Egzema problem ze skórą

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

jacek377

Posty

3

Rejestracja

9 sie 2017, o 20:02

Egzema problem ze skórą

Postautor: jacek377 » 9 sie 2017, o 20:17

Cześć, piszę, ponieważ widzę,że można pisać na tym forum o różnych problemach.Od kilku lat zmagam się z chorobą skóry egzemą.Pomimo,że jestem pod stałą opieką dermatologa to jednak w codziennym życiu wciąż szukam środków myjących, które pomogłyby mi w pielęgnacji skóry, a także w łagodzeniu dolegliwości.Dermokosmetyki są bardzo drogie więc szukałem w internecie i natrafiłem na mydło biały jeleń http://www.rossmann.pl/Produkt/Bialy-Je ... 97851,5660
Myślę,że je zamówię i zastosuję je do codziennego użytku.Czy ktoś z Was stosował lub stosuje to mydło ?Będę wdzięczny za porady i opinie.Chętnie porozmawiam na temat egzemy jak również podzielę się swoją wiedzą na temat mojego schorzenia.Myślę, że sporo ludzi ma ten sam problem co ja i chętnie wymieni się informacjami na ten temat.Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

482

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: Egzema problem ze skórą

Postautor: Pawełdyg » 28 lut 2018, o 19:15

O kurde, nie fajnie wiem jak to męczy bo tata miał z tym problemy :( spróbuj sobie może tej kostki dermatologicznej 0 https://eapteka.pl/a-derma-kostka-derma ... -100000109 ona nie podrażnia skóry, właśnie pamiętam że mu zamawiałem swego czasu
no avatar
User

Loona

Posty

8

Rejestracja

7 gru 2021, o 18:42

Re: Egzema problem ze skórą

Postautor: Loona » 7 gru 2021, o 18:46

Ja też choruję na egzemę i do pielęgnacji skóry używam emolientów, bo tylko one są skuteczne w działaniu. Warto wypróbować exomegę control. Ja mam płyn do kąpieli "kojąca kąpiel". Dolewam zakrętkę do wanny z woda i w sumie kąpiel gotowa. Bardzo dobrze nawilża skórę i co najważniejsze zmniejsza podrażnienia i swędzenie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.099s | 13 Queries | GZIP : Off ]