Rozwiązania dla e-biznesmenów

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

marek98

Posty

5

Rejestracja

27 sty 2017, o 08:59

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: marek98 » 27 sty 2017, o 09:02

według mnie to słabe rozwiązanie
Awatar użytkownika
User

mento144

Posty

1

Rejestracja

27 sty 2017, o 21:03

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: mento144 » 27 sty 2017, o 21:09

Oferta Mega-Tech też jest świetnym pomysłem dla e-biznesów :) Oprogramowanie pozwala na optymalizowanie czasu wystawiania oraz pracy nad fakturami oraz rachunkami. Jest również opcja darmowego wypróbowania programu przed wykupem. Pozdrawiam!
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: atama » 18 maja 2017, o 11:07

Reklama w internecie to rzecz wręcz niezbędna w dzisiejszych czasach. Zarówno pozycjonowanie jak i prowadzenie kampanii marketingowych na portalach społecznościowych jak Facebook to w tej chwili najskuteczniejsze formy reklamy. Takie zadanie warto zlecić profesjonalistom http://fabrykamarketingu.pl/. Mój mąż z nimi współpracuje i zauważył już wzrost zainteresowania wśród klientów a to chyba najlepszy dowód na efektywność ich działań.
no avatar
User

wikag

Posty

5

Rejestracja

24 maja 2017, o 14:51

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: wikag » 24 maja 2017, o 14:58

Ciekawe te rozwiązania, kiedy będę potrzebował to na pewno sprawdzę aktualną ofertę.
Awatar użytkownika
User

bokowiec

Posty

7

Rejestracja

23 maja 2017, o 12:03

Lokalizacja

Wałbrzych

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: bokowiec » 26 maja 2017, o 14:01

Ja bym postawił na lepszą ochronę danych osobowych, jeżeli tak się złoży, że nasza działalność będzie obejmować ich przetwarzanie. W końcu nie chcielibyśmy stracić zaufania klientów, prawda? Wobec tego nawet e-biznesmeni powinni zatrudniać kogoś takiego jak zewnętrzny ABI do dbania o stan zabezpieczeń: http://www.forsafe.pl/obsluga-administratora-bezpieczenstwa-informacji, a także rekomendowania o korzystnych zmianach dla całego systemu informatycznego firmy, bo w taki sposób najczęściej teraz przechowują poufne informacje.
Awatar użytkownika
User

Eizdienn2

Posty

1

Rejestracja

5 lip 2017, o 15:22

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: Eizdienn2 » 5 lip 2017, o 15:24

Wiele ciekawych rozwiązań dla biznesu oraz consulting zapewnia firma http://semprus.pl/ Warto się przyjrzeć ofercie jak rozpoczynasz działalność gospodarczą, bądź chcesz wprowadzić nowe plany do firmy.
no avatar
User

megsa

Posty

5

Rejestracja

10 lip 2017, o 15:52

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: megsa » 10 lip 2017, o 16:01

Pewnie, że tak, takie rozwiązania w chmurze potrafią zaoszczędzić spore wydatki.
no avatar
User

Kleo

Posty

398

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: Kleo » 26 lip 2017, o 16:59

Moją propozycją rozwiązania jest dynamics ax consultant To najlepsza opcja dla przedsiębiorców, którzy chcą mieć wszystko w jednym konkretnym miejscu, bez zbędnego bałaganu. Teraz dla każdego optymalizacja systemu jest niezwykle potrzebna.
no avatar
User

bizon

Posty

250

Rejestracja

14 paź 2015, o 14:59

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: bizon » 15 sie 2017, o 15:00

Bardzo fajną opcją jest biuro rachunkowe w internecie. Zdecydowanie warto się nad tym zastanowić. Pełną ofertę takiego biura znajdziecie na stronie http://taxsafe.pl/. Jak dla mnie jest to strzał w dziesiątkę - wszystko można załatwić bez wychodzenia z domu.
no avatar
User

Mojner

Posty

72

Rejestracja

28 cze 2016, o 09:31

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: Mojner » 19 sie 2017, o 13:32

Dla biznesmenów chcących prowadzić swój sklep internetowy bardzo dobrym rozwiązaniem są moduły magento , które zapewniają ogromną ilość funkcjonalności niezbędna do prowadzenia e-sklepu. Wystarczy jednorazowo zakupić wybrany moduł, następnie go zainstalować aby móc od razu z niego korzystać w swoim sklepie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.214s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron