Jaki hosting pod firmową stronę?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

rafaal091

Posty

46

Rejestracja

26 wrz 2016, o 08:06

Jaki hosting pod firmową stronę?

Postautor: rafaal091 » 16 cze 2017, o 08:09

Jaki hosting wybrać pod firmową stronę internetową? Na co w szczególności zwrócić uwagę przy wyborze?
no avatar
User

kamill86

Posty

43

Rejestracja

17 sie 2016, o 10:12

Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

Postautor: kamill86 » 19 cze 2017, o 09:48

Hosting współdzielony w podstawowym pakiecie (taki z co najmniej kilka GB pojemności i kilkadziesiąt GB transferu) powinien wystarczyć pod firmową stronę - to koszt nie większy, niż kilkanaście zł miesięcznie wraz z domeną. Sprawdź ten hosting https://www.cal.pl/hosting-serwery-shared - w podstawowym pakiecie masz aż 10 GB pojemności (co w zupełności wystarczy pod taką stronę) i nielimitowany transfer.
no avatar
User

SaraMichel

Posty

7

Rejestracja

20 cze 2017, o 09:44

Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

Postautor: SaraMichel » 28 cze 2017, o 11:50

Bardzo podoba mi się hosting polskiej firmy hostingowej tutaj https://hostovita.pl/. Mają dobry hosting, dużą różnorodność nazw domen i nie drogie ceny za swoje usługi. Wierzę, że Pan wybierze dobry hosting. Życzę powodzenia.
Awatar użytkownika
User

Wienczynek

Posty

5

Rejestracja

29 cze 2017, o 19:37

Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

Postautor: Wienczynek » 1 lip 2017, o 05:56

Najlepiej taki żeby był dobry i przyjemny.
Bo dużo jest takich niepotrzebnych.
Jestem zmęczony, szefie. Zmęczony wędrówką, samotnie jak jaskółka w deszczu. Zmęczony tym, że nigdy nie miałem przyjaciela, żeby powiedział mi skąd, gdzie i dlaczego idziemy
no avatar
User

Kleo

Posty

405

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

Postautor: Kleo » 7 lip 2017, o 10:33

Ja bym proponowała zastanowić się nad microsoft dynamics ax partner. ANEGIS zapewnił znakomite wsparcie instalacji modułu finansowego Dynamics AX naszej jednostki dominującej. Takie systemu usprawniają działania firmy, lepiej się pracuje a biznes jest zdecydowanie zoptymalizowany oraz działa znacznie szybciej.
no avatar
User

paaula190

Posty

41

Rejestracja

30 lip 2016, o 11:44

Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

Postautor: paaula190 » 12 lip 2017, o 12:27

Wszystko zależy od strony, jej wielkości, ruchu itp. Firmowa strona zazwyczaj nie jest jednak zbyt pojemna, ruch także jest niewielki, także myślę, że wystarczy prosty hosting dzielony za maks. kilkanaście zł miesięcznie. Tu cal.pl/hosting mają takie - są dość szybkie, działają bez problemów, ma dobre parametry, także polecam.
no avatar
User

komper

Posty

71

Rejestracja

20 gru 2016, o 14:54

Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

Postautor: komper » 8 sie 2017, o 14:03

Niezawodny hosting masz w Hekko.
Strona firmowa nie potrzebuje lepszych parametrów, niż po prostu, normalnego konta dzielonego.
Tak to przynajmniej oceniam ze swojej strony. Trzymamy u nich serwisy od lat, różnej wielkości - wszystkie działają znakomicie.
no avatar
User

kamill86

Posty

43

Rejestracja

17 sie 2016, o 10:12

Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

Postautor: kamill86 » 16 sie 2017, o 08:52

rafaal091 pisze:Jaki hosting wybrać pod firmową stronę internetową? Na co w szczególności zwrócić uwagę przy wyborze?


Hosting współdzielony będzie najbardziej odpowiedni, oczywiście płatny, ten od cal.pl powinien się nadać - kosztuje niewiele, a działa bez najmniejszych problemów, jest wydajny, stabilny, dość elastyczny.
no avatar
User

Unima

Posty

203

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:59

Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

Postautor: Unima » 18 sie 2017, o 08:14

Nie ma co się bawić w darmowe hostingi, ja wolę wydac pieniądze na porządny hosting i mieć spokojną głowę że wszystko bedzie w porządku. Mam hosting https://zetohosting.pl/ i działa bez zarzutu
no avatar
User

DlaBiuraZakupy.pl

Posty

20

Rejestracja

23 sie 2017, o 11:04

Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

Postautor: DlaBiuraZakupy.pl » 23 sie 2017, o 11:48

To zależy od ilości wejść na stronę, oraz od tego co na tej stronie się znajduje to znaczy - czym Twoja firma się zajmuje. Najlepiej wybrać po dokładnym zapoznaniu się z kilkoma ofertami różnych firm.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.124s | 13 Queries | GZIP : Off ]