zintegrowane systemy zarządzania

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

OurellQa

Posty

78

Rejestracja

2 mar 2015, o 12:07

zintegrowane systemy zarządzania

Postautor: OurellQa » 12 paź 2016, o 07:50

Dopadła mnie konieczność wdrożenia zintegrowanego systemu zarządzania z jakością ISO. Skorzystałam z firmy http://www.tqmc.pl/ i chce Wam ją zarekomendować. Dali się nam poznać jako rzetelni fachowcy.
Awatar użytkownika
User

Diana21

Posty

133

Rejestracja

18 sty 2015, o 19:02

Re: zintegrowane systemy zarządzania

Postautor: Diana21 » 17 paź 2016, o 06:16

przerabiałam to.... niestety wcześniej nie widziałam o TQMC, i miałam parę problemów, ale wdrożenie znaku CE prowadziło u nas już TQMC, i było bezproblemowo, widać ze znają się na rzeczy
Jeśli człowiek ma dość pieniędzy, trudno mu w ogóle popełnić jakieś przestępstwo. Zdarzają mu się tylko zabawne, drobne niezręczności. -TP
no avatar
User

amink

Posty

5

Rejestracja

22 kwie 2017, o 07:26

Re: zintegrowane systemy zarządzania

Postautor: amink » 15 maja 2017, o 14:32

W mojej firmie przy wdrażaniu nowego systemu pomagała nam ta firma http://www.favore.pl/448358_kompleksowe-wdrozenie-systemow-zarzadzania-jakoscia.html Świetni specjaliści, spisali się na medal.
no avatar
User

hauraton

Posty

11

Rejestracja

17 maja 2017, o 11:11

Re: zintegrowane systemy zarządzania

Postautor: hauraton » 17 maja 2017, o 11:17

Ja ogólnie trochę z innej beczki. Polecam wszystkim skorzystanie z usługi firmy Hauraton Polska. To specjalistyczne przedsiębiorstwo zajmujące się m.in. zagospodarowywaniem wód opadowych. Ich systemy są doskonałym rozwiązaniem dla każdego poszukującego takich usług.
Awatar użytkownika
User

Tropek

Posty

9

Rejestracja

19 maja 2017, o 21:53

Re: zintegrowane systemy zarządzania

Postautor: Tropek » 21 maja 2017, o 21:19

Powiesz coś więcej o tej firmie? Moim zdaniem jak na razie to za mało wiem. Liczę, że odpowiesz.
Najmroczniejsze czeluście piekieł zarezerwowane są dla tych, którzy zdecydowali się na neutralność w dobie kryzysu moralnego
no avatar
User

klar

Posty

220

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: zintegrowane systemy zarządzania

Postautor: klar » 4 maja 2021, o 05:15

Przy Berberis powinniście szybko zauważyć zmianę na plus, a jak szybko?
To już uzależnione jest od wielu kwestii. Każdy element można jakoś dopasować i akurat w tym nie ma nic trudnego. Pełna gospodarka magazynowa u nas była niezbędna, a pozostałe funkcje również przemyśleliśmy. To był dobry krok.
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.120s | 13 Queries | GZIP : Off ]