elektroniczny papieros

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

coolleran

Posty

3

Rejestracja

10 lis 2009, o 11:29

elektroniczny papieros

Postautor: coolleran » 30 lis 2009, o 10:08

Elektroniczny papieros Gamucci jest to produkt, wykorzystujący najwyższą mikro technologię w celu zapewnienia użytkownikom takich samych doświadczeń jak przy paleniu tytoniu, gamucci jest to jeden z największych producentów e-papierosów i e-cygar. Dzięki nam mogą Państwo poznać zdrowszą alternatywę tradycyjnego papierosa. Nasz elektroniczny papieros jest pozbawiony 4000 groźnych i szkodliwych dla zdrowia substancji, które zawiera tradycyjny papieros.

elektroniczny papieros i elektroniczne cygaro gamucci wyglądają i smakują dokładnie tak jak tradycyjne, ale elektroniczny papieros gamucci jest zdrowszy od tradycyjnego papierosa. Wśród asortymentu Gamucci są najtańsze i najlepsze elektroniczne papierosy zazierające dawkę nikotyny i są pozbawione substancji smolistych i rakotwórczych, które zawiera tradycyjny papieros. Jak i jest również elektroniczny papieros nie zawierający nikotyny. Szukamy również osób zainteresowanych współpracą z nami.

Zapraszamy na naszą nowa stronę:
Producent elektronicznych papierosów i cygar:

http://www.gamucci.com.pl

Kontakt:
d.schuette@gamucci.com.pl
662 123 584
no avatar
User

bioevo

Posty

23

Rejestracja

7 gru 2009, o 20:34

Re: elektroniczny papieros

Postautor: bioevo » 7 gru 2009, o 21:49

nie no to są jakieś jaja chyba :D

Człowiek się uzależnia od nikotyny, a nie walca w ustach
domy opieki - ośrodek Bryza, opieka nad osobami starszymi
Pozycjonuję strony internetowe- tanio!
no avatar
User

bioevo

Posty

23

Rejestracja

7 gru 2009, o 20:34

Re: elektroniczny papieros

Postautor: bioevo » 7 gru 2009, o 21:49

nie no to są jakieś jaja chyba :D

Człowiek się uzależnia od nikotyny, a nie walca w ustach
domy opieki - ośrodek Bryza, opieka nad osobami starszymi
Pozycjonuję strony internetowe- tanio!
no avatar
User

c_est_la_vie

Posty

19

Rejestracja

12 sty 2010, o 15:14

Re: elektroniczny papieros

Postautor: c_est_la_vie » 12 sty 2010, o 15:45

Oj oj nie zgodziłabym się z tym, że ludzie uzależniają się od nikotyny a nie od walca w ustach... oczywiście nikotyna jest głównym powodem uzależnienia ale wiele osób uważa, że jak chcą zerwać z nałogiem brakuje im właśnie czegoś w dłoni. A elektroniczne papierosy są coraz bardziej modne...
no avatar
User

kmzwr

Posty

11

Rejestracja

20 kwie 2010, o 08:34

Re: elektroniczny papieros

Postautor: kmzwr » 26 kwie 2010, o 21:00

kumpela to ostatnio kupiła i sobie chwiali - dla mnie przynajmniej nie dmucha fajkami:-)
no avatar
User

mateo_220

Posty

13

Rejestracja

8 sie 2011, o 09:40

Re: elektroniczny papieros

Postautor: mateo_220 » 1 wrz 2011, o 09:59

bardzo dobra alternatywa dla palaczy którzy są uzależnieni nie tylko od nikotyny ale też od puszczania tzw "dymka" dawkę nikotyny można zmniejszać i w pewnym momencie dojść do 0. Fajna sprawa ten e-papieros, przynajmniej palacz nie pachnie starą popielniczką
no avatar
User

natalian

Posty

38

Rejestracja

13 lip 2011, o 09:59

Re: elektroniczny papieros

Postautor: natalian » 2 wrz 2011, o 06:26

Ale zdarza się, że palacze tak się "wczuwają" z używaniem tego elektronicznego papierosa, że np. palą go na przystanku, a potem widząc nadjeżdżający autobus, rzucają na ziemię i przygniatają... :D
no avatar
User

Run

Posty

8

Rejestracja

7 wrz 2011, o 13:01

Re: elektroniczny papieros

Postautor: Run » 8 wrz 2011, o 12:30

Nie wiem czy to dobry biznes. Jakoś nie widzę ludzi z tymi e-papierosami, a i palaczy też jakoś nie ubyło.
no avatar
User

mateo_220

Posty

13

Rejestracja

8 sie 2011, o 09:40

Re: elektroniczny papieros

Postautor: mateo_220 » 16 wrz 2011, o 12:37

a ja coraz częściej widzę takich palaczy. Kilku moich znajomych jak i ja palimy e-papierosy. Super jest pod tym względem, że są różne smaki. A taka para wodna która się wytwarza nie jest szkodliwa, tak jak substancje smoliste
no avatar
User

dagmaro

Posty

46

Rejestracja

4 lip 2011, o 13:54

Re: elektroniczny papieros

Postautor: dagmaro » 20 wrz 2011, o 06:45

Run - nie zgadzam się z Tobą, przy obecnych cenach papierosów coraz więcej osób stara się jak najszybciej zerwać z nałogiem. Ja również jestem świetnym przykładem takiej osoby, nie palę już 3,5 tygodnia i choć głód nikotynowy praktycznie już minął często zdarza się, że mam ochotę zapalić. Chodzi o ten głęboki i relaksujący wdech wykonywany w trakcie palenia. Tak zresztą tez tłumaczą ten fakt zajmujący się sprawa naukowc
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.136s | 14 Queries | GZIP : Off ]