Tworzenie wizerunku firm - logotypy identyfikacje wizualne

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
Awatar użytkownika
User

ProjektStudio

Posty

34

Rejestracja

12 kwie 2012, o 10:44

Re: Tworzenie wizerunku firm - logotypy identyfikacje wizual

Postautor: ProjektStudio » 17 kwie 2012, o 15:22

Moim zdaniem logo firmy, jej graficzna wizualizacja powinna oddawać misję\wizję danej firmy.
no avatar
User

drabbie

Posty

43

Rejestracja

10 sie 2010, o 09:13

Re: Tworzenie wizerunku firm - logotypy identyfikacje wizual

Postautor: drabbie » 16 cze 2012, o 12:13

Najfajniejsze jest to, że tak wykonane nasze indywidualne logo można potem zamieszczać w różnych miejscach. Wiadomo, że nasi klienci zazwyczaj dokonują wyborów produktów dobrze kojarzonych. Można wiec nadrukowywać takie logo na koszulkach i kubkach (polecam tutaj przy okazji fotopomysly.pl bo są w tym naprawdę świetni!) i zamieszać go w internecie na różnych witrynach, najczęściej za darmo.
no avatar
User

Polak30

Posty

43

Rejestracja

20 lut 2012, o 14:11

Re: Tworzenie wizerunku firm - logotypy identyfikacje wizual

Postautor: Polak30 » 19 cze 2012, o 14:04

Mnie się podobają proste loga. Weźmy takiego Nike, przecież to tak naprawdę jedna kreseczka ciut podkręcona, a znak rozpoznawany na całym świecie.

Jak właściciel firmy jest kreatywny to zawsze sam może wymyślić fajne logo, a potem poumieszczać go na gadżetach typu, długopisy, kubki, notesiki itd. Zawsze jako reklamę można wykorzystać własne auto im bardziej krzykliwy kolor tym lepiej.
Awatar użytkownika
User

ProjektStudio

Posty

34

Rejestracja

12 kwie 2012, o 10:44

Re: Tworzenie wizerunku firm - logotypy identyfikacje wizual

Postautor: ProjektStudio » 19 cze 2012, o 14:41

Firmowe gadżety z logiem to fajny sposób na promocję np na różnych targach i zawsze taka mała rzecz jak długopis jest z nami a niej logo danej firmy.
no avatar
User

OlgiertPoznan

Posty

17

Rejestracja

26 sty 2011, o 12:51

Re: Tworzenie wizerunku firm - logotypy identyfikacje wizual

Postautor: OlgiertPoznan » 9 lip 2012, o 16:35

Najpierw trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, czy nowe logo jest potrzebne.
Infografika odpowiedzieć może: czekerałt http://najinfografiki.blogspot.com/2012 ... ebuje.html
no avatar
User

induska

Posty

3

Rejestracja

19 mar 2014, o 06:03

Re: Tworzenie wizerunku firm - logotypy identyfikacje wizual

Postautor: induska » 12 maja 2014, o 07:09

szukam jakiegos dobrego grafika ktory stworzy mi projekt strony www - nie chce placic za nic wiec poleccie mi kogos sprawdzonego pls .
no avatar
User

animka87

Posty

181

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: Tworzenie wizerunku firm - logotypy identyfikacje wizual

Postautor: animka87 » 12 maja 2014, o 07:11

induska a czego dokładnie poszukujesz? w jakiej technologi chcesz stronkę ? ja mam jednego programiste który bawi się też ze stronkami ale dopiero zaczyna więc nie wiem czy ci podpasują jego projekty. Ewentualnie zobacz sobie tutaj https://zlapgrafika.pl/ stronka dość fajna bo najpierw ogłaszasz konkurs i płacisz tylko za to co widzisz :) wg mnie to dość dobry układ :)
no avatar
User

pawel30

Posty

180

Rejestracja

22 lip 2013, o 17:32

Re: Tworzenie wizerunku firm - logotypy identyfikacje wizual

Postautor: pawel30 » 1 sie 2014, o 17:24

Można te poszukać firmy, która oferuj branding jak np. http://www.kurkadesign.pl/ ma też w ofercie projektowanie stron. Jak więcej prac mamy do wykonania to można tez oszukać jakieś agencji.
no avatar
User

Manna

Posty

232

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:55

Re: Tworzenie wizerunku firm - logotypy identyfikacje wizual

Postautor: Manna » 19 sie 2014, o 10:56

ja ostatnio wykonywałam sesje zdjeciowa na potrzeby przygotowania strony internetowej. uwazam, ze to lepsze niz korzystanie z gotowych zdjec, ktore moga byc wykorzystywane przez inne firmy. dziewczyny z fuku models byly bardzo profesjonalne i juz sie ciesze na mysl o nowej grafice na stronie :D
Najlepsza cukiernia katowice http://www.lajkonik-pik.pl   - Producent ciast, ciastek, pączków i tortów.
Awatar użytkownika
User

Oliwia.eM

Posty

23

Rejestracja

21 sie 2014, o 08:04

Re: Tworzenie wizerunku firm - logotypy identyfikacje wizual

Postautor: Oliwia.eM » 21 sie 2014, o 08:47

Oj tak, identyfikacja wizualna jest bardzo ważna - ze względu na branding zewnętrzny, jak i wewnętrzny. A tak poza tym, to jest to wg mnie bardzo przyjemna sprawa - Zobaczyć namacalne "coś", co reprezentuje naszą własną firmę i identyfikować się z tym :) Mimo wszystko, raczej jestem za tym, żeby w tych sprawach poradzić się profesjonalistów. Troszkę wydamy, ale chociaż będziemy mieć ładne logo itp., pasujące do naszej działalności, które nie wyląduje na stronie ze śmiesznymi obrazkami ;) Osobiście korzystałam z usług http://www.2t-studio.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Prace wykonuje pani Kazimierska z Koszalina, zachęcam do obejrzenia galerii grafiki użytkowej na stronie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.083s | 13 Queries | GZIP : Off ]