Pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania

Jak uzyskać dotację z Urzędu Pracy czy z Unii Europejskiej.
no avatar
User

tciarkowski

Posty

13

Rejestracja

6 kwie 2016, o 20:59

Pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania

Postautor: tciarkowski » 6 kwie 2016, o 21:27

Poszukujesz kapitału dla swojej firmy? Tracisz płynność finansową? Poszukamy kapitału - w Twoim imieniu znajdziemy inwestora, rozpoznamy najkorzystniejsze oferty kredytów/pożyczek, zlecasz to nam i my zajmujemy się resztą. Chcesz sprzedać firmę/spółkę? Pośredniczymy w sprzedaży firm. Znajdziemy i zweryfikujemy potencjalnego nabywcę. Chciałbyś uzyskać dotację z Programów Unijnych? Piszemy wnioski o dotacje z Programów Unijnych. Chciałbyś rozwinąć działalność a brakuje Ci pomysłów lub środków finansowych? Nasze biuro doradcze w tym może pomóc. Współpracujemy z podmiotem finansującym duże projekty biznesowe - od 2 ,5 mln euro.

Wspólnie z Tobą poszukamy obszarów w których mógłbyś się rozwijać. Zapewniamy olbrzymią kreatywność i szereg pomysłów. Pomożemy znaleźć inwestora. Proponujemy kompleksową usługę, zapewnimy widoczność ogłoszenia w serwisach branżowych, dotarcie do potencjalnych klientów, skorzystamy z własnej bazy, nawiążemy kontakt z potencjalnymi inwestorami, sprawdzimy wiarygodność i możliwości.
no avatar
User

JolaSaper84

Posty

2

Rejestracja

28 lip 2017, o 10:24

Re: Pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania

Postautor: JolaSaper84 » 28 lip 2017, o 10:26

Jeśli poszukujesz osoby, która ułatwi Ci otrzymać dotacje OZE, koniecznie skontaktuj się z grupą Supra Serwis. Specjalizują się w kompleksowym pozyskiwaniu dofinansowań ze środków publicznych i rozliczają projekty dofinansowane. Wspierają Cię na każdym etapie, w tym na rozliczeniu poszczególnych etapów i dokumentacji aplikacyjnej. Zajrzyj na stronę http://www.supraserwis.pl i poznaj ich usługi!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2015 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.