płatności w sklepie internetowym

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

płatności w sklepie internetowym

Postautor: TadekNiejadek » 24 kwie 2017, o 21:21

Czy widzieliście już sklepy z płatnościami blik gdzieś? Kurde, co raz więcej tego, ja się nie przymierzałem do wprowadzenia w swoim sklepie ale widać, że nie ma wyjścia. Od czego to się zabrać żeby u siebie to wprowadizć?
no avatar
User

Apaczka.pl

Posty

20

Rejestracja

28 kwie 2017, o 03:36

Re: płatności w sklepie internetowym

Postautor: Apaczka.pl » 28 kwie 2017, o 04:09

Im więcej form płatności oraz opcji dla klienta, tym w zasadzie lepiej i ma on większy wybór co w praktyce tylko zachęca do zakupów. Widziałem sklepy gdzie bez problemu można płacić za pomocą blik-u, to bardzo wygodna forma, więc zastanów się nad jej wprowadzeniem.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: płatności w sklepie internetowym

Postautor: Marcelus » 28 kwie 2017, o 22:46

A ja właśnie sklepu jeszcze żadnego nie widziałem, a by się przydało. Tak się zastanawiam ile to może kosztować - paypal np kosztuje. Mam aplikację do biletów autobusowych, ją można blikiem doładować, konto doładować telefonu itd, ale sklepu jeszcze nie.
no avatar
User

bezniku

Posty

48

Rejestracja

1 maja 2016, o 18:20

Re: płatności w sklepie internetowym

Postautor: bezniku » 19 maja 2017, o 13:06

Jesli chodzi o system platnosci w sklepie internetowym - to Tpay oferuje wlasnie mozliwosc placenia Blikiem. Jest to naprawde dobra i przydatna opcja - po prostu szybsza (a takze bardzo bezpieczna). Oprocz tego - oferuje rowniez system mikroplatnosci sms - tez moze sie przydac.
Awatar użytkownika
User

Tropek

Posty

9

Rejestracja

19 maja 2017, o 21:53

Re: płatności w sklepie internetowym

Postautor: Tropek » 21 maja 2017, o 21:12

TadekNiejadek pisze:Czy widzieliście już sklepy z płatnościami blik gdzieś? Kurde, co raz więcej tego, ja się nie przymierzałem do wprowadzenia w swoim sklepie ale widać, że nie ma wyjścia. Od czego to się zabrać żeby u siebie to wprowadizć?


Szczerze mówiąc nie widziałem sklepów z tymi płatnościami. Nie wiem, może jestem nieuważny? Niemniej, jeżeli nie radzisz sobie to poproś kogoś o pomoc.
Najmroczniejsze czeluście piekieł zarezerwowane są dla tych, którzy zdecydowali się na neutralność w dobie kryzysu moralnego
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Re: płatności w sklepie internetowym

Postautor: popielnik » 22 maja 2017, o 05:35

a to w ogóle jest wprowadzane w naszych sklepach? Systemy płatności paypale, skrille itd mają wybór blikiem ale żeby sklep bezpośrednio?
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: płatności w sklepie internetowym

Postautor: Marcelus » 23 maja 2017, o 05:39

jestem właśnie w trakcie poszukiwań bo zabiłeś ćwieka i z samej ciekawości by się przydało ;)
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: płatności w sklepie internetowym

Postautor: TadekNiejadek » 23 maja 2017, o 08:23

Esprzedaż ma w swojej ofercie sellingo, tam od niedawna weszło testowanie blika to może już wprowadzili do tej pory
no avatar
User

mantra

Posty

8

Rejestracja

8 gru 2016, o 10:05

Re: płatności w sklepie internetowym

Postautor: mantra » 30 maja 2017, o 09:55

Sprawdzają się przelewy poprzez system płatniczy Payoneer, dla zainteresowanych wpis pt: "Payoneer - system płatniczy. Opinie i informacje od użytkowników."->http://www.pracawsieci.net/payoneer-system-platniczy-nasza-opinia-bonus-35-rejestracje/
no avatar
User

Ulka34

Posty

2

Rejestracja

25 mar 2017, o 06:47

Re: płatności w sklepie internetowym

Postautor: Ulka34 » 30 maja 2017, o 20:00

Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem dla sklepów internetowych są mikropłatności MyBill, na przykład usługa PREMIUM SMS, w której klient płaci nam poprzez wysłanie płatnej wiadomości tekstowej. Jest to na pewno innowacyjne, a jednocześnie bardzo proste rozwiązanie, które na pewno spotka się z pozytywnym odbiorem klientów.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.114s | 13 Queries | GZIP : Off ]