Co myślicie o inwestycji w rachunek zarządzany forex?

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

Roberto

Posty

41

Rejestracja

25 kwie 2012, o 14:50

Re: Co myślicie o inwestycji w rachunek zarządzany forex?

Postautor: Roberto » 13 cze 2012, o 11:16

Próbujesz ode mnie wyciągnąć gwarancję, że sam będziesz zadowolony? hehe
Ale tak poważnie to powiem tak - ja jestem zadowolony. Miałem jakieś tam swoje oczekiwania na początku i one zostały zrealizowane.
Jeżeli jednak ktoś myśli, że jego zyski wyniosą 100% miesięcznie to raczej się zdziwi. Rachunek zarządzany jest dla ludzi, którzy preferują stały, bezpieczny zysk, a nie dla zwolenników hazardu i łatwej szybkiej kasy.
Miejsce idealne na konferencję - Promenada
Awatar użytkownika
User

Strażak Wojtek

Posty

22

Rejestracja

17 maja 2012, o 11:15

Re: Co myślicie o inwestycji w rachunek zarządzany forex?

Postautor: Strażak Wojtek » 14 cze 2012, o 19:32

No próbuje :) Od tego przecież internetowe fora, by wymieniać opinie, fakty i spostrzeżenia. I choć wiadomo, że nie we wszystko trzeba ślepo wierzyć, to cóż... Widzę jedną osobę zadowoloną i póki co żadnych niezadowolonych więc chyba jest dobrze.

A jeszcze pomęczę i zapytam czy jest coś co według Ciebie mogło być lepiej? Coś z czego może do końca nie jesteś zadowolony? :P
no avatar
User

Roberto

Posty

41

Rejestracja

25 kwie 2012, o 14:50

Re: Co myślicie o inwestycji w rachunek zarządzany forex?

Postautor: Roberto » 15 cze 2012, o 12:26

Wiesz co, mógłbym odpowiedzieć po prostu (jak niejedni już tu się wypowiadali ;) ), że minusem jest to, że musze dzielić się zyskami z traderem :D Ale oczywiście to żarty, żarty.
Tak na poważnie to w sumie nie widzę. Jak dla kogoś takiego jak ja, kto nie ma zbyt dużej wiedzy na temat działania rynku forex i wcale nie ma zamiaru tej wiedzy zdobywać, taka opcja jest super. Może kogoś, kto chciałby mieć większy wpływa na inwestowanie, będzie irytować to, że to trader decyduje. Ale myślę, że to raczej nie dla kogoś takiego oferta. Noo chyba, że przekona się i uwierzy w końcu, że to naprawdę dobre roziwązanie :)
Miejsce idealne na konferencję - Promenada
Awatar użytkownika
User

Strażak Wojtek

Posty

22

Rejestracja

17 maja 2012, o 11:15

Re: Co myślicie o inwestycji w rachunek zarządzany forex?

Postautor: Strażak Wojtek » 16 cze 2012, o 16:09

Powiadają, że zobaczyć znaczy uwierzyć :D A najlepiej przekonuje pęczniejąca suma na konto. Podobno ;)

No to dobra. Jednego zadowolonego już mamy, a Ja pomału zaczynam się przekonywać, że te Secured Forexy to coś dla takiego inwestycyjnego leniucha jak ja :)

Dzięki za opinię Roberto. Chyba że jest jeszcze coś o czym powinienem wiedzieć :P ?
no avatar
User

Roberto

Posty

41

Rejestracja

25 kwie 2012, o 14:50

Re: Co myślicie o inwestycji w rachunek zarządzany forex?

Postautor: Roberto » 22 cze 2012, o 12:44

Ciężko mi powiedzieć, czy jest coś jeszcze czego nie wiesz. Ja zanim założyłem ten rachunek dużo czytałem, rozmawiałem z konsultantami ale przede wszystkim też dokładnie przeczytałem to co mają na stronie www (dla zainteresowanych podaję: http://www.secured-forex.com/ - polecam w szczególności dział FAQ).
Wydaje mi się, że najważniejsze kwestie zostały tu poruszone :)
Miejsce idealne na konferencję - Promenada
Awatar użytkownika
User

Strażak Wojtek

Posty

22

Rejestracja

17 maja 2012, o 11:15

Re: Co myślicie o inwestycji w rachunek zarządzany forex?

Postautor: Strażak Wojtek » 22 cze 2012, o 19:05

Chyba masz rację. Postaram się poczytać co trzeba, a jak rzeczywiście będę miał jeszcze jakiekolwiek wątpliwości - tzn. takie natury praktycznej - to będę wiedział kogo pytać :)
Awatar użytkownika
User

harryD.

Posty

35

Rejestracja

9 maja 2012, o 01:23

Re: Co myślicie o inwestycji w rachunek zarządzany forex?

Postautor: harryD. » 13 lip 2012, o 12:16

stratfan pisze:W innym temacie pojawiła się dosyć unikalna opcja połączenia wysokiego zysku z zabezpieczonym rachunkiem - chodzi o rachunek zarządzany oparty o strategie algorytmiczne, a także opiekę tradera. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie http://www.secured-forex.com/. Jestem ciekaw co myślicie o tej ofercie, interesowałem się forexem, ale nie widziałem dotychczas takiego połączenia by przy użyciu algorytmów wykorzystywać ten system do inwestowania, w dodatku można wziąć konto z ubezpieczeniem kapitału w banku ING. Wygląda to naprawdę nieźle.


Teraz trochę zmieniły się zasady i secured zamiast otwierania rachunku w ING daje możliwość samoubezpieczenia. W praktyce wygląda to tak, że kwota gwarantowana jest deponowana z zysków na równoległym rachunku brokera (np. w ThinkForex). Takie rozwiązanie pozwala ograniczyć koszty, bo już nie trzeba płacić za zewnętrzny rachunek w banku, a poza tym zgromadzone środki gwarancyjne można w każdej chwili wypłacić. Dla mnie zdecydowanie korzystniejsze rozwiązanie.
no avatar
User

Roberto

Posty

41

Rejestracja

25 kwie 2012, o 14:50

Re: Co myślicie o inwestycji w rachunek zarządzany forex?

Postautor: Roberto » 15 lip 2012, o 17:11

Mnie nie do końca ta zmiana odpowiada, bo jednak wolałem więcej zarabiać. Oczywiście, jest teraz bezpieczniej, ale w sumie forex to ryzyko i koniec, jak ktoś go nie akceptuje to trudno. Chociaż z drugiej strony to roczna stopa zwrotu z takiej inwestycji to od 80 do 120%... Wygląda i tak nieźle. Poczekamy, zobaczymy.
Miejsce idealne na konferencję - Promenada
Awatar użytkownika
User

Strażak Wojtek

Posty

22

Rejestracja

17 maja 2012, o 11:15

Re: Co myślicie o inwestycji w rachunek zarządzany forex?

Postautor: Strażak Wojtek » 30 lip 2012, o 20:17

No fakt nie jest to może te 8-12% co wcześniej, ale i tak jest nieźle. Może zmiana zmiana bardziej marketingowa, bo sporo Forexowych graczy nie wierzyło iż można osiągnąć taką stopę zwrotu, a te 5-7% to jednak łatwiej przełknąć.

Nie wiem. Dla mnie i tak bezpieczniej znaczy lepiej, a miesięczne zyski wprawdzie spadają, ale za to prowizja też spada, więc nie jest źle :D
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.087s | 13 Queries | GZIP : Off ]