowolnej wybranej przez Ciebie formie na pewno pomogą Ci rozreklamować Twoją firmę.
no avatar
User

arekk

Posty

233

Rejestracja

1 kwie 2013, o 20:18

Re: Drukarnia inetrnetowa

Postautor: arekk » 23 paź 2017, o 12:56

Myślę, że warto kontrolować koszty druku w firmie. Na http://drukwfirmie.pl/4787-dyrektor-fin ... u-w-firmie możecie znaleźć skuteczne porady w tym temacie. Zobaczcie sami, może również i was ten temat zaciekawi.
no avatar
User

adam_cza

Posty

5

Rejestracja

20 sty 2018, o 16:04

Re: Drukarnia inetrnetowa

Postautor: adam_cza » 20 sty 2018, o 16:15

No, takie oferty to rzeczywiscie mogą być ważne rozważenia.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Drukarnia inetrnetowa

Postautor: MaciejK » 23 wrz 2018, o 14:35

My już od lat współpracujemy z drukarnią Polimax z Warszawy jeżeli planujemy przeprowadzenie jakieś kampanii reklamowej w całym mieście. Wykonują wszystkie materiały jak banery, roll upy, ulotki, wizytówki itd z ogromną dokładnością oraz zgodnie ze wspólnie ustalonym terminem. Do tego obsługa zawsze służy profesjonalną poradą, także gdy szykowałem prezent dla rodziców w postaci fotoksiążki. Projekt oraz wykonanie wyszły genialnie w dobrej cenie, także nie może być nic innego niż polecenie :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.126s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron