Własny biznes

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

andrzej83x

Posty

15

Rejestracja

30 maja 2012, o 10:02

Własny biznes

Postautor: andrzej83x » 29 cze 2012, o 10:46

Myślę, że dobrym pomysłem na biznes jest firma sprzątająca. Coraz więcej firm zleca na zewnątrz sprzątanie biur Oczywiście, nie jest to łatwe zajęcie, ale myślę, że jest to bardzo przyszłościowy biznes. Jeżeli zaoferuje się zróżnicowane usługi i w początkowym okresie właściwie zainwestuje się w reklamę, to korzyści mogą być spore.
no avatar
User

Dyskutant

Posty

221

Rejestracja

10 sty 2012, o 20:26

Re: Własny biznes

Postautor: Dyskutant » 30 cze 2012, o 19:51

Być może, albo generalnie firma myjąca np. dywany, czy ostatnio popularne stało się odrabianie prac domowych albo napisanie praca magisterska dla studenta. Możliwości jak zawsze sporo.
no avatar
User

andrzej83x

Posty

15

Rejestracja

30 maja 2012, o 10:02

Re: Własny biznes

Postautor: andrzej83x » 2 lip 2012, o 09:03

Jeżeli ktoś ma głowę na karku to napewno znajdzie branżę w której może osiągnąć sukces. Po prostu nie można siedzieć z założonymi rękoma i tylko narzekać. Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce.
no avatar
User

lechu

Posty

54

Rejestracja

3 maja 2012, o 12:58

Re: Własny biznes

Postautor: lechu » 5 lip 2012, o 14:03

Ja też sądzę, że sprzątanie jest dobrym sposobem :) Tylko jak przebić się na tle wielkiej konkurencji.
no avatar
User

andrzej83x

Posty

15

Rejestracja

30 maja 2012, o 10:02

Re: Własny biznes

Postautor: andrzej83x » 6 lip 2012, o 08:13

Przede wszystkim trzeba postawić na porządną stronę internetową i pozycjonowanie. Oczywiście warto też poprosić znajomych aby wykorzystując marketing szeptany to i owo o naszej firmie przekazali dalej.
no avatar
User

zbigniewa

Posty

14

Rejestracja

28 cze 2012, o 13:49

Re: Własny biznes

Postautor: zbigniewa » 11 lip 2012, o 13:27

andrzej83x pisze:Myślę, że dobrym pomysłem na biznes jest firma sprzątająca. Coraz więcej firm zleca na zewnątrz sprzątanie biur Oczywiście, nie jest to łatwe zajęcie, ale myślę, że jest to bardzo przyszłościowy biznes. Jeżeli zaoferuje się zróżnicowane usługi i w początkowym okresie właściwie zainwestuje się w reklamę, to korzyści mogą być spore.


Też się kiedyś nad tym zastanawiałam ale mi przeszło na razie.
Co do trudności to, myślę, że większość Pań i Panów radzi sobie z tym na co dzień a przy odrobinie treningu można dojść do niezłej wprawy i wypracować swoja technikę.
Ja się obawiałam czy w tym nie ugrzęznę po uszy i do końca życia będę sprzątać i że się nie rozwinę. Dlatego nie ruszyłam z tym tematem.
Ideo SEM - skuteczne pozycjonowanie
no avatar
User

Dyskutant

Posty

221

Rejestracja

10 sty 2012, o 20:26

Re: Własny biznes

Postautor: Dyskutant » 12 lip 2012, o 10:21

Tylko że w dobie wiecznego lenistwa, niektórzy wolą zatrudnić kogoś z zewnątrz kto się tym profesjonalnie zajmie.
________________
sudoku
no avatar
User

andrzej83x

Posty

15

Rejestracja

30 maja 2012, o 10:02

Re: Własny biznes

Postautor: andrzej83x » 12 lip 2012, o 11:39

Wiesz może nie bardzo o lenistwo jak o brak czasu bardziej się rozchodzi. Zależy też od tego czym ktoś się na codzień zajmuje. Dlatego nie zawsze znajdzie się czas na sprzątanie, prani i takie tam podobne sprawy. Jeśli oferta firmy jest wszechstronna i cena za usługę nie jest jakaś bardzo wysoka to śmiało można powalczyć o klientów.
no avatar
User

stoperek

Posty

3521

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Własny biznes

Postautor: stoperek » 7 gru 2021, o 13:44

Jeżeli szukacie specjalistów, którzy wykonają analizę statystyczną dla waszego biznesu to zajrzyjcie na stronę https://nauka.metodolog.pl/analizy-statystyczne/ i dowiedzcie się więcej na temat takiego rozwiązania i korzyści jakie może ono przynieść dla waszego przedsiębiorstwa.
no avatar
User

Czarek568

Posty

7

Rejestracja

17 gru 2021, o 22:38

Re: Własny biznes

Postautor: Czarek568 » 17 gru 2021, o 22:43

Wiele przydatnych informacji znajdziemy na tym portalu https://finansowymistrz.pl/ dosłownie kopalnia wiedzy, a na pewno początkujący wyciągnął z tego najwięcej :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.116s | 13 Queries | GZIP : Off ]