Kredyt na samochód bez zabezpieczenia?

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

komper

Posty

71

Rejestracja

20 gru 2016, o 14:54

Kredyt na samochód bez zabezpieczenia?

Postautor: komper » 23 cze 2017, o 09:11

Czy banki coś takiego oferują? Interesuje nas scenariusz, w którym będziemy mogli dowolnie dysponować autem. W sensie - spłacając jeszcze kredyt np. będziemy mogli ten samochód sprzedać. Bank nie może być w dowodzie, to my jesteśmy właścicielami. Realne?
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Kredyt na samochód bez zabezpieczenia?

Postautor: Piaskowa » 27 cze 2017, o 18:15

Tak - Inbank ma coś takiego. Czy inne banki, to tego nie wiem, ale u nich na pewno to macie.
Zasady są dokładnie takie, jak opisujesz. Po prostu - dostajesz kasę na samochód, przy dobrym RRSO, ale maksymalna kwota to 50 tysięcy.
Auta możesz się na spokojnie pozbyć, zanim spłacisz kredyt. Po prostu jesteś jedynym właścicielem, a na aucie nie ma zabezpieczenia.
no avatar
User

komper

Posty

71

Rejestracja

20 gru 2016, o 14:54

Re: Kredyt na samochód bez zabezpieczenia?

Postautor: komper » 28 cze 2017, o 09:10

No i właśnie... Z czego to wynika?
Tutaj - https://www.inbankpolska.pl/kredyty/kredyt-samochodowy/ patrzyłem, jest kalkulacja.
Przy maksymalnym okresie RRSO na poziomie ponad 8 procent. Jakim sposobem oni są w stanie to zapewnić bez zabezpieczenia?
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Kredyt na samochód bez zabezpieczenia?

Postautor: Piaskowa » 29 cze 2017, o 18:27

Wiem, że to dziwne. RRSO przy maksymalnym okresie w Inbank 8,08 proc. RRSO w mbank - 8,46 proc. (takie jest na stronie z ofertą).
W pierwszym przypadku nie jest wymagane zabezpieczenie, a w drugim samochód jest zabezpieczeniem.
Ale po co głupie analizy, z czego to wynika? Skoro są w stanie zaoferować takie warunki, to widocznie są w stanie na to sobie pozwolić.
no avatar
User

komper

Posty

71

Rejestracja

20 gru 2016, o 14:54

Re: Kredyt na samochód bez zabezpieczenia?

Postautor: komper » 30 cze 2017, o 09:04

Wiesz co? Szkoda czasu - póki jest taka możliwość, to trzeba korzystać. Też średnio chce mi się wierzyć, że będą w stanie utrzymać taką ofertę przez dłuższy okres. Wydaje się to średnio dopasowane pod uczciwość polskiego klienta, ale może też jestem przewrażliwiony? Na pewno konkurencji rzucili ciekawą ofertę - trudno ocenić, jak ta konkurencja na to zareaguje i czy jest w stanie sensownie zareagować.
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Kredyt na samochód bez zabezpieczenia?

Postautor: Piaskowa » 3 lip 2017, o 17:13

Też się tego nie spodziewam. Ogólnie Inbank narobił na rynku niezłego zamieszania - raczej konkurencja się czegoś takiego nie spodziewała. Jak na razie w każdym temacie, w który wchodzą, zdecydowanie wyprzedzają konkurentów. Zaskakujące.
no avatar
User

znawca

Posty

210

Rejestracja

27 paź 2015, o 07:31

Re: Kredyt na samochód bez zabezpieczenia?

Postautor: znawca » 5 lip 2017, o 06:45

Pamiętaj o tym, że auto generalnie jest skarbonką. Kredyt to nie wszystko, może się okazać, że będą też potrzebne bieżące inwestycje. Mi ostatnio popsuły się łożyska, na szczęście trafiłam na stronę http://sklep.dormet.pl/ gdzie mają bardzo duży wybór w bardzo dobrych cenach. Warto zajrzeć.
no avatar
User

Arek32

Posty

65

Rejestracja

18 sty 2016, o 17:29

Re: Kredyt na samochód bez zabezpieczenia?

Postautor: Arek32 » 7 lip 2017, o 18:59

Jeżeli oferta ta faktycznie wydaje się korzystną, warto z niej skorzystać. Niemniej jednak sam na pewno poczytałbym nieco więcej na ten temat na blogu http://www.finai.pl/ . Jest on prowadzony bardzo przystępnym językiem, ale jednocześnie tworzony przez ekspertów. Dzięki temu tematyka finansów, a szczególnie kredytów bez wątpienia stanie się dla nas dużo bardzo przystępne..
no avatar
User

emek

Posty

5

Rejestracja

9 sie 2017, o 14:45

Re: Kredyt na samochód bez zabezpieczenia?

Postautor: emek » 9 sie 2017, o 15:01

Masz kredyty na dowolny cel- wtedy nie musisz podawać na co wydasz te pieniądze. A zabezpieczenie? O to już musisz pytać w konkretnym banku.
no avatar
User

matias1

Posty

14

Rejestracja

11 kwie 2015, o 12:55

Re: Kredyt na samochód bez zabezpieczenia?

Postautor: matias1 » 19 wrz 2017, o 11:30

W banku Raiffeisen udziela takich kredytów i nie trzeba się tłumaczyć co z tą kasą zrobisz. Można wynegocjować bardzo fajne warunki i od ciebie zależy jak długo zechcesz go spłacać.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.228s | 13 Queries | GZIP : Off ]