Czy dostane gdzies podobne meble w Polsce?

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

tymekalex91

Posty

11

Rejestracja

12 paź 2016, o 11:26

Czy dostane gdzies podobne meble w Polsce?

Postautor: tymekalex91 » 30 lis 2016, o 08:06

Cześć. Od niedawna przeszukuje strony internetowe w poszukiwaniu inspiracji do zmiany wystroju swojej firmy. Jest dość dużo ciekawych koncepcji aranżacji biura. Mi osobiście go gustu przypadła ta , ale firma jest niemiecka i będzie ciężko dostać jej meble w naszym kraju. Tak, więc mam dylemat czy nie bardziej opłacalne będzie zlecić złożenie zbliżonych mebli stolarzowi ze swojego miasta. Obawiam się tylko, że zrobione meble na wymiar mogą być dalekie od zamierzonego ideału. Co innego jest zrobić szafę wnękową do zabudowy, a inną sztuką nowoczesne i ergonomiczne meble, które mają nieregularne kształty. A wy co myślicie? Czy lepiej odpuścić sobie stolarzy i poszukać innej koncepcji na aranżację biura?
no avatar
User

Unima

Posty

203

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:59

Re: Czy dostane gdzies podobne meble w Polsce?

Postautor: Unima » 5 gru 2016, o 13:46

Sprawdź sobie na http://www.logan.com.pl/ Firma Logan specjalizuje się w sprzedaży takich mebli a ich meble są naprawdę funkcjonalne i jak widać bardzo estetyczne. Ja u nich kupowałem całość do nowego biura i powiem ci, że nawet klienci teraz zwracają na to uwagę nie wspominając o pracownikach, którzy mają duży większy komfort a to najważniejsze :)
no avatar
User

bizon

Posty

250

Rejestracja

14 paź 2015, o 14:59

Re: Czy dostane gdzies podobne meble w Polsce?

Postautor: bizon » 6 gru 2016, o 07:36

Moja koleżanka też ostatnio myślała o rearanżacji biura i trafiła na stronę Homlando. Podsyłam link do mebli biurowych, mają bardzo duży wybór: http://homlando.com/meble-biurowe.html. Ona wybrała sobie u nich krzesło biurowe i fajne biurko, pewnie przed świętami jeszcze złoży zamówienie bo do końca roku mają darmową dostawę więc warto skorzystać :)
Awatar użytkownika
User

sutemaru

Posty

1

Rejestracja

12 gru 2016, o 19:05

Re: Czy dostane gdzies podobne meble w Polsce?

Postautor: sutemaru » 12 gru 2016, o 19:06

Super, dzięki za oba linki :) Przydadzą mi się na pewno :D
no avatar
User

Aledos

Posty

6

Rejestracja

12 gru 2016, o 08:10

Re: Czy dostane gdzies podobne meble w Polsce?

Postautor: Aledos » 13 gru 2016, o 08:08

Najprędzej pewnie przez internet takie znajdziesz.
druk ulotek profesjonalny
no avatar
User

oli32

Posty

247

Rejestracja

12 gru 2016, o 11:47

Re: Czy dostane gdzies podobne meble w Polsce?

Postautor: oli32 » 13 gru 2016, o 11:38

W internecie bez problemu znajdziesz to czego potrzebujesz. Polscy producenci meblowi dostarczają klasyczne rozwiązania takie jak te amerykanki http://www.meble-lider.pl/pl/c/AMERYKANKI-,SOFY/60, jak i industrialne czy loftowe meble. Wszystko zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i generalnie całej stylistyki wnętrza, którą masz lub którą chcesz mieć.
no avatar
User

maniadal

Posty

5

Rejestracja

2 cze 2017, o 23:23

Re: Czy dostane gdzies podobne meble w Polsce?

Postautor: maniadal » 2 cze 2017, o 23:31

Na pewno, wystarczy jedynie dobrze poszukać tu i ówdzie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.169s | 15 Queries | GZIP : Off ]