Gdzie szukać kredytu?

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

arekk

Posty

233

Rejestracja

1 kwie 2013, o 20:18

Re: Gdzie szukać kredytu?

Postautor: arekk » 22 mar 2017, o 09:38

Pomocy w wyborze kredytu możecie poszukać sobie na http://www.kredyty-gotowkowe.net/kredyt ... wanie.html . Mają tutaj rankingi bankowe, jak i porady specjalistów, które przy wyborze kredytu naprawdę mogą się przydać. Sprawdźcie sami.
no avatar
User

ryszard1990

Posty

1

Rejestracja

16 lut 2017, o 20:46

Lokalizacja

Warszawa

Re: Gdzie szukać kredytu?

Postautor: ryszard1990 » 22 mar 2017, o 16:24

Odpowiedzią na pytanie w temacie wątku jest: w Internecie. To właśnie tutaj znajdziemy najlepsze oferty kredytowe. Osobiście korzystam z usług credy, ponieważ są bardzo rzetelni, a pożyczkę otrzymujemy w kilka minut od wypełnienia wniosku. Na dodatek sami możemy decydować o terminie spłaty, co jest super sprawą, bo nie musimy martwić się, że przyjdzie nam spłacać w okresie braku pieniędzy.
no avatar
User

inwestor

Posty

3

Rejestracja

23 mar 2017, o 16:46

Re: Gdzie szukać kredytu?

Postautor: inwestor » 23 mar 2017, o 16:58

jeśli zdarzyło nam się brać pożyczkę lub kredyt już wcześniej, warto przed kolejnym zorientować się czy mamy czystą historię, można, to zrobić na przykład tutaj: http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=e3b2bafae4d043cdac47a105e0b7f2e6
a szukając kredytu dobrze jest korzystać z wielu porównywarek - większość z nich jest dosyć subiektywna.
no avatar
User

Kleo

Posty

400

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Gdzie szukać kredytu?

Postautor: Kleo » 24 mar 2017, o 20:49

Czy to już kolejny kredyt/ chwilówka w tym samym czasie? Może warto zastanowić się nad konsolidacją chwilówek https://kredyt123.pl/konsolidacja-chwilowek ... to pomoże w spłacie zobowiązania, jeżeli tylko dobrze przemyślisz wszystkie za i przeciw.. taka konsolidacja moim zdaniem to jeden z lepszych pomysłow.
Awatar użytkownika
User

Natalya

Posty

4

Rejestracja

29 mar 2017, o 22:13

Re: Gdzie szukać kredytu?

Postautor: Natalya » 31 mar 2017, o 13:45

Najlepiej szukać w porównywarkach w internecie. Tak będziemy mieli pewność, że nie władujemy się w jakąś niekorzystną ofertę. Moim zdaniem najlepsze kredyty są podane tutaj :)
Ale ja, zanim będę mógł żyć w zgodzie z innymi ludźmi, przede wszystkim muszę żyć w zgodzie z sobą samym. Jedyna rzecz, jaka nie podlega przegłosowaniu przez większość, to sumienie człowieka.
no avatar
User

reton12

Posty

223

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

Re: Gdzie szukać kredytu?

Postautor: reton12 » 31 mar 2017, o 18:50

jeśli chodzi o kredyt to pierwszym krokiem jaki wykonałem to skorzystałem z pomocy profesjonalistów aby doradzili mi co jak i gdzie :) Pomogli mi doradcy kredytowi warszawa i bardzo cieszę się że skorzystałem z ich pomocy gdyz bez tego nie wiedziałbym jak postępować i od czego zacząć. Przeprowadzili mnie przez wszystkie procedury bankowe które dla mnie wydawały się bardzo skomplikowane.
no avatar
User

selin20

Posty

5

Rejestracja

11 kwie 2017, o 21:31

Re: Gdzie szukać kredytu?

Postautor: selin20 » 17 kwie 2017, o 15:05

Ja na Waszym miejscu zajrzałbym tez tutaj http://www.portfel24.eu/forum/Pozyczka-od-18-lat :) Naprawdę bardzo dużo tam jest różnego rodzaju ciekawych porad w tym obszarze tematycznym :)
no avatar
User

hennry51

Posty

6

Rejestracja

6 mar 2017, o 15:31

Re: Gdzie szukać kredytu?

Postautor: hennry51 » 30 maja 2017, o 17:55

Szukać nie trzeba, wystarczy zajrzeć do AASA. W ich ofercie jest świetna pożyczka dla nowych firm, którą możecie dostać na bardzo korzystnych warunkach. Ja sam już skorzystałem i pieniądze bardzo mi sie przydały, więc i wy nie czekajcie
no avatar
User

reton12

Posty

223

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

Re: Gdzie szukać kredytu?

Postautor: reton12 » 2 cze 2017, o 10:28

Witaj! Wszystko zależy na co chcesz ten kredyt i w jakiej wysokości . Ważne jest także jak wygląda Twoja zdolność kredytowa. Najpierw sprawdzić sobieranking kredytów gotówkowych i wtedy podjąć jakąś decyzję , będziesz wtedy więcej wiedziała w tym temacie i łatwiej Ci będzie wybrać .
no avatar
User

MacDonald

Posty

40

Rejestracja

16 sie 2013, o 12:43

Re: Gdzie szukać kredytu?

Postautor: MacDonald » 13 cze 2017, o 13:23

Według mnie pożyczki warto szukać w firmie latwykredyt.pl. Tanio, szybko i bez zbędnych formalności. Do tego pierwsza pożyczka jest gratis ale najlepiej to przekonać się poprzez odwiedziny ich strony i poczytaniu umowy i trochę o warunkach.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.274s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron