Winda na schody w domu

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

olgiernuk79

Posty

13

Rejestracja

13 paź 2016, o 13:34

Winda na schody w domu

Postautor: olgiernuk79 » 29 lis 2016, o 15:07

Cześć. Posiadam niecodzienne pytanie, które wiąże się z dźwigami osobowymi do domu. Nie mam na myśli windy, która jest zamontowana na klatce schodowej. Chodzi mi o dźwig osobowy tego rodzaju: http://montownia.eu/windy-dzwigi-osobowe , która daje możliwość wygodnego przemieszczanie osoby schorowanej pomiędzy kondygnacjami w domu jednorodzinnym. Widziałem tego typu rozwiązania na zdjęciach. Dźwig osobowy jest montowany na klatce schodowej i przemieszcza się przyczepiona do schodów. Nie daj mi spokoju tylko koszt tego rodzaju urządzenia i czy należy jakość dodatkowo przygotowywać ściany przed zamontowaniem takiej windy osobowej?
no avatar
User

mal-l

Posty

5

Rejestracja

9 lip 2017, o 12:35

Re: Winda na schody w domu

Postautor: mal-l » 9 lip 2017, o 13:02

O, dość ciekawa to jest rzecz, więc w sumie może sam się jakoś tym zainteresuję w przyszłości niedalekiej.
wynajem podnośników kraków http://www.suwalski.com.pl
Awatar użytkownika
User

victor44

Posty

5

Rejestracja

23 sie 2017, o 16:39

Re: Winda na schody w domu

Postautor: victor44 » 24 sie 2017, o 17:03

Ja to się na tym kompletnie nie znam... Dlatego też nie będę w stanie w ogóle pomóc...
Lepiej jest mieć szczęście. Ale ja wolę być dokładny. Bo wtedy, jak szczęście przychodzi, jesteś gotów
no avatar
User

werka

Posty

5

Rejestracja

8 lis 2017, o 16:11

Re: Winda na schody w domu

Postautor: werka » 8 lis 2017, o 16:15

Najlepiej będzie jak porozmawiasz z osobą, która zna się na dźwigach. Specjalista wytłumaczy Ci jakie są wymagania.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Winda na schody w domu

Postautor: danny4231 » 20 lis 2017, o 20:20

W takim przypadku polecałbym zainteresować się ofertą firmy http://www.tryb-dzwig.pl To, o czym mówisz nazywa się platformą dla osób niepełnosprawnych. Tak się składa, że w ich ofercie znajduje się to czego szukasz.. Platformy dla osób niepełnosprawnych oferowane przez te firmę to najczęściej platformy pionowe. Sprzedają także wysokiej jakości wyciągarki jak i również suwnice standardowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.
no avatar
User

michal232wes

Posty

5

Rejestracja

2 maja 2018, o 08:00

Re: Winda na schody w domu

Postautor: michal232wes » 2 maja 2018, o 08:01

Ale po co takie coś robić jak winda na schody w domu.
Dla mnie ten pomysł jest dziwny

______________________________________
drzwi do magazynu broni
no avatar
User

michal22ws

Posty

3

Rejestracja

30 maja 2018, o 06:06

Re: Winda na schody w domu

Postautor: michal22ws » 30 maja 2018, o 06:10

Ciekawe ile domów w Polsce ma zainstalowane windy.

__________________________________
amlan forte opinie
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Winda na schody w domu

Postautor: cyryl18 » 22 cze 2018, o 06:25

Miej na uwadze, że sprzęt tego typu może się w każdej chwili popsuć. Może to spowodować wiele nieoczekiwanych a przede wszystkim niepotrzebnych kłopotów. Na wypadek problemu tego typu zalecam zgłosić się do http://dolpoldzwig.pl/ - natychmiast doprowadzili do porządku windę osobowa w moim domu, która uległa uszkodzeniu.
no avatar
User

tomekpanq

Posty

102

Rejestracja

31 sie 2015, o 12:16

Re: Winda na schody w domu

Postautor: tomekpanq » 17 wrz 2018, o 11:18

Polecam firmę Windpoldźwig. Specjalizują się w montażu wind oraz właśnie produktów dla osób niepełnosprawnych, mają w tym dość spore doświadczenie. W firmie, w której pracuję montowali windę, a dla mojej znajomej właśnie jakąś platformę dla os. Niepełnosprawnych. Myślę więc, że kontakt jest jak najbardziej wskazany.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Winda na schody w domu

Postautor: Konek » 20 wrz 2018, o 14:43

A jak to wygląda ma ktoś może zdjęcia?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.108s | 13 Queries | GZIP : Off ]