zakładanie działalności w internecie

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Re: zakładanie działalności w internecie

Postautor: Gleniowa » 12 sty 2015, o 18:38

Ale to chcesz taką działalność założyć na umowę o dzieło? Czy chcesz pracować na umowę o dzieło? Bo jest to znaczna różnica. Jeżeli chodzi o ubezpieczenie przy takiej umowie, to ja trafiłam niedawno na taki artykuł http://centrumpr.pl/artykul/praca-na-um ... 65346.html , może jak sam poczytasz to będziesz więcej wiedzieć na ten temat. Zauważyłam że przy umowie o dzieło, można spokojnie wykupić sobie pakiety medyczne.
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: zakładanie działalności w internecie

Postautor: januszl » 5 maja 2015, o 15:27

Tu macie biznes bez żadnego ryzyka - www.zdrowiebiznesnalata.webnode.com. Można sobie wybrać dowolną firmę.
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
Awatar użytkownika
User

Renata

Posty

32

Rejestracja

17 mar 2014, o 12:33

Re: zakładanie działalności w internecie

Postautor: Renata » 7 maja 2015, o 06:52

dzięki, przyda sie
no avatar
User

beata22

Posty

158

Rejestracja

19 mar 2015, o 19:45

Re: zakładanie działalności w internecie

Postautor: beata22 » 28 cze 2015, o 18:20

Ja na razie boję się porywać aż na własną działalność. Na razie chyba zostanę dystrybutorem tutaj http://www.juventas.pl/fotele-ginekologiczne/ Tego sprzętu mam wrażenie jest cały czas brak na rynku. Nie jest przesycony, więc da się zarobić.
Awatar użytkownika
User

8ulka9

Posty

5

Rejestracja

28 cze 2015, o 09:10

Re: zakładanie działalności w internecie

Postautor: 8ulka9 » 29 cze 2015, o 19:47

Warto zacząć własny biznes lecz nie zawsze może się udać. Na pewno warto spróbować.
Nie masz dobrej prawdy bez przyprawy kłamstwa; na nic opowieść – gdy jej wymysłem nieco nie ocukrujesz!
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: zakładanie działalności w internecie

Postautor: aisha » 1 lip 2015, o 18:55

Co sądzicie o tym by do działalności w internecie założyć call center - http://www.spikon.pl/jak-zalozyc-call-center/ ? Zastanawiam się nad tym już dłuższy czas. Mam sklep internetowy, który całkiem nieźle się rozwija i mamy coraz więcej klientów.
Niekiedy dzwonią z różnymi problemami i cieżko jest rozwiązać je wszystkie na raz. Gdyby było call center to byłoby łatwiej...
no avatar
User

robert.stawski

Posty

4

Rejestracja

8 maja 2017, o 18:12

Re: zakładanie działalności w internecie

Postautor: robert.stawski » 9 maja 2017, o 10:54

Można zakupić gotową spółkę przez internet. Np. gotowa-dzialalnosc.pl
no avatar
User

wskazowka998

Posty

12

Rejestracja

4 maja 2017, o 21:05

Re: zakładanie działalności w internecie

Postautor: wskazowka998 » 24 maja 2017, o 09:24

Dobrze się rozliczc z BizIn em bo wystawiasz sobie przez niego faktury i tylko wysyłasz do jakieś ksiegowej jeden plik - biura rachunkowe wtedy mniej biorą za rozliczenie, to się chyba dla Ciebie liczy z tego co rozumiem :)
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1562

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: zakładanie działalności w internecie

Postautor: krystynaaa » 15 kwie 2021, o 09:37

Podczas zakładania firmy bardzo ważna jest przede wszystkim reklama by dotrzeć do potencjalnych odbiorców. Ja kiedyś współpracowałam z https://presscontent.pl/ i była to naprawdę owocna współpraca. Dla mnie oni są najlepszą agencją reklamową na rynku.
no avatar
User

yupixer

Posty

119

Rejestracja

24 maja 2018, o 20:12

Re: zakładanie działalności w internecie

Postautor: yupixer » 11 maja 2021, o 06:34

Założenie firmy to dopiero pierwszy krok, istotne jest to na co zwracał uwagę jeden z poprzedników - zarządzanie firmą. Tu przydaje się program do fakturowania faktura-online.pl, który umożliwia wygodne i szybkie wystawianie dokumentów i przesyłanie ich kontrahentom.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.113s | 13 Queries | GZIP : Off ]