Pomysły na wakacje

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Melonik

Posty

265

Rejestracja

19 wrz 2014, o 15:55

Pomysły na wakacje

Postautor: Melonik » 29 paź 2016, o 15:59

Oczywiście, że plażing-smażing! To jedna z moich ulubionych opcji wypoczynkowych ;) W tym roku celuję w Łebę, jako że jeszcze nigdy tam nie byłam, a koleżanka bardzo chwali łeba noclegi, no i oczywiście samo miasto również
no avatar
User

Urbaniks

Posty

1

Rejestracja

1 mar 2017, o 09:55

Re: Pomysły na wakacje

Postautor: Urbaniks » 1 mar 2017, o 09:57

Ja w tym roku się zdecydowałem na ustroń kwatery prywatne , w końcu jakaś alternatywa od tego morza bo ile można nad nim siedzieć:) A tam gdzie jadę to też jest bardzo atrakcyjny region turystyczny.
no avatar
User

znawca

Posty

210

Rejestracja

27 paź 2015, o 07:31

Re: Pomysły na wakacje

Postautor: znawca » 4 kwie 2017, o 11:37

A byliście kiedykolwiek w Turcji? Mają przepiękną linię brzegową. Śmiało można pomyśleć o wynajęciu jachtu w Turcji. Rzućcie okiem na ofertę: http://www.globtourist.com/czartery-turcja.html. Czarter jachtu wcale nie musi być bardzo drogi. To na pewno będzie super przygoda dla całej rodziny.
no avatar
User

Mojner

Posty

72

Rejestracja

28 cze 2016, o 09:31

Re: Pomysły na wakacje

Postautor: Mojner » 30 lip 2017, o 22:59

Świetnym rozwiązaniem na spędzenie aktywnego urlopu jest czarter jachtów z Punt . Dzięki opcji wypożyczenia jachtów za granica mamy możliwość zwiedzenia zdecydowanie większej ilości miejsc w danym kraju. Ja w tym roku byłem na Karaibach - przeżycia niezapomniane polecam każdemu.
no avatar
User

adik356

Posty

358

Rejestracja

8 cze 2016, o 08:28

Re: Pomysły na wakacje

Postautor: adik356 » 27 kwie 2020, o 18:08

Mojner pisze:Świetnym rozwiązaniem na spędzenie aktywnego urlopu jest czarter jachtów z Punt . Dzięki opcji wypożyczenia jachtów za granica mamy możliwość zwiedzenia zdecydowanie większej ilości miejsc w danym kraju. Ja w tym roku byłem na Karaibach - przeżycia niezapomniane polecam każdemu.


Popieram. Ja jednak polecałabym nasze polskie Mazury http://netta-jachty.pl/ . Ktoś, kto lubi spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu na pewno będzie zadowolony. To zawsze coś innego niż pobyt w hotelu. Taka odmiana przyda się każdemu ;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.122s | 13 Queries | GZIP : Off ]