APTEKA INTERNETOWA

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

milena_w

Posty

212

Rejestracja

3 lis 2016, o 11:21

APTEKA INTERNETOWA

Postautor: milena_w » 25 cze 2017, o 15:41

Cześć! Chciałabym otworzyć aptekę internetową i zastanawiam się, jakie sprzęty są mi niezbędne do tego, aby prowadzić biznes tak, jak należy. Natknęłam się na artykuł, który kwestię tą opisuje: http://zdrowyobywatel.pl/jak-wybrac-sprzet-apteczny/, ale chciałabym to zweryfikować...
no avatar
User

Thertor

Posty

37

Rejestracja

15 sie 2017, o 19:23

Re: APTEKA INTERNETOWA

Postautor: Thertor » 15 sie 2017, o 19:24

Jeśli chcesz otworzyć firmę i ma to byc apteka internetowa to raczej dużo sprzętu nie potrzebujesz. Ewentualnie jakieś lodówki na leki i magazyn. Cała reszta to serwer i oprogramowanie sklepu internetowego. Chyba nic więcej z tego co sie orientuję!
no avatar
User

DeltaKurier.pl

Posty

40

Rejestracja

24 sie 2017, o 05:31

Re: APTEKA INTERNETOWA

Postautor: DeltaKurier.pl » 24 sie 2017, o 06:03

Pomijając wszelkie formalności, musisz zadbać również o to aby zamówienia trafiały szybko oraz bezpiecznie do klientów, a akurat pod tym względem możemy pomóc, zerknij na DeltaKurier.pl
Awatar użytkownika
User

Janca

Posty

5

Rejestracja

23 sie 2017, o 18:48

Re: APTEKA INTERNETOWA

Postautor: Janca » 25 sie 2017, o 19:58

Warto w tej sprawie poszukać jakiegoś info w necie. Mi się wydaje, że to może być naprawdę dość dobra opcja :)
Nie jest tchórzostwem poznać się na tym, co głupie. Ani nie jest głupie poznać się na tchórzostwie.
no avatar
User

Kemp

Posty

89

Rejestracja

19 gru 2016, o 18:03

Re: APTEKA INTERNETOWA

Postautor: Kemp » 12 wrz 2017, o 16:25

Ja ostatnio szukałem jakiegoś info dotyczącego migreny z aurą. Natrafiłem na stronę http://www.wyspa-kobiet.pl/sekrety_szcz ... /4077.html . Ten poradnik zawiera wiele informacji, które mogą przydać się osobom z podobnymi dolegliwościami jak ja.
no avatar
User

wojteklis

Posty

2

Rejestracja

19 wrz 2017, o 07:43

Re: APTEKA INTERNETOWA

Postautor: wojteklis » 19 wrz 2017, o 07:52

Teraz jest duża konkurencja i powinieneś też mieć aptekę stacjonarnie. Ja często kupuję leki w aptece Melissa, znam ją, dlatego też czasami zamawiam u nich produkty przez internet, bo przynajmniej mam pewność, że leki będą dobrze zabezpieczone i nieprzeterminowane.
no avatar
User

michal78

Posty

10

Rejestracja

4 wrz 2017, o 13:31

Re: APTEKA INTERNETOWA

Postautor: michal78 » 20 wrz 2017, o 09:30

Otworzenie apteki internetowej nie jest tak skomplikowane jak tej stacjonarnej. Niemniej jest kilka szczegółów o których należy pamiętać - warto zapoznać się z nimi. Ważną rzeczą jest zadbanie o dobrą platformę - musi być intuicyjna w obsłudze i niezawodna. W tym przypadku nie sprawdzą się "gotowce" - sklep powinien być dopasowany do Twoich potrzeb. Warto zrobić solidny research - wybadać konkurencję, poszukać firm która podejmą się stworzenia platformy. Jeśli nie znasz żadnej solidnej firmy, to z chęcią polecę Ci Interfeo http://www.interfeo.com. Mają duże doświadczenie w tworzeniu sklepów internetowych - na pewno pomogą i doradzą.
no avatar
User

Drukarnia-prudnik_pl

Posty

19

Rejestracja

11 lis 2017, o 07:23

Re: APTEKA INTERNETOWA

Postautor: Drukarnia-prudnik_pl » 11 lis 2017, o 07:59

Tak jak mowa powyżej, samo otwarcie apteki internetowej nie jest czymś skomplikowanym, natomiast warto znać kilka istotnych szczegółów oraz wymogów jakie należy spełnić, plus zadbać o reklamę. Polecam nawiązać współpracę z dobrą drukarnią internetową, ulotki i banery też będą czymś bardzo istotnym.
no avatar
User

Agaga

Posty

82

Rejestracja

1 gru 2017, o 16:10

Re: APTEKA INTERNETOWA

Postautor: Agaga » 19 gru 2017, o 19:29

I jeszcze recepty. Jak to rozwiążesz?
Awatar użytkownika
User

Goszczyn

Posty

5

Rejestracja

23 gru 2017, o 09:33

Re: APTEKA INTERNETOWA

Postautor: Goszczyn » 24 gru 2017, o 15:45

Nie jest to niestety moja mocna strona... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...
Otaczająca przestrzeń jest tak bezmierna, że trudno zachować równowagę oraz świadomość siebie samego
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.125s | 15 Queries | GZIP : Off ]