Dom czy mieszkanie?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Thuwu

Posty

6

Rejestracja

21 lut 2017, o 09:27

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: Thuwu » 21 lut 2017, o 09:36

Sądzę że dom jest zdecydowanie wygodniejszy od mieszkania, ale też więcej kosztuje i wymaga większej uwagi i nakładów w utrzymaniu, więc taką decyzję trzeba samemu podjąć i stwierdzić, co będzie dla lepsze. Zarówno dom, jak i mieszkanie mają swoje wady i zalety, ale ocena i wybór to indywidualna kwestia.
no avatar
User

samotna

Posty

276

Rejestracja

13 lip 2015, o 09:02

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: samotna » 7 mar 2017, o 09:21

Oczywiście dom. Chciała bym mieć jasne mieszkanie z ciemnymi dodatkami. Bardzo mi sie to podoba. Widziałam u koleżanki właśnie takie rozwiązania. A najładniejsza była łazienka, bielutka z czarnymi elementami. Znalazłam http://www.pekado.pl/laveo-zestaw-bateria-umywalkowa-bateria-wannowa-sluchawka-natryskowa-raila-zest02,id20803.html I mam zamiar się zdecydować na ten czarno chromowy zestaw baterii z słuchawką prysznicową. Teraz truję mężowi by wymienić kafelki, by osiągnąć zamierzony efekt.
no avatar
User

nefer00

Posty

22

Rejestracja

3 mar 2017, o 12:51

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: nefer00 » 7 mar 2017, o 09:23

Jak dla mnie tylko mieszkanie. Nie wyobrażam sobie życia w domu i doglądania tego wszystkiego.
no avatar
User

jurda

Posty

5

Rejestracja

7 mar 2017, o 16:37

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: jurda » 7 mar 2017, o 16:42

Zawsze uważam, że przy mieszkaniu jest łatwiej, bo nie trzeba zajmować się cieknącym dachem na przykład albo odśnieżaniem podjazdu.
no avatar
User

aniaola37

Posty

83

Rejestracja

16 lis 2016, o 11:34

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: aniaola37 » 9 kwie 2017, o 10:19

Jeżeli mieszkaniem zarządza odpowiednia firma, to ja skusiłabym się na mieszkanie. Jak np. u mojej koleżanki, firma http://status.pl/ jest bardzo rzetelnym administratorem. Każdą sprawę mieszkańców jak najszybciej starają się rozwiązać. Jest to wygodne szczególnie dla osób, które nie mają czasu na zajmowanie się domem, czy odśnieżaniem podjazdu itp.
no avatar
User

znawca

Posty

210

Rejestracja

27 paź 2015, o 07:31

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: znawca » 15 kwie 2017, o 07:00

Ja mieszkam w mieszkaniu w bloku i jestem bardzo zadowolona. Niedługo urodzę dziecko i zastanawiam się właśnie nad tym, jak urządzić dziecięcy pokój. Trochę inspiracji znalazłam w internecie, między innymi tutaj: http://www.oliloli-newlife.com/2016/09/co-na-sciane-do-pokoju-dzieciecego.html. Może jesteście w stanie mi coś jeszcze doradzić?
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: oksana » 21 kwie 2017, o 14:23

A może warto się zastanowić nad prestiżowe apartamenty warszawa :) Znajdują się w centrum miasta, a dodatkowo faktycznie mają bardzo wysoki standard :)
no avatar
User

amink

Posty

5

Rejestracja

22 kwie 2017, o 07:26

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: amink » 22 kwie 2017, o 07:51

Mieszkam w mieszkaniu, chociaż w przyszłości chciałbym wybudować dom. Bardzo podobają mi się skandynawskie drewniane domy lub takie, tworzone z kontenerów. Być może za pare lat ruszę z własną budową.
no avatar
User

smutaska

Posty

94

Rejestracja

6 cze 2016, o 10:37

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: smutaska » 24 kwie 2017, o 11:00

Zdecydowanie dom, a w nim innowacyjne rozwiązania np http://sterownikitech.pl/bezprzewodowy-sterownik-pokojowy-st-294-v2-kolor-bialy,id435.html ten sterownik pokojowy umożliwia samodzielne zmniejszanie lub zwiększanie temperatury w pomieszczeniu. Jest proste w montażu i obsłudze. Dobre rozwiązanie gdy mieszkają z nami starsi rodzice.
no avatar
User

bcha

Posty

8

Rejestracja

30 kwie 2017, o 06:51

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: bcha » 6 maja 2017, o 14:30

Bardzo wiele zależy od tego, czy będziesz mieć czas na doglądanie budowy domu i potem jego utrzymywanie. Jak nie to może mieszkania, w niewielkich miejscowościach można znaleźć takie inwestycje jak Akacjowa Aleja w Radzyminie, gdzie jest cicho i spokojnie, z dala od zatłoczonego centrum.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.173s | 13 Queries | GZIP : Off ]