windykacja

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

windykacja

Postautor: oksana » 18 lip 2014, o 10:30

Mieliście może z czymś takim do czynienia?
Ja potrzebuję pilnie takiej dobrej firmy, która zajmuje się takimi sprawami.
Znajomi polecają mi tę z Warszawy http://www.fluence.com.pl
ale chciałabym zasięgnąć szerszej opinii na ten temat.
Może kogoś jeszcze polecacie?
no avatar
User

kamaa_81

Posty

1

Rejestracja

12 gru 2014, o 13:32

Re: windykacja

Postautor: kamaa_81 » 12 gru 2014, o 13:37

Jeśli chodzi o firmy windykacyjne, to w Polsce największą taką instytucją jest firma kruk. Mają największy zasięg z tego co wiem. Oprócz tego są też inne firmy, można poszukać info.
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: windykacja

Postautor: oksana » 11 mar 2016, o 10:58

Myślę, że w windykacji mogą pomóc wam również porady, które znajdziecie w portalu http://poradnikwierzyciela.pl/ . jest to naprawdę ciekawe miejsce, dla tych, którzy szukają porad odnośnie ściągania należności od dłużników.
Warto sobie sprawdzić co jeszcze serwis ma do zaoferowania.
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: windykacja

Postautor: oksana » 4 kwie 2016, o 23:09

Dodatkowo moja znajoma ostatnio miała możliwość skorzystania z http://vindicat.pl/ i powiedziała, że jest bardzo zadowolona z ich sposobu działania :) Podobno udało jej odzyskać swoje pieniądze w krótki czasie, więc może warto się do nich zwrócić :)
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: windykacja

Postautor: kolaa » 10 cze 2016, o 12:48

Ja uważa, że jeśli o usługi windykacji chodzi, to dobra jest ta firma windykacyjna. Profesjonalne doradztwo oraz wsparcie, więc myślę, że chcąc szybko i skutecznie ściągnąć należności od dłużników, to warto z tego typu firmą windykacyjną się skontaktować.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

Katarzyna Zborowska

Posty

21

Rejestracja

7 mar 2016, o 09:34

Re: windykacja

Postautor: Katarzyna Zborowska » 14 cze 2016, o 07:15

z windykacją lepiej nie mieć nic wspólnego
no avatar
User

Manna

Posty

232

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:55

Re: windykacja

Postautor: Manna » 7 lip 2016, o 10:24

ja niestety musiałem wdrożyć postępowanie windykacyjne wobec kontrahentów i zwróciłem się do debit finanse, wszystko przebiegło sprawnie i pomyślnie a je nie musiałem się stresować jakimiś nieprzyjemnymi sytuacjami
Najlepsza cukiernia katowice http://www.lajkonik-pik.pl   - Producent ciast, ciastek, pączków i tortów.
no avatar
User

endrju1

Posty

288

Rejestracja

23 maja 2016, o 13:43

Re: windykacja

Postautor: endrju1 » 13 wrz 2016, o 10:34

Ściąganie należności to taka nieprzyjemna sprawa... no ale jak już się ma zdarzyć, to raczej postawiłbym na skuteczna windykacja warszawa. Wolę powierzyć to w ręce kogoś zaufanego. Odpukać, na razie problemów nie mamy.
no avatar
User

arekk

Posty

233

Rejestracja

1 kwie 2013, o 20:18

Re: windykacja

Postautor: arekk » 28 lis 2016, o 11:02

Możecie sprawdzić również ofertę w windykacja długów warszawa . Jest to moim zdaniem dobra kancelaria adwokacka, więc może i wam ich usługi się spodobają.
no avatar
User

bnowacka

Posty

12

Rejestracja

17 sie 2017, o 10:52

Re: windykacja

Postautor: bnowacka » 23 sie 2017, o 14:10

Sprawy windykacyjne z reguły nie są łatwe i wymagają trochę czasu i cierpliwości. Na szczęście są tacy specjaliści jak Dolnośląskie Konsorcjum Obsługi Wierzytelności, które osobiście bardzo polecam, bo znają się na swojej pracy. Pomagają nie tylko w temacie wierzytelności, ale również świadczą na szeroką skalę pomoc prawną, pomagają obniżyć opłatę adiacencką oraz opłatę planistyczną, a także zajmują się egzekwowaniem odszkodowania spowodowanego wywłaszczeniem.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.264s | 15 Queries | GZIP : Off ]