reklama internetowa

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

reton12

161

2 lut 2017, o 17:40

Re: reklama internetowa

Postautor: reton12 » 25 maja 2017, o 13:47

Popularne stały się też media społecznościowe, dlatego też warto zadbać o profesjonalną reklamę w takich miejscach.My zainwestowaliśmy w dobrą reklamę Social Media . Jest to naprawdę dobra i doświadczona firma w obsłudze i reklamie na mediach społecznościowych.Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług .
no avatar
User

paracetamol

14

26 maja 2017, o 20:28

Postautor: paracetamol » 28 maja 2017, o 07:56

Co z tym pozycjonowaniem stron? Jest opłacalne? Czy ktoś mógłby przyjrzeć się ofercie http://www.premesso.pl/pozycjonowanie-pajeczno.html (tutaj akurat dla Pajęczna) i powiedzieć, czy warto w to brnać? No i abonament, czy zapłata im za efekt?
no avatar
User

Drukonet.pl

13

1 cze 2017, o 08:42

Postautor: Drukonet.pl » 1 cze 2017, o 09:33

Jak najbardziej, każda forma reklamy internetowej jest opłacalna bo nigdy nie wiesz co akurat odniesie skutek, zarówno pozycjonowanie jak i wszelkiego rodzaju reklama na forach społecznościowych i branżowych w postaci banerów.
no avatar
User

OndajOn

101

29 sie 2011, o 16:46

Postautor: OndajOn » 2 cze 2017, o 21:42

Grunt to zadbać o różne formy reklamy, to daje większe możliwości zdobycia rozgłosu. Na pewno stałym punktem powinien być remarketing dynamiczny Google z AdWordsgroup.pl, a także bezpośrednie działania społecznościowe. Warto do klientów docierać bezpośrednio, bo w ten sposób budujemy ich zaufanie
no avatar
User

fangot

115

7 wrz 2017, o 21:09

Postautor: fangot » 14 sie 2018, o 14:32

Z reguły branie się za reklamę we własnym zakresie okazuje się wielkim niewypałem, też na początku próbowałem sam coś zdziałać, ale szybko zdałem sobie z sprawę, że potrzebuje pomocy profesjonalistów z agencji interaktywnej https://solv.pl
Poprzednia