Inwestowanie w hale produkcyjne

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Inwestowanie w hale produkcyjne

Postautor: Gleniowa » 4 maja 2016, o 12:54

Udało mi się odłożyć trochę gotówki. Zastanawiałam się co było by dobrym rozwiązaniem na inwestycje. Sprawdzając rynek okazało się, ze warto inwestować teraz w profesjonalne hale produkcyjne. Pomyślałam, ze moze to byc dobry biznes nie wiem tylko jakiej firmie zlecić budowę takiej hali. Doradzicie?
no avatar
User

martin

Posty

232

Rejestracja

19 mar 2016, o 17:46

Re: Inwestowanie w hale produkcyjne

Postautor: martin » 7 lip 2016, o 07:00

Zamiast w hale zainwestuj w akcje pracownicze. Tu http://www.phisa.pl/PL-H17/akcje-pracownicze.html znajdziesz niezbedne informacje do tego
Postawienie hali nie gwarantuje Ci ze od razu znajdziesz najemce do tego typu powierzchni a utrzymanie kosztuje. Tu wszystko zrobia za Ciebie i masz gwarantowany zysk
no avatar
User

zuzka

Posty

66

Rejestracja

6 lut 2016, o 12:06

Re: Inwestowanie w hale produkcyjne

Postautor: zuzka » 7 lip 2016, o 19:35

Decydując się na produkcje pomyśl o odpowiednich bateriach trakcyjnych, np. do wózków widłowych czy maszyn. Na http://janczewski.eu/oferta/ogniwa-i-baterie-trakcyjne/ znajdziesz bogata ofertę takich baterii. Firma zapewnia tez serwis i niezbędne wsparcie,.
no avatar
User

ludwiczek

Posty

25

Rejestracja

11 lip 2016, o 17:12

Re: Inwestowanie w hale produkcyjne

Postautor: ludwiczek » 12 lip 2016, o 15:17

O ile w Twojej okolicy jest sporo zakładów przemyslowych czy firm produkcyjnych to pomysł jest dobry. Czasem nie ma kasy na postawienie własnej hali i wynajem to jedyna opcja.
no avatar
User

arekk

Posty

233

Rejestracja

1 kwie 2013, o 20:18

Re: Inwestowanie w hale produkcyjne

Postautor: arekk » 21 paź 2016, o 13:39

Możecie także sprawdzić maszyny pakujące flowpack. Uważam, że sprzęt przez nich oferowany naprawdę dobry, więc myślę, że i wam uda znaleźć się tutaj wysokiej jakości maszyny w atrakcyjnych cenach.
no avatar
User

Antoni34

Posty

488

Rejestracja

30 wrz 2016, o 07:14

Re: Inwestowanie w hale produkcyjne

Postautor: Antoni34 » 30 lis 2016, o 21:23

Warto też kupić odpowiednie półki. Nie ma co przesadzać nawet taki regał do piwnicy się sprawdzi
no avatar
User

LudwikB

Posty

371

Rejestracja

3 mar 2016, o 17:33

Re: Inwestowanie w hale produkcyjne

Postautor: LudwikB » 3 maja 2017, o 19:14

Może niektórym przyda się namiar na porządne maszyny pakujące. Maszyny dla przemysłu spożywczego, pakujące w systemie bag-in-box można dostać w http://maszynypakujacelublin.pl/ Są solidne, spełniają nawet rygorystyczne standardy technologiczne i normy bezpieczeństwa.
no avatar
User

GimliK

Posty

372

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:24

Re: Inwestowanie w hale produkcyjne

Postautor: GimliK » 3 maja 2017, o 20:37

Niektórzy pewnie też muszą się zaopatrzyć w wagi przemysłowe, ze swojego doświadczenia wiem, ze dobre są w Precia Molen www.preciamolen.com.pl/ solidne, dokładne. Mają tez inne urządzenia miernicze, np. wagi taśmociągowe, samochodowe, terminale, drukarki i wyświetlacze.
no avatar
User

jjusti18

Posty

108

Rejestracja

27 kwie 2017, o 12:32

Re: Inwestowanie w hale produkcyjne

Postautor: jjusti18 » 6 maja 2017, o 18:03

Mając ogromną firmę, warto jest zastanowić się na sposobem, który ułatwi zarządzanie nią i pracownikami. Nie tak dawno kolega polecił mi oprogramowanie HR marki Empower talent menager http://empower.pl/planowanie-sukcesji/. Planuje skorzystać z tej oferty, ponieważ dzięki temu będę mogła dokładnie ocenić pracowników i ich działania, po czym dopasuje ich do odpowiednich stanowisk. Uważam, że program jest bardzo skuteczny i pozwoli mi na poprawę jakości mojej firmy.
no avatar
User

Morlandis

Posty

1

Rejestracja

29 maja 2017, o 11:25

Re: Inwestowanie w hale produkcyjne

Postautor: Morlandis » 29 maja 2017, o 11:27

Inwestowanie w hale produkcyjne to niezły pomysł. Najlepiej jakby były jeszcze od razu wyposażone pod kątem określonego biznesu i miały na przykład wewnątrz maszyny pakujące. Wówczas przedsiębiorca biorąc taką halę może od razu zacząć pracę.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.182s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron