Czy prawo pracy trzeba zmieniać?

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
no avatar
User

64peter

Posty

2

Rejestracja

14 sty 2017, o 16:16

Czy prawo pracy trzeba zmieniać?

Postautor: 64peter » 14 sty 2017, o 16:31

Oczywista oczywistość. Przepisy co roku są nowelizowane. Od 01.01.2017 wszedł w życie kolejny pakiet zmian. Utrzymuje się w prawodawstwie pracy trend promujący małe i średnie firmy. Dla nich to w obecnym roku wprowadzono zmiany dotyczące podniesienia progów zatrudnienia w odniesieniu do wprowadzania regulaminów wewnętrznych i tworzenia pracowniczych funduszy socjalnych. Próg zatrudnienia wynosi obecnie 50 zatrudnionych.
Podwyższono płacę minimalna i związana z nią stawkę minimalną. Ta pierwsza w tym roku będzie wynosić 2000 brutto. Wydłużono również okres, w którym można wnieść odwołanie do sądu pracy w kwestiach wypowiedzenia umowy o prace i przywrócenia do pracy. Okres wynosi 21 dni.
Oprócz Kodeksu Pracy polecam lekturę kompendium wiedzy na temat umów o pracę − http://wypowiedzenieumowyoprace.pl/
no avatar
User

Kazimierz342

Posty

5

Rejestracja

24 kwie 2017, o 04:02

Re: Czy prawo pracy trzeba zmieniać?

Postautor: Kazimierz342 » 24 kwie 2017, o 04:14

według mnie to musi się zmienić
no avatar
User

Bemos

Posty

6

Rejestracja

22 maja 2017, o 09:07

Re: Czy prawo pracy trzeba zmieniać?

Postautor: Bemos » 22 maja 2017, o 09:09

Moim zdaniem najlepszą kancelarią na rynku jest BEM Wspólnicy. Nie chcę to natarczywie ich zachwalać więc polecam się z nimi skontaktować się i przekonać.
Awatar użytkownika
User

rogero17

Posty

5

Rejestracja

24 sie 2017, o 20:08

Re: Czy prawo pracy trzeba zmieniać?

Postautor: rogero17 » 29 sie 2017, o 16:02

Popieram mojego przedmówcę w 100%... Nic dodać, nic ująć...
Głupio jest nie mieć nadziei(...)Poza tym to pewnie grzech.
Awatar użytkownika
User

aqwes

Posty

5

Rejestracja

21 wrz 2017, o 18:36

Re: Czy prawo pracy trzeba zmieniać?

Postautor: aqwes » 27 wrz 2017, o 19:22

Jeśli chodzi o ten temat, to rozeznałbym się wśród znajomych i przyjaciół. Często są oni w stanie pomóc w tego typu sytuacjach.
Życie rozdaje nam dziwne karty.
no avatar
User

Karlotta

Posty

126

Rejestracja

24 kwie 2017, o 08:26

Re: Czy prawo pracy trzeba zmieniać?

Postautor: Karlotta » 21 lis 2019, o 20:08

Trochę dziwne pytanie, ale ogólnie wydaje mi się że warto je zmieniać czy też po prostu udoskonalać. Czasy się zmieniają, więc także i prawo się zmienia, to jasne. A też wiadomo, że my jako zwykli ludzie wcale nie musimy nadążać za tymi zmianami. Dlatego warto jest być w kontakcie z adwokatem. Ja jak mam problem to dzwonię do kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak w Gliwicach i oni pomagają mi przy różnych sprawach, w tym tych z pracy.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Czy prawo pracy trzeba zmieniać?

Postautor: danny4231 » 4 mar 2021, o 13:14

W przypadku wielu niedopowiedzeń i wątpliwości, warto zdecydować się na poradę ze strony specjalistów. Ja w tej kwestii odezwałem się do https://prawopracyporady.pl/porady/ od których to otrzymałem pomoc na najwyższym poziomie. Porady dotyczące prawa pracy pozwoliły mi rozwiązać wiele kłopotów.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.117s | 13 Queries | GZIP : Off ]