Sklep Mieso-Wedliny

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Bandziorek

Posty

1

Rejestracja

1 kwie 2012, o 00:15

Sklep Mieso-Wedliny

Postautor: Bandziorek » 1 kwie 2012, o 00:34

Witam Wszystkich !!

Pisze w imieniu swoich rodzicow ktorzy wedlug mnie nie potrafia juz za bardzo prowadzic biznesu i wszystko kuli sie ku zachodowi.

Mianowice:

Posiadaja oni Sklep Miesno-Wedliniarski od ponad 17 lat. Zawsze inwestowali w swiezosc i jakosc. Nigdy u nas nic nie bylo sprzedawane po starosci.

Lata plyna a klienci zaczynaja odplywac z malego osiedlowego sklepiku i smakuja sie w tanich cenach marketow polozonych doslownie pare set metrow od naszego sklepu.

Rodzice prubowali juz chyba doslownie wszystkiego co moglo by uchronic sklep przez likwidacja i za kazdym razem i z kazda promocja troche cos drgnie ale nie na tyle zeby wartalo trzymac ten biznes dalej w ryzach.

PROSZE PANSTWA.....

Zwracam sie JA jako SYN do ludzi ktorzy z biznesem oraz pomyslami zarzadzaja co dzien o POMOC !!

Potrzebuje pomyslow dla rodzicow zeby jakos wprowadzic sklep Miesny bardziej w specyfikacje sprzedazy czyli wedlug mnie musi taki sklep okreslic sie w charakterystyce sprzedazy.

Myslalem juz nad wyrobami Staropolskimi ewentualnie wiejskimi ale tak naprawde to kazdy dodaje sobie metke Staropolskie lub Wiejskie a robi poprostu po kosztach.

Ciezko znalesc dostawcow co robia z receptur i ich jakosc jest wysoka.

Pomozcie mi prosze uratowac Sklep Rodzicow bo sa to ludzie przed 60-rokiem zycia i nie potrafia robic nic wiecej poza tym co robia :(

Kazdy pomysl WASZ to oznaka ze moze uda nam sie poostac na rynku...

Bede wdzieczny za kazdy pomysl !!
no avatar
User

zbigniewa

Posty

14

Rejestracja

28 cze 2012, o 13:49

Re: Sklep Mieso-Wedliny

Postautor: zbigniewa » 2 sie 2012, o 08:53

Możesz podać więcej informacji odnośnie tego sklepiku?
Jak duże miasto, z jakimi sklepami konkuruje?
Jakie to osiedle, coś o zamożności ludzi zamieszkujących osiedle - czy są to bloki czy domki itp.?
W jaki sposób promujecie w swoim miasteczku prowadzony sklep?

pozdrawiam
Ideo SEM - skuteczne pozycjonowanie
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.094s | 13 Queries | GZIP : Off ]