Firma windykacyjna?

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

Garagan

Posty

69

Rejestracja

6 lut 2015, o 05:11

Firma windykacyjna?

Postautor: Garagan » 6 lut 2015, o 05:14

Stało się. Pierwszy nieuczciwy klient. Umowa jest, można się sądzić. Ale zastanawiam się nad firmą windykacyjną - czy to ma jakiś sens? Wydaje mi się, że tak będzie po prostu szybciej, dlatego w ogóle o tym myślę. Jest coś takiego, że firma najpierw oceni czy ten dług można odzyskać, a potem dopiero pobierze opłatę?
no avatar
User

Surcent

Posty

1

Rejestracja

25 lut 2015, o 12:24

Re: Firma windykacyjna?

Postautor: Surcent » 25 lut 2015, o 12:34

Nie spinaj się za bardzo, bo to wszystko do wygrania. Wejdź na przykłaad na stronę vindicat.pl i tam już pójdzie z górki. Możesz sprzedać dług, negocjować z dłużnikiem, napisać pozew - do wyboru, do koloru.
no avatar
User

Garagan

Posty

69

Rejestracja

6 lut 2015, o 05:11

Re: Firma windykacyjna?

Postautor: Garagan » 9 kwie 2015, o 06:48

Dzięki za polecenie firmy vindicat. Udało się zmobilizować dłużnika i rzeczywiście odzyskałem kasę za znacznie mniejsze pieniądze niż myślałem. Teraz już mniej będę się obawiał takich nieuczciwych ludzi, bo wiem, że w razie czego mam jakieś wyjście w postaci samodzielnej windykacji. Ale mam nadzieję, że więcej mnie taka sytuacja nie spotka.
no avatar
User

dymitr3noam

Posty

4

Rejestracja

9 kwie 2015, o 21:42

Re: Firma windykacyjna?

Postautor: dymitr3noam » 29 kwie 2015, o 09:42

Oprócz zgłoszenia się do firmy windykacyjnej pomyśl też nad wpisaniem takiego kontrahenta do BIG. W przyszłości ktoś może uniknąć współpracy z taką osobą, jeśli zobaczy, że nie wywiązuje się z umów.
no avatar
User

Garagan

Posty

69

Rejestracja

6 lut 2015, o 05:11

Re: Firma windykacyjna?

Postautor: Garagan » 2 maja 2015, o 16:37

dymitr3noam pisze:Oprócz zgłoszenia się do firmy windykacyjnej pomyśl też nad wpisaniem takiego kontrahenta do BIG. W przyszłości ktoś może uniknąć współpracy z taką osobą, jeśli zobaczy, że nie wywiązuje się z umów.


Podaj jeszcze raz linka, bo ten nie działa.

A propos vindicat, to powiem jeszcze, że jak kogoś przeraża samodzielna windykacja, to może poprosić kancelarię o pomoc i oni sprawę ogarną. Tak że nie ma się czego obawiać. :)
no avatar
User

dymitr3noam

Posty

4

Rejestracja

9 kwie 2015, o 21:42

Re: Firma windykacyjna?

Postautor: dymitr3noam » 21 paź 2015, o 11:02

Od tego właśnie są takie firmy, które są w stanie pomóc takim ludziom jak Ty. Gdy się jest osobą poszkodowaną chcącą odzyskać swoje pieniądze samemu czesto ciężko jest coś zdziałać. Windykacja jest rzeczą niełatwą bo ludzie wolą problemu unikać i go odkładać niż sie z nim zmierzyć dlatego z nieuczciwymi kontahentami ciężko jest się dogadać. A tacy pośrednicy bez wątpienia w tym pomagają
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Firma windykacyjna?

Postautor: kolaa » 7 mar 2016, o 12:27

Odnośnie windykacji, moim zdaniem warto zajrzeć również do http://poradnikwierzyciela.pl/ , gdzie dostępne są artykuły z poradami dla wierzyciela. Uważam, że warto zajrzeć w to miejsce, jeśli szukacie rzetelnych porad w tym temacie.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

zuzka

Posty

66

Rejestracja

6 lut 2016, o 12:06

Re: Firma windykacyjna?

Postautor: zuzka » 5 kwie 2016, o 19:23

Warszawskie http://kancelaria-biuro.pl/ zajmuje się odzyskiwaniem należności na każdym etapie postępowania. Dzięki wiedzy, doświadczeniu, skutecznym metodom nakłaniania dłużników do spłaty zobowiązań często udaje się odzyskać zaległe kwoty. Jeśli nie, to zostanie wystawiony nakaz zapłaty, będący podstawą do dalszych działań egzekucyjnych.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Firma windykacyjna?

Postautor: bizz » 6 kwie 2016, o 12:04

Może zainteresuje was również temat samodzielnej windykacji. Ofertę platformy umożliwiającej takie działania znajdziecie na http://vindicat.pl/ . Myślę, że w ten sposób można znacznie zaoszczędzić na procesach windykacyjnych, więc warto pomyśleć nad tym rozwiązaniem.
no avatar
User

bnowacka

Posty

12

Rejestracja

17 sie 2017, o 10:52

Re: Firma windykacyjna?

Postautor: bnowacka » 23 sie 2017, o 14:19

Warto się zgłosić do Dolnośląskiego Konsorcjum Obsługi Wierzytelności - najpierw analizują sprawę za darmo, a dopiero później po przedstawieniu wszystkich dostępnych opcji pobierają opłaty (oczywiście jeżeli będąc klientem się zdecydujemy na współpracę). To bardzo dobrzy specjaliści, którzy się znają na swojej pracy. Pomagają nie tylko w temacie wierzytelności, ale również świadczą na szeroką skalę pomoc prawną, pomagają obniżyć opłatę adiacencką oraz opłatę planistyczną, a także zajmują się egzekwowaniem odszkodowania spowodowanego wywłaszczeniem.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.131s | 13 Queries | GZIP : Off ]