Auto nowe, czy używane?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

neksa

Posty

5

Rejestracja

22 maja 2017, o 15:44

Re: Auto nowe, czy używane?

Postautor: neksa » 22 maja 2017, o 15:51

Nowe auta są dobre, ale drogie. Nie każdego stać na nowe auta. Niestety większość osób kupuje używane auta ze względu na niższe koszty.
no avatar
User

Rien

Posty

44

Rejestracja

20 paź 2015, o 09:34

Re: Auto nowe, czy używane?

Postautor: Rien » 18 cze 2017, o 15:48

wiadomo ale jeżeli serwisujesz auto w Euromaster to możesz być pewien, że cię nie zawiedzie
no avatar
User

alanm

Posty

5

Rejestracja

8 lip 2017, o 15:06

Re: Auto nowe, czy używane?

Postautor: alanm » 8 lip 2017, o 15:12

Fajne porady, na pewno zapiszę kilka linków w razie potrzeby. Nigdy nic nie wiadomo przecież.
usługi dźwigowe małopolska http://arton.net.pl
Awatar użytkownika
User

lanilas4

Posty

5

Rejestracja

19 lip 2017, o 17:41

Re: Auto nowe, czy używane?

Postautor: lanilas4 » 19 lip 2017, o 18:00

Ja bym w tej kwestii popytał znajomych :) Moim zdaniem to będzie naprawdę dość dobre źródło informacji :)
Niektórzy ojcowie dają nam życie inni uczą jak żyć
Dziękuję Ci za to drugie.
no avatar
User

olgawip

Posty

5

Rejestracja

20 lip 2017, o 09:46

Re: Auto nowe, czy używane?

Postautor: olgawip » 20 lip 2017, o 09:55

Zalezy jaki masz budżet, nie każdego stać na nowe auto
Awatar użytkownika
User

versus4

Posty

7

Rejestracja

17 lip 2017, o 12:23

Re: Auto nowe, czy używane?

Postautor: versus4 » 21 lip 2017, o 15:22

Trudno odpowiedzieć tak jednoznacznie. Czasem lepsze jest auto nowe a czasem używane (przynajmniej tak myślę). Dużo zależy również od tego jakie są nasze możliwości finansowe.
Wypowiedziana prawda zawsze jest mniej przerażająca, niż podejrzana
no avatar
User

OurellQa

Posty

78

Rejestracja

2 mar 2015, o 12:07

Re: Auto nowe, czy używane?

Postautor: OurellQa » 26 lip 2017, o 12:03

zgodzę się z przedmówcę że wybór auto zależy od zasobności portfela, dla mnie jednak najważniejsza jest niezawodność, że auto zapali i pojedzie niezależnie od pogody, jest to dla mnie bardzo ważne bo mam małe dzieci i wiadomo chorują, czasem do lekarza musimy jechać w środku nocy. Od znajomych wiem że nawet stosunkowo nowe auto potrafią być zawodne. Ja nie mogę pozwolić sobie na żadna niespodziankę dlatego regularnie jeżdżę do serwisu Euromaster, mechanicy są genialni na bieżąco ogarniają usterki dzięki czemu auto mam zawsze sprawne
Awatar użytkownika
User

Vertik84

Posty

5

Rejestracja

8 sie 2017, o 12:27

Re: Auto nowe, czy używane?

Postautor: Vertik84 » 9 sie 2017, o 16:36

Wszystko zależy od konkretnej sytuacji. Nie raz jest tak, że lepiej kupić dobre używane auto niż takie sobie nowe. W każdym razie, w przypadku używanych aut trzeba się liczyć z częstszą koniecznością wymiany części... Jeśli chodzi o Katowice, to dość dobry sklep z częściami jest np. tutaj http://autoserwis.pl/ Zajrzyjcie sobie zresztą sami :)
- Siła twojej dedukcji jest oszałamiająca - wypluwa z siebie Tobias. - Uważaj mnie za olśnionego.
no avatar
User

dunin

Posty

52

Rejestracja

27 mar 2017, o 16:14

Re: Auto nowe, czy używane?

Postautor: dunin » 31 paź 2017, o 08:34

Kupujesz auto takie na jakie Cię stać, poza tym nie widzę powodu żeby płacić fortunę za nowe auto skoro kilkuletnim jeździ się tak samo dobrze, mam dodatkowo w swoim zamontowaną instalację lpg polskiego producenta i powiem że odkąd mam zestaw optima nie wydaję wiele na paliwo
no avatar
User

karla

Posty

163

Rejestracja

16 paź 2016, o 11:22

Re: Auto nowe, czy używane?

Postautor: karla » 6 gru 2017, o 11:03

Zgadzam się z tym, ja długo zbierałam na swojego nowego peugeota ale jak sprzedam swoje stare auto akurat wystarczy mi na nowiutkiego suva 2008, odkąd się niem przejechałam na jeździe testowej nie chcą żadnego innego, to najwygodniejsze auto jakim miałam okazję jeździć
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.102s | 13 Queries | GZIP : Off ]