Przeniesienie działalności gospodarczej za granicę

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

moneymatters

Posty

1

Rejestracja

10 lut 2017, o 16:45

Przeniesienie działalności gospodarczej za granicę

Postautor: moneymatters » 28 kwie 2017, o 14:05

Nasza firma Money Matter Sp. z o.o. zajmuje się pomocą w przenoszeniu działalności gospodarczej za granicę - głównie do Czech, Bułgarii i na Łotwę. W tych krajach przedsiębiorcy płacą niższe podatki, organy skarbowe są bardziej przyjazne, a biurokracja jest mniej uciążliwa. Ponadto świadczymy również usługi w dziedzinie otwierania kont za granicą, a także pomoc przy uzyskiwaniu niezbędnych licencji i koncesji. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie www.moneymatters.pl
no avatar
User

Kleo

Posty

398

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Przeniesienie działalności gospodarczej za granicę

Postautor: Kleo » 31 maja 2017, o 09:15

Oczywiście warto w tym celu udać się do specjalnej firmy która przenosi działalność np do UK. Pamiętaj też by czytać wszystkie umowy, nie warto dawać swoich namiarów osobie obcej ponieważ może to zostać źle wykorzystane. Np ja czytałam http://zaufanyprawnik.pl/co-mozesz-zrob ... ne-osobowe co zrobić jeśli ktoś sprzedał nasze dane, teraz wiem jak sie bronić jednak było ciężko.
no avatar
User

jakub_cz

Posty

1

Rejestracja

15 lut 2018, o 13:12

Lokalizacja

Łódż

Re: Przeniesienie działalności gospodarczej za granicę

Postautor: jakub_cz » 15 lut 2018, o 13:45

nie bylbym tak pewien, ze jest nizsa biurokacja:)...
Jestem Czechem, moge pomóc z wprowadzeniem sklepu internetowego na rynek czeski.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.089s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron