Sport to zdrowie!

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Antoni34

Posty

488

Rejestracja

30 wrz 2016, o 07:14

Re: Sport to zdrowie!

Postautor: Antoni34 » 27 cze 2017, o 20:37

Jaki sprzęt polecacie do cwiczen na klate?
no avatar
User

alanma

Posty

5

Rejestracja

8 lip 2017, o 18:16

Re: Sport to zdrowie!

Postautor: alanma » 8 lip 2017, o 18:25

Właśnie, taki taniec to może być całkiem świetna forma spędzania wolnego czasu, oprócz aktywności fizycznej na pewno plusem jest też i możliwość poznania nowych znajomych.
no avatar
User

galma

Posty

5

Rejestracja

11 lip 2017, o 18:04

Re: Sport to zdrowie!

Postautor: galma » 11 lip 2017, o 18:08

No, każda forma aktywności fizycznej jest dobra.
agencja eventowa http://femme-events.pl
no avatar
User

adza

Posty

5

Rejestracja

11 lip 2017, o 22:56

Re: Sport to zdrowie!

Postautor: adza » 11 lip 2017, o 23:01

Pewnie, dlatego też i takie zajęcia z tańca towarzyskiego na pewno pomogą w uzyskaniu dobrej kondycji.
szkoły tańca kraków http://www.skalskidance.pl
no avatar
User

Marcinwsd

Posty

9

Rejestracja

19 lip 2017, o 08:17

Re: Sport to zdrowie!

Postautor: Marcinwsd » 19 lip 2017, o 08:19

Ja polecam korzystanie ze zdowej diety i jej suplemntację poprzez odpowienie składniki :)
no avatar
User

Antoni34

Posty

488

Rejestracja

30 wrz 2016, o 07:14

Re: Sport to zdrowie!

Postautor: Antoni34 » 26 lip 2017, o 19:20

Lubię ćwiczyć na siłowni
. Bardzo przypadła mi do gustu zwłaszcza maszyna smitha.
no avatar
User

Dachowek

Posty

67

Rejestracja

20 kwie 2016, o 16:05

Re: Sport to zdrowie!

Postautor: Dachowek » 27 lip 2017, o 16:19

A jak myślicie zawód piłkarza jest opłacalny? Nie mówię tutaj o reprezentacji Polski czy tych wysokich lig, ale takiego zwykłego piłkarza dopiero zaczynającego karierę w jakimś klubie? Znalazłem artykuł na ten temat - http://www.gol24.pl/aktualnosci/a/czy-p ... 7PlOtz0Tx0 ale ciekaw jestem czy ktoś z doświadczenia mógłby coś napisać?
Awatar użytkownika
User

kungfood

Posty

7

Rejestracja

27 lip 2017, o 08:48

Lokalizacja

Łódź

Re: Sport to zdrowie!

Postautor: kungfood » 28 lip 2017, o 12:48

Według mnie ćwiczenia cardio szybciej pozwolą poprawić kondycję niż taniec. Chociaż i w jednym i w drugim trzeba nauczyć się techniki wykonywania ćwiczeń, aby przyniosły lepsze efekty, to jednak mam wrażenie, że przy tańcu zbyt często przerywa się układ, by nauczyć się jednego ruchu, który nie zawsze angażuje te partie ciała, które chcemy. Natomiast przy ćwiczeniach siłowych, na siłowni czy zajęciach jest już inaczej. Od cardio najbezpieczniej jest zaczynać przygodę z fitnessem i nie trzeba się obawiać, że nadbuduje się przez nie tkankę mięśniową, bo tu się nastawia na redukcję tłuszczu. Aeroby, ćwiczenia siłowe i z obciążnikami na pewno odpowiadają za budowę mięśni.

Ja zacząłem od biegania, a jak poprawiła mi się kondycja, to zacząłem powoli od ćwiczeń na siłowni - zawsze byłem chuderlawy, a nie chciałem nabawić się kontuzji na początku. Może nie jestem jakimś super koksem, ale na pewno wyglądam teraz lepiej pod względem mięśni, niż przez całą karierę uczniowską/studencką.
no avatar
User

walal

Posty

5

Rejestracja

28 lip 2017, o 12:53

Re: Sport to zdrowie!

Postautor: walal » 28 lip 2017, o 17:48

Cardio na pewno może być pomocne ale nie dla każdego się chyba nadaje, tak przynajmniej sądził mój trener personalny.
no avatar
User

martin

Posty

232

Rejestracja

19 mar 2016, o 17:46

Re: Sport to zdrowie!

Postautor: martin » 7 sie 2017, o 19:57

Ja jestem zwolennikiem aktywnego życia. Uprawiam dużo sportów. Od niedawna wspomogłam swoje treningi elektrostymulacjami. Znalazłem stronę http://elektrostymulatory.net/kategoria ... u/fitness/ , z której dowiedziałem się ważnych informacji na ten temat.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.121s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron