Dobry serwis samochodowy Gliwice

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

TokoToki

Posty

28

Rejestracja

3 mar 2016, o 07:29

Dobry serwis samochodowy Gliwice

Postautor: TokoToki » 16 sie 2017, o 09:53

Jakiś czas temu udało mi się odkryć nowy serwis i jestem pod wrażeniem. Naprawiałem u nich samochód, moi znajomi także i wszyscy jesteśmy zadowoleni. Dlatego też piszę tu, bo można powiedzieć, że już jest sprawdzony przez nas. Euromaster w Gliwicach na ulicy Cmentarnej 6. Mają też drugi serwis Na Rybnickiej, ale tam nie byłem>
Awatar użytkownika
User

SIWY80

Posty

5

Rejestracja

4 paź 2017, o 08:04

Re: Dobry serwis samochodowy Gliwice

Postautor: SIWY80 » 13 paź 2017, o 17:47

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :)

Zastanawiam się właśnie w chwili obecnej nad wyborem jakiejś naprawdę dobrej i solidnej firmy zajmującej się naprawą elektroniki samochodowej. Chodzmi mi także o takie usługi jak naprawa komputerów i modułów, immobiliserów, usuniwanie sondy/EGR/DPF/FAP, czy też wgyrwanie polskiego menu. Czy znacie może jakąś sprawdzonę firmę działającą na terenie śląska, a najlepiej Katowic? Liczy się dla mnie przede wszystkim duże doświadczenie oraz bardzo wysoka jakość usługi. Chciałbym też, żeby serwis udzielał jakichś gwarancji na swoją naprawę.

Ostatnio popytałem o to trochę znajomych i trzeba przyznać, że dość często powtarzała się nazwa tego serwisu http://autoelektronik.pl/ Co na ten temat sądzicie? Czy jest to Waszym zdaniem warte uwagi? Trzeba przyznać, że mają dość obszerne doświadczenie w branży, bo niemal dziesięcio letnie. Ale może jesteście w stanie doradzić jeszcze coś w tym obszarze tematycznym? Z góry wielkie dzięki za wszelkie sugestie w tym temacie :)
Jeśli będziesz szedł przez świat w poszukiwaniu doskonałości, znajdziesz doskonałość. Jeśli będziesz poszukiwał problemów, napotkasz problemy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.094s | 14 Queries | GZIP : Off ]