Kredyt konsolidacyjny

Lokaty i konta oszczędnościowe, które mają najlepsze oprocentowanie, z których można wybrać środki przed czasem bez utraty odsetek.
no avatar
User

Mercus

Posty

79

Rejestracja

31 sie 2013, o 14:05

Kredyt konsolidacyjny

Postautor: Mercus » 24 maja 2017, o 22:40

Mam kartę kredytową w mBanku (https://www.mbank.pl/indywidualny/promocje/karty-kredytowe/konkurs-karta-jak-marzenie/), a w drugim mam zwykły kredyt i wziąłem kredyt konsolidacyjny by spłacić tą kartę, po czym jej nie zamknąłem, i dalej z niej korzystam, wystarcza mi na tyle by opłacić konsolidację + raty na karcie, to czy łamię warunki umowy, czy też nie muszę się niczego obawiać, dopóki wszystko spłacam bez problemów?

Pozdrawiam
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Kredyt konsolidacyjny

Postautor: kolaa » 26 maja 2017, o 11:05

A ja uważam, że warto zajrzeć też do bnp kredyt, gdzie można znaleźć przydatne porady związane z wyborem kredytów, najnowsze rankingi kredytowe, a także rzetelne opinie użytkowników. Sprawdźcie sami.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

reton12

Posty

223

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

Re: Kredyt konsolidacyjny

Postautor: reton12 » 5 cze 2017, o 10:16

Hej. Jeśli chcesz wziąć pożyczkę, to najlepiej najpierw sprawdzić sobieranking kredytów gotówkowych - pozwoli wybrać jak najbardziej korzystną pożyczkę i wszystko to bez wychodzenia z domu . Zorientujesz się w temacie i będziesz lepiej wiedzieć co wybrać.
Awatar użytkownika
User

kulisty18

Posty

5

Rejestracja

6 cze 2017, o 09:22

Lokalizacja

Warszawa

Re: Kredyt konsolidacyjny

Postautor: kulisty18 » 6 cze 2017, o 17:19

Taki kredyt to często jedyna opcja żeby wyjść ze spirali długów. Warto rozważyć taką opcję.
Jakie buty dla nastolatków są teraz modne? Dajcie znać na priv.
Awatar użytkownika
User

Barbie

Posty

5

Rejestracja

15 cze 2017, o 21:19

Re: Kredyt konsolidacyjny

Postautor: Barbie » 22 cze 2017, o 20:24

A może zapytaj znajomych?
Trzeba być bardzo dzielnym, by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom.
no avatar
User

PiotrFo

Posty

10

Rejestracja

18 paź 2016, o 07:09

Re: Kredyt konsolidacyjny

Postautor: PiotrFo » 19 lip 2017, o 06:30

kulisty18 pisze:Taki kredyt to często jedyna opcja żeby wyjść ze spirali długów. Warto rozważyć taką opcję.

To nie jest jedyna opcja, bo tak naprawdę kredyt konsolidacyjny jest to ostateczność, kiedy nie chcesz/nie możesz zrestrukturyzować zadłużenia w "swoim" banku. Należy pamiętać, że jest to nowy kredyt, a tym samym nowe opłaty. A obniżenie raty jest możliwe tylko poprzez wydłużenie okresu kredytowania, a to oznacza, że płacimy więcej odsetek.
Kredyty-Expert.pl blog finansowy kredytowy. Wyszukiwarki i porównywarki kredytów i pożyczek.
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Re: Kredyt konsolidacyjny

Postautor: Gleniowa » 25 lip 2017, o 14:09

Pozyskiwanie kredytu dla firm nie zawsze jest łatwe. Nie każdy z nas może sobie z tym poradzić. Wiem, że mamy pomysły i chcemy je zrealizować a finanse nie pomagają. Z pomocą może przyjść http://www.probitasfinance.pl Probitas Finance . Firma ta pomoze pozyskać Ci kredyt gotówkowy czy firmowy.
no avatar
User

mango

Posty

5

Rejestracja

31 paź 2017, o 10:08

Re: Kredyt konsolidacyjny

Postautor: mango » 31 paź 2017, o 10:11

kredyty konsolidacyjne to głupota, można dogadać się ze swoimi wierzycielami, bo jak połączy się w jeden to może i rata będzie niższa ale ostateczna kwota do spłaty znaczne wyzsza
no avatar
User

Fishy

Posty

181

Rejestracja

22 wrz 2017, o 12:29

Re: Kredyt konsolidacyjny

Postautor: Fishy » 2 lis 2017, o 00:40

Z kredytów ciężko się wydostać ale pożyczki są ok. Tylko też trzeba mieć pewne źródło tych pieniędzy. ostatnio potrzebowałem pieniędzy na prezent dla mamy i wziąłem szybką chwilówkę od lendon https://www.lendon.pl/ . Ta pierwsza pożyczka jest faktycznie na 2,5 tys . Warunki mają ok no i mama byla zadowolona ze swojego nowego ekspresu do kawy
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Re: Kredyt konsolidacyjny

Postautor: Gleniowa » 16 lis 2017, o 19:45

Osobiście uważam, że nie ma się co zapoznawać. Czy znajdziemy gdzieś lepszą ofertę niż https://proficredit.pl/szybka-pozyczka/ ? Moim zdaniem absolutnie nie ma takiej możliwości. Dowody na to, że mam rację możecie Państwo znaleźć na stronie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.122s | 15 Queries | GZIP : Off ]