Menadżer sportowy - pozyskiwanie sponsorów

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

kamco11

Posty

1

Rejestracja

8 maja 2017, o 17:41

Menadżer sportowy - pozyskiwanie sponsorów

Postautor: kamco11 » 8 maja 2017, o 17:43

Witam
Jestem byłym zawodnikiem wyścigów motocyklowych. Aktualnie po kilku latach przerwy chciałbym powrócić do tego sportu.
Posiadam cały niezbędny sprzęt, tj. motocykl przygotowany do startów, pełen ubiór torowy, sprzęt i zaplecze serwisowe.
Poszukuję menadżera który pomógłby mi w powrocie do tego sportu, zająłby się kreowaniem wizerunku oraz skoncentrował na rozwoju mojej kariery.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy kamco11@gmail.com lub telefoniczny 794-978-011.
Poproszę również o ewentualne wskazówki dotyczące tego tematu.
Pozdrawiam
no avatar
User

arekk

Posty

233

Rejestracja

1 kwie 2013, o 20:18

Re: Menadżer sportowy - pozyskiwanie sponsorów

Postautor: arekk » 1 cze 2017, o 14:47

Jeśli szukacie solidnego serwisu motocyklowego, to możecie zajrzeć do naprawy motocykli honda. Uważam, że miejsce godne polecenia, również jeśli chodzi o naprawy powypadkowe motocykli.
no avatar
User

Alan513

Posty

6

Rejestracja

12 cze 2017, o 12:38

Re: Menadżer sportowy - pozyskiwanie sponsorów

Postautor: Alan513 » 12 cze 2017, o 12:44

Moto obroty to sklep, który zajmuje się handlem częścmi z branży motoryzacyjnej, głównie akcesoriów do motorów. W swojej ofercie posiadamy części do wielu typów motorów, interkomy, specjalistyczny ubiór, oleje i inne. Wszystkie udostępniane przez Nas przedmioty mają gwarancję oraz pochodzą z legalnego źródła. Nasz sklep znajduje się w Poznaniu przy ulicyObornickiej 263. Więcej informacji na stronie www.moto-obroty.pl lub pod numerem 510 068 534.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.118s | 13 Queries | GZIP : Off ]