Gastronomia we franczyzie- co o tym myślicie?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Szolausiana

Posty

50

Rejestracja

7 mar 2016, o 08:28

Re: Gastronomia we franczyzie- co o tym myślicie?

Postautor: Szolausiana » 7 paź 2016, o 07:08

myślę że gastronomia to dobry kierunek jeżeli potrzebujesz wyposażenia to zobacz sobie na hybryda-gastro.pl znajomy ostatnio tam kupował sprzęt do swojego pubu bardzo sobie chwali
no avatar
User

bizon

Posty

250

Rejestracja

14 paź 2015, o 14:59

Re: Gastronomia we franczyzie- co o tym myślicie?

Postautor: bizon » 24 lis 2016, o 14:06

Myślę, że to jest całkiem dobry pomysł. Koszt otwarcia takiego lokalu jest zapewne dużo mniejszy niż wszystkiego od zera. Zresztą wiem, że obecnie sieć fast food Western Chicken http://krajowy.biz/firma,westernchickenpl poszukuje franczyzobiorców. Może warto się zainteresować takim typem lokalu?
no avatar
User

znawca

Posty

210

Rejestracja

27 paź 2015, o 07:31

Re: Gastronomia we franczyzie- co o tym myślicie?

Postautor: znawca » 19 sty 2017, o 13:38

To dobry pomysł ale pamiętajcie o tym, że taką gastronomię też musicie odpowiednio wyposażyć. Kompleksowe wyposażenie gastronomii znajdziecie tutaj: https://multigastro.pl/. Warto przejrzeć ich ofertę, jest bardzo bogata, a ceny są naprawdę korzystne.
no avatar
User

GimliK

Posty

372

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:24

Re: Gastronomia we franczyzie- co o tym myślicie?

Postautor: GimliK » 26 mar 2017, o 18:25

Moim zdaniem nie ma co oszczędzać na wyposażeniu kuchni, bo w tej branży liczy się dobry sprzęt. U nas sprawdzają się rzeczy z hurtowni gastronomicznej Gastromarathon http://gastromarathon.pl/ i działają świetnie, pracują na okrągło i nie mamy z nimi problemów. Szkło, porcelana, sztućce – tez u nich dostaniecie.
no avatar
User

dynamical

Posty

89

Rejestracja

29 paź 2015, o 09:33

Re: Gastronomia we franczyzie- co o tym myślicie?

Postautor: dynamical » 29 cze 2017, o 12:49

W dobrym lokalu musi być też dobry program POS. Osobiście polecam Gastro POS - http://gastro.pl/gastro-pos/ - według mnie najlepsze dostępne rozwiązanie na rynku. Wiele opcji, proste w obsłudze, no i cena też korzystna ;)
no avatar
User

gard

Posty

5

Rejestracja

6 paź 2017, o 09:49

Re: Gastronomia we franczyzie- co o tym myślicie?

Postautor: gard » 6 paź 2017, o 10:13

Chyba to jest dobre rozwiązanie, choć oczywiście zależy od warunków.
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

482

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: Gastronomia we franczyzie- co o tym myślicie?

Postautor: Pawełdyg » 13 lut 2018, o 11:04

wydaje mi się że lepiej jednak otworzyć coś swojego i nie być zależnym od nikogo. Wiadomo trzeba zainwestować w sprzęt, ale są takie firmy jak Winterhalter które wypożyczają swoje urządzenia i to też dobra opcja
no avatar
User

Firma-w-Niemczech.pl

Posty

15

Rejestracja

12 wrz 2018, o 09:54

Re: Gastronomia we franczyzie- co o tym myślicie?

Postautor: Firma-w-Niemczech.pl » 12 wrz 2018, o 09:59

W tym przypadku bardzo dużo zależy od indywidualnej umowy z korporacją pod której szyldem będziemy pracować. Jeżeli oferta będzie korzystna i nie będzie żadnych "haczyków" to moim zdaniem warto w to pójść.
no avatar
User

Frwafr

Posty

75

Rejestracja

23 lut 2018, o 21:03

Re: Gastronomia we franczyzie- co o tym myślicie?

Postautor: Frwafr » 8 paź 2018, o 13:43

Oczywiście że warto mam znajomą która działa też w branży gastronomicznej i ma lokal na zasadzie franczyzy, bardzo dobrze na tym wychodzi. Z tego co mówiła ma ogromną pomoc ze strony franczyzodawcy dzięki czemu biznes jej dobrze idzie. Ja planuję też coś swojego założyć również na zasadzie franczyzy zastanawiam się na sklepem Lucart.
no avatar
User

pamelakojder

Posty

26

Rejestracja

29 lis 2017, o 23:19

Re: Gastronomia we franczyzie- co o tym myślicie?

Postautor: pamelakojder » 8 paź 2018, o 14:09

Frwafr pisze:Oczywiście że warto mam znajomą która działa też w branży gastronomicznej i ma lokal na zasadzie franczyzy, bardzo dobrze na tym wychodzi. Z tego co mówiła ma ogromną pomoc ze strony franczyzodawcy dzięki czemu biznes jej dobrze idzie. Ja planuję też coś swojego założyć również na zasadzie franczyzy zastanawiam się na sklepem Lucart.


Sklep Lucart jest u nas na osiedlu prowadzony na zasadzie franczyzy przez przemiłego Pana. Biznes oparty na franczyzie jest dość prosty, bo większość prac jak np marketing i reklama jest robiona przez franczyzodawcę dzięki czemu my możemy się skupić na sprzedaży i na innych rzeczach.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.085s | 13 Queries | GZIP : Off ]