Firmowa strona www niskim kosztem

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

karolcio

Posty

3

Rejestracja

8 maja 2017, o 20:27

Re: Firmowa strona www niskim kosztem

Postautor: karolcio » 8 maja 2017, o 20:31

Nie chcę tu jakieś reklamy robić czy coś, ale wejdź sobie na https://wykreowani.pl bo sam korzystałem z ich usług i ludzie znają się n a robocie. Chciałem żeby mi stworzyli czytelną stronę internetową no i wypromowali ją jakoś. Na dzień dzisiejszy mam sporo wejść i dobrą pozycję w google, więc jestem zadowolony. Ogólnie cena adekwatna do usługi.
no avatar
User

wskazowka998

Posty

12

Rejestracja

4 maja 2017, o 21:05

Re: Firmowa strona www niskim kosztem

Postautor: wskazowka998 » 8 maja 2017, o 21:13

karolcio pisze:Nie chcę tu jakieś reklamy robić czy coś, ale wejdź sobie na https://wykreowani.pl bo sam korzystałem z ich usług i ludzie znają się n a robocie. Chciałem żeby mi stworzyli czytelną stronę internetową no i wypromowali ją jakoś. Na dzień dzisiejszy mam sporo wejść i dobrą pozycję w google, więc jestem zadowolony. Ogólnie cena adekwatna do usługi.


No mi na tym forum właśnie ktoś polecił tą firmę, całkiem nie dawno w sumie. To zgłosiłam się do nich, dali mi sporo rad, że tak powiem za darmo, przedstawili co oni by zrobili dla mojej firmy i teraz się zastanawiam, czy iść w to, czy nie. Ale pełna profeska jeżeli chodzi o tą rozmowę, wiec moze sie skusze. Nie chce już mi się wiecej szukać po prostu :D
no avatar
User

wskazowka998

Posty

12

Rejestracja

4 maja 2017, o 21:05

Re: Firmowa strona www niskim kosztem

Postautor: wskazowka998 » 15 maja 2017, o 13:49

wróciłam powiedzieć tylko, że się skusiłam :) nie chciało mi się wiecej szukać, bo wszystkie inne firmy jakoś tak mało profesjonalnie do mnie podchodziły jak chciałam tylko o coś zapytać. Przejrzałam sporo innych ofert, z niektórymi się nawet nie mogłam skontaktować. Tutaj spotkałam się z bardzo miłą obsługą, bardzo szybko zaproponowali mi rozwiązanie, które przypadło mi do gustu. Firmę poznaję się po tym, jak traktuje klienta, a tutaj w Wykreowanych podchodzą z szacunkiem i z głową pełną pomysłów. Więc wielki plusik dla nich.
Awatar użytkownika
User

Winiarz27

Posty

5

Rejestracja

17 maja 2017, o 13:46

Re: Firmowa strona www niskim kosztem

Postautor: Winiarz27 » 17 maja 2017, o 13:48

Fajnie, dzięki za ciekawe porady :)
Nie daj się omamić!
no avatar
User

wikag

Posty

5

Rejestracja

24 maja 2017, o 14:51

Re: Firmowa strona www niskim kosztem

Postautor: wikag » 24 maja 2017, o 15:01

Z tą nazwą bardzo śmieszne, dałem się złapać na hosting za pierwszym razem, jakieś 10 lat temu. Początek jest faktycznie piękny, ale potem płacisz jak za zboże jakieś.
no avatar
User

pawel30

Posty

182

Rejestracja

22 lip 2013, o 17:32

Re: Firmowa strona www niskim kosztem

Postautor: pawel30 » 28 maja 2017, o 20:20

Laik samemu strony nie zrobi, nawet w oparciu o wordpress. Tak czy inaczej, jak chcemy mieć coś porządnego, to musimy zlecić pracę odpowiedniej osobie. Podane tutaj ceny raczej zbytnio nie odbiegają od prawdy, ale możesz również je policzyć na stronie kalkulatordlafirm.pl
no avatar
User

Drukonet.pl

Posty

13

Rejestracja

1 cze 2017, o 08:42

Re: Firmowa strona www niskim kosztem

Postautor: Drukonet.pl » 1 cze 2017, o 09:32

Moim zdaniem nie da się wykonać dobrej strony internetowej która bezie zachęcać do odwiedzin tanim kosztem, zawsze wymaga ona pewnych nakładów finansowych i musimy się z tym liczyć jeżeli chcemy mieć czytelną stronę z ciekawym układem graficznym.


www.Drukonet.pl
no avatar
User

shih34

Posty

39

Rejestracja

24 sty 2017, o 15:14

Lokalizacja

Warszawa

Re: Firmowa strona www niskim kosztem

Postautor: shih34 » 8 cze 2017, o 10:56

Uwielbiam takie pytania :D Czasem, żeby coś było zrobione porządnie, nie może być wykonane niskim kosztem... Strona internetowa jest inwestycją i Twoją wizytówką - pomyśl o tym w tych kategoriach.
" Już tu siedzę jakiś czas, lubię dużo wiedzieć"
Awatar użytkownika
User

danielKoor33

Posty

1

Rejestracja

7 lip 2017, o 17:43

Re: Firmowa strona www niskim kosztem

Postautor: danielKoor33 » 7 lip 2017, o 17:44

Zapoznaj się z ofertą firmy Kodografia, na swojej witrynie: http://kodografia.pl/wdrozenia-gotowych-motywow-wordpress.html mają ciekawą ofertę. Zawiera ona wdrożenia gotowych motywów na Wordpress, chyba aktualnie najbardziej popularnego CMS.
no avatar
User

megs

Posty

5

Rejestracja

10 lip 2017, o 09:16

Re: Firmowa strona www niskim kosztem

Postautor: megs » 10 lip 2017, o 09:36

Zależy w sumie od tego, co potrzebujesz, bo jednym wystarcza tani Wordpress innym już niekoniecznie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.105s | 13 Queries | GZIP : Off ]