Nowoczesne zarządzanie firmą - ERP

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

sewery

Posty

84

Rejestracja

19 mar 2011, o 19:33

Nowoczesne zarządzanie firmą - ERP

Postautor: sewery » 9 sie 2016, o 09:14

Witam wszystkich,

Zastanawiam się nad inwestycją w informatyczny system zarządzania firmą, aby nieco ułatwić i poprawić jej funkcjonowanie. Interesuje mnie stworzenie specjalnej platformy, w której skład wchodzić będzie na przykład komunikator wewnątrz firmowy, czy aktualności. Dlatego poszukuję firmy, która podjęłaby się takiego zadania. W tym momencie znalazłem http://i-pcc.pl/ekosystem-erp/ - czy ktoś z Was słyszał o tej firmie i może coś o niej powiedzieć konkretnego?

Pozdrawiam
no avatar
User

deal

Posty

20

Rejestracja

5 lis 2015, o 18:19

Re: Nowoczesne zarządzanie firmą - ERP

Postautor: deal » 28 sie 2016, o 14:16

No to akurat ważne by zarządzanie firmą było sprawne, i zarówno proces decyzyjny był szybki jak i druga sprawa klienci byli szybko i sprawnie obsługiwali. DO tego stosuję się systemy kolejkowe bo kolejkowicz to klient... sami zresztą wiecie
no avatar
User

bask

Posty

153

Rejestracja

28 lis 2014, o 15:09

Re: Nowoczesne zarządzanie firmą - ERP

Postautor: bask » 30 maja 2017, o 08:18

Fajnie to działa u mwizyta.pl bo nie ma abonamentów ani umów czasowych więc nie wiążemy się umową i rachunkiem, który trzeba płacić co miesiąc.
no avatar
User

Graphcomek

Posty

2

Rejestracja

12 cze 2017, o 11:14

Re: Nowoczesne zarządzanie firmą - ERP

Postautor: Graphcomek » 12 cze 2017, o 11:15

Ja do takich rozwiązań proponuję usługi firmy Graphcom. Warto!
Awatar użytkownika
User

Barbie

Posty

5

Rejestracja

15 cze 2017, o 21:19

Re: Nowoczesne zarządzanie firmą - ERP

Postautor: Barbie » 22 cze 2017, o 20:21

Niestety, ale ja się kompletnie na tym nie znam...
Trzeba być bardzo dzielnym, by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom.
Awatar użytkownika
User

victor44

Posty

5

Rejestracja

23 sie 2017, o 16:39

Re: Nowoczesne zarządzanie firmą - ERP

Postautor: victor44 » 24 sie 2017, o 17:08

Znakomicie, dzięki wielkie :) Z całą pewnością przydadzą mi się te porady :)
Lepiej jest mieć szczęście. Ale ja wolę być dokładny. Bo wtedy, jak szczęście przychodzi, jesteś gotów
no avatar
User

Iwo

Posty

17

Rejestracja

13 lis 2016, o 15:56

Re: Nowoczesne zarządzanie firmą - ERP

Postautor: Iwo » 13 wrz 2017, o 18:12

Systemy ERP są bardzo przydatne w przedsiębiorstwie. Automatyzują procesy w firmie, dzięki czemu są wykonywane sprawniej. System zapewnia kontrolę nad ich przebiegiem i rezultatami. Takie systemy dla firm oferuje: http://www.tradiss.pl/system-erp-enova/. Masz pewność, że praca przebiega sprawnie.
no avatar
User

ninja_84

Posty

312

Rejestracja

28 lis 2017, o 07:54

Re: Nowoczesne zarządzanie firmą - ERP

Postautor: ninja_84 » 21 paź 2020, o 08:21

To akurat bardzo fajne jest, szczególnie jeśli ma miejsce automatyzacja procesów biznesowych która wspiera wewnętrzne działania w organizacji. Lubię bardzo rozwijać swoją firmę i z każdym miesiącem wdrażać coś nowego.
Wszystko co powinienieś wiedzieć o pieniądzach znajdziesz tutaj: http://mojepieniadze.net.pl/
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.101s | 13 Queries | GZIP : Off ]