Dziwne telefony

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

23lucpomo

Posty

1

Rejestracja

23 maja 2017, o 08:49

Lokalizacja

Pittsburgh

Dziwne telefony

Postautor: 23lucpomo » 23 maja 2017, o 08:50

Witam. Od jakiegos miesiaca dostaje dziwne telefony, tzn. ktos dzwoni pojawia sie na telefonie "Numer prywatny" odbieram, nikt sie nie odzywa tylko po jakims czasie odkłada słuchawke. Czasem rano, popołudniu ale zawsze codziennie od tego miesiaca około 23.00 czy np przed chwila koło 03.00. Nikowmu sie nie naraziłam poza wspólokatorka która akurat wtedy spi. Mogła owszem dac moj numert telefonu komus -ale co z tym mam zrobic. Dodam ze to dziwna dziewczyna - potrafiła dzwonic przez 4 lata to z mniejszym to z wiekszym naterzeniem do mezczyzny z którym 3 razy zatanczyła na weselu, który ma dziewczyne i w ogole nawet mu nie w glowie moja wspolokatorka. Dodatkowo potrafiła zatrudnic kolezanke by ta zadzwonila do niego i powiedziala ze moja wspolokatorka probowala sie przez niego zabic i jest w szpitalu (pisze to zeby przyblizyc jej sposoby rozumowania). Moja wspolokatorka ma tez bardzo makabryczne pomysly: jeden z jej znajomych winien jej byl 1500 zl i ktoregos dnia mowi mi ze juz wie co zrobi - wynajmie kolegow z osiedla i powoza dłuznika w bagazniku z lopata. Naprawde nie wiem co mam robic. Mieszkanie w którym mieszkam bardzo lubie. Mam swietnyc wspolokatorow poza tą jedna, doskonała lokalizacja, jak na te warunki super cena. Do tego pisze teraz prace dyplomowa i nie bardzo mam czas na szukanie mieszkania. Czy istenieja w ogole jakis sposoby na sprawdzenie z jakiego numeru sa te telefony?
Awatar użytkownika
User

adrian90

Posty

5

Rejestracja

21 maja 2017, o 14:14

Re: Dziwne telefony

Postautor: adrian90 » 23 maja 2017, o 22:04

ciężko będzie a może zmień swój numer;) ot będzie szybszy sposób
Bez autorów wydawanie książek byłoby znacznie łatwiejsze.
no avatar
User

kewlar

Posty

172

Rejestracja

18 paź 2016, o 17:17

Re: Dziwne telefony

Postautor: kewlar » 1 cze 2017, o 19:05

Ja miałam podobną sytuacje, ale sprawdziłam numer (nie był zastrzeżony) na http://bramkisms.info/ , znajomy mi powiedział o tej możliwości. Tam tez można wyłączać subskrypcje płatnych wiadomości chociażby
Awatar użytkownika
User

Olensen21A

Posty

1

Rejestracja

14 wrz 2017, o 11:35

Re: Dziwne telefony

Postautor: Olensen21A » 14 wrz 2017, o 11:41

Zobacz stronę - https://czyjnumertelefonu.pl/. O ile zdobędziesz numer np. od operatora tutaj możesz sprawdzić do kogo on należy. Baza jest na tyle duża, że znajdują się tam zarówno osoby prywatne jak i firmy, które dzwonią do ludzi z ofertami. Pozdrawiam
no avatar
User

xfortuna123

Posty

1

Rejestracja

19 sty 2023, o 12:04

Re: Dziwne telefony

Postautor: xfortuna123 » 19 sty 2023, o 12:38

Warto sprawdzić na https://ktodzwonil.info.pl/
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.101s | 14 Queries | GZIP : Off ]