fakturowanie w różnych językach

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

fakturowanie w różnych językach

Postautor: popielnik » 21 cze 2017, o 11:06

prowadzę firmę która się gwałtownie rozrosła poprzez otworzenie się na rynki zachodnie. pojawił się u mnie problem z wystawianiem faktur przy obsłudze różnych języków. nie rozumiem dlaczego nie można wystawiać faktur w innych językach i walutach w programie. nie tylko płace, to jeszcze się przycina albo pojawiają się inne problemy, to na domiar złego nie ma możliwości powyższych. może mi ktoś powiedziec czy wszędzie tak jest czy jednak są jakieś postępowe programy i trzeba się za nimi obejrzeć?
no avatar
User

GrażynaJ

Posty

8

Rejestracja

16 maja 2017, o 22:00

Re: fakturowanie w różnych językach

Postautor: GrażynaJ » 21 cze 2017, o 17:35

Coś mi się wydaje, że ciągniesz na jakiś darmowych programach co? Nie ma co się z tym męczyć ;) Sama do pewnego czasu na takich jechałam, ale bardzo szybko to przestało zdawać egzamin i miało za mało opcji. Ja mam jeden program, który ma taką możliwość wystawiania faktur w różnych językach i walutach, co dla mnie gra dużą rolę, bo sprzedają towar głównie na zachód. Pytanie czy chcesz zainwestować, w porządny program, czy raczej interesują Cię darmowe wersje? Ale wiesz darmowe wersje to taka lipa, bo później trzeba wydawać sporo na księgowych, więc wychodzą jeszcze większe koszty.
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Re: fakturowanie w różnych językach

Postautor: popielnik » 26 cze 2017, o 13:38

Nie jest darmowy ale pozostawia wybitnie wiele do życzenia. Chyba czas na wymianę, chociaż wiążę się z zamieszaniem ale wygląda na to, że jeśli wszystko ma dobrze funkcjonować to trzeba raz a dobrze przeprowadzić jakieś usprawnienia. Zastanawiam się co będzie tym lepszym modelem w moim przypadku. Jest jakiś ranking może?
no avatar
User

GrażynaJ

Posty

8

Rejestracja

16 maja 2017, o 22:00

Re: fakturowanie w różnych językach

Postautor: GrażynaJ » 27 cze 2017, o 20:50

Jakim zamieszaniem? A daj Ty spokój, to nie jest jakoś wybitnie trudne i szybko usprawni pracę firmy. Wiesz, ja już mam swój wiek a sama nauczyłam się obsługi programu. Na początku to co najważniejsze, czyli fakturowanie, a z czasem inne opcje. A jako, że jest możliwość zarządzania systemem online, to nawet jak nie jestem w biurze przy swoim komputerze, to mogę się zalogować z innego. Mówię, Ci nie ma co się męczyć, jak chcesz to mogę Ci podesłać namiary na ten program co ja mam.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: fakturowanie w różnych językach

Postautor: Marcelus » 28 cze 2017, o 09:16

Nie wiem wprawdzie jak twórca wątku ale korzystając z okazji to ja poproszę :)
no avatar
User

GrażynaJ

Posty

8

Rejestracja

16 maja 2017, o 22:00

Re: fakturowanie w różnych językach

Postautor: GrażynaJ » 28 cze 2017, o 19:38

Ok to na Twoją odpowiedzialność podsyłam link https://www.bizin.pl/ , myślę że tu jest to lepiej wytłumaczone, bo jakimś wielki specjalistą nie jestem. Ale z kilku programów już korzystałam i ten system moim zdaniem, wygrywa z konkurencją. No ale sami sobie zobaczcie, czy Wam podpasuje.
Awatar użytkownika
User

Fightrider11

Posty

5

Rejestracja

2 wrz 2017, o 20:40

Re: fakturowanie w różnych językach

Postautor: Fightrider11 » 5 wrz 2017, o 17:45

To jest sprawa dla specjalistów. Przynajmniej według mnie :)
Nawet jeżeli sytuacja jest tak skomplikowana, że nic nie da się zrobić, nie wolno tracić nadziei, niecierpliwić się, robić czegoś na siłę.
no avatar
User

kewlar

Posty

172

Rejestracja

18 paź 2016, o 17:17

Re: fakturowanie w różnych językach

Postautor: kewlar » 30 wrz 2017, o 21:01

Serwis fakturowania online udostępnia https://wfirma.pl/ więc tam bym szukała pomocy w tych sprawach także. Potestuj, jak to działa.
no avatar
User

Iwo

Posty

17

Rejestracja

13 lis 2016, o 15:56

Re: fakturowanie w różnych językach

Postautor: Iwo » 23 paź 2017, o 19:43

Program https://faktury.pl/ ma tłumaczenie faktur i dokumentów na 35 języków. A do tego faktury walutowe, dwu walutowe, w euro, dolarach, funtach, koronach, wszystkie przeliczone według wskaźnika NBP, bez pomyłki, z adnotacją o wysokości i dacie kursu, z przeliczeniem na vat w PLN.
no avatar
User

kewlar

Posty

172

Rejestracja

18 paź 2016, o 17:17

Re: fakturowanie w różnych językach

Postautor: kewlar » 23 sty 2018, o 16:44

A co z plikami JPK? Teraz każdy podatnik VAT ma obowiązek wysyłki takich plików. Na https://wfirma.pl/jpk można testować sobie za darmo przez miesiąc przygotowani i samą wysyłkę, by było później łatwiej
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.157s | 12 Queries | GZIP : Off ]