Polecany Ginekolog w Warszawie

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

leoonarrd21

Posty

179

Rejestracja

29 lis 2016, o 14:41

Polecany Ginekolog w Warszawie

Postautor: leoonarrd21 » 29 lip 2017, o 14:59

Mieszkasz w Stolicy i potrzebujesz udać sie do ginekologa? Jeśli tak to musisz wiedzieć, że bardzo dobry i polecany Ginekolog w Warszawie przyjmuje w klinice MedicHouse. Na pewno będziesz zadowolona z wizyty, ponieważ lekarze pracujący tam to bardzo doświadczeni specjaliści!
no avatar
User

karla

Posty

163

Rejestracja

16 paź 2016, o 11:22

Re: Polecany Ginekolog w Warszawie

Postautor: karla » 16 paź 2017, o 07:16

Bardzo dobry ginekolog jest także na Gagarina w przychodni, zna się na nowoczesnej antykoncepcji i to on dobierał mi tabletki vines, jestem z nich bardzo zadowolona i od samego początku dobrze je toleruję
no avatar
User

minek

Posty

5

Rejestracja

8 sty 2018, o 17:52

Re: Polecany Ginekolog w Warszawie

Postautor: minek » 8 sty 2018, o 17:56

Jakie ma podejście do pacjenta? Warto się do niego zapisać?
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: Polecany Ginekolog w Warszawie

Postautor: qbis88 » 20 mar 2019, o 21:06

Może i nam przyda się taka informacja, bo mamy 13 -letnią córkę, która właśnie weszła w okres pokwitania, a my trochę krępujemy się z nią otwarcie rozmawiać. Co prawda kupiliśmy jej książkę i czytała też poradnik dla młodych dziewcząt na https://www.myob.pl/dobrze-wiedziec/co-jest-miesiaczka ale mi się wydaje, że literatura nie zastąpi jej jednak rozmowy, podczas której mogłaby otrzymać odpowiedzi na wszystkie pytania jakie nurtują nastolatkę. Sądzicie, że w tym celu warto zapisać ją do ginekologa, czy będzie to raczej niepotrzebny stres?
no avatar
User

warszawa88

Posty

92

Rejestracja

27 wrz 2017, o 04:52

Re: Polecany Ginekolog w Warszawie

Postautor: warszawa88 » 30 sty 2022, o 13:09

Na pewno wiem, że w Kołobrzegu każda kobieta zawsze polecała mi panią doktor Barbarę Blicharczyk. W końcu i ja wybrałam się do tej pani doktor do jej gabinetu na ulicy Szpitalnej. Pomogła mi od razu, jak żaden inny ginekolog u którego wcześniej byłam.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.196s | 14 Queries | GZIP : Off ]