Kuchnia na każdy wymiar

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

garniko

Posty

7

Rejestracja

18 maja 2017, o 08:06

Re: Kuchnia na każdy wymiar

Postautor: garniko » 18 maja 2017, o 08:32

Trzeba pamiętać też o zakupie garnuszków i innych sprzętów aby dobrze wyposarzyć kuchnię. Ja mam garnki od Exito, z których jestem bardzo zadowolony.
no avatar
User

lexi268

Posty

1

Rejestracja

21 cze 2017, o 18:50

Re: Kuchnia na każdy wymiar

Postautor: lexi268 » 21 cze 2017, o 18:52

No właśnie garnki to podstawa, a ja mogę Wam polecić garnki nierdzewne , które moim zdaniem są o wiele lepszym rozwiązaniem niż kupowanie garnków emaliowanych. A tak w ogóle, to jakie macie u siebie garnki w swoim domu albo w swojej restauracji, gdzie przygotowywane są potrawy dla wielu osób? Bo ja mam tylko ze stali nierdzewnej i takie mogę polecić.
no avatar
User

elabarbara

Posty

5

Rejestracja

22 maja 2017, o 21:59

Re: Kuchnia na każdy wymiar

Postautor: elabarbara » 4 lip 2017, o 06:04

Nie jest łatwo znaleźć firmę która wykona nam solidne i funkcjonalne meble na wymiar. Ja najpierw pytałam o opinię osób kto jaką firmę wynajmował itd. Ale zdecydowałam się na Alu Styl zaprojektowali i wykonali nowoczesną kuchnie na wymiar w Krakowie- http://szafyalustyl.pl/oferta/kuchnie/ Jestem bardzo zadowolona z efektu i wyglądu mebli.
Awatar użytkownika
User

paulsmith

Posty

5

Rejestracja

30 cze 2017, o 20:51

Re: Kuchnia na każdy wymiar

Postautor: paulsmith » 4 lip 2017, o 17:09

Szczerze mówiąc, to kompletnie się na tym nie znam. Dlatego nie jestem w stanie pomóc...
Mówią, że miłość jest ślepa, ale to powiedzenie głupców. Czasami widzi zbyt dużo
no avatar
User

Torekamirja

Posty

1

Rejestracja

13 lip 2017, o 07:47

Re: Kuchnia na każdy wymiar

Postautor: Torekamirja » 13 lip 2017, o 07:51

Z kuchnią nigdy nie ma lekko. Często brak też ludziom pomysłu na to, co tak naprawdę zrobić by kuchnia wyglądała wyjątkowo. Ostatnio zainteresowałem się tematem i znalazłem to: http://prolinea.eu/oferta/ekrany-panele-szklane - co o tym myślicie?
no avatar
User

znawca

Posty

210

Rejestracja

27 paź 2015, o 07:31

Re: Kuchnia na każdy wymiar

Postautor: znawca » 17 sie 2017, o 15:13

Warto w kuchni przewidzieć miejsce na dobry, opalany drewnem piec. Gotowanie na "żywym" ogniu teraz znów wraca do łask. Przekonano się, że potrawy smakują dużo lepiej a poza tym wybierając taki piec z płaszczem wodnym, możemy ogrzać więcej pomieszczeń. Co czyni go bardzo ekonomicznym. W sklepie http://sklep.kominki-vector.pl wypatrzyłam sporo ciekawych modeli. Sama nie wiem na który się zdecydować, są cudowne. Do każdego wnętrza znajdzie się coś odpowiedniego.
no avatar
User

oskarekwwa

Posty

126

Rejestracja

3 lip 2016, o 20:28

Re: Kuchnia na każdy wymiar

Postautor: oskarekwwa » 8 wrz 2017, o 19:53

Ja zdecydowanie jestem zwolennikiem kuchni na wymiar. Wszystko jest wtedy idealnie dopasowane do potrzeb użytkownika. Dla mnie ważny był też zlewozmywak, który nie był typowy a przy gotowych meblach byłbym zmuszony wymienić blat, więc jeszcze przed użyciem dodatkowy koszt. Zlew miałem już upatrzony na stronie https://sklep-promar24.pl
no avatar
User

Mrs. Smith

Posty

115

Rejestracja

27 wrz 2017, o 07:11

Re: Kuchnia na każdy wymiar

Postautor: Mrs. Smith » 13 paź 2017, o 12:28

Kuchnia na wymiar brzmi nieźle. A do tego blat kuchenny z parapetem, który umożliwia postawienie w zasięgu ręki potrzebnych produktów, czyli jest bardzo funkcjonalny.
no avatar
User

leoonarrd21

Posty

179

Rejestracja

29 lis 2016, o 14:41

Re: Kuchnia na każdy wymiar

Postautor: leoonarrd21 » 3 lis 2017, o 20:06

Jak już w temacie kuchni jesteśmy to ja mam do was pytanie o zlewozmywaki. Jak najlepiej wybrać odpowiedni i gdzie można przyciąć blat pod wybrany zlewozmywak? Czy robią to w sklepie, w którym się go kupuje czy trzeba gdzieś specjalnie jechać z blatem?
Awatar użytkownika
User

RegalWK

Posty

5

Rejestracja

4 lis 2017, o 18:38

Re: Kuchnia na każdy wymiar

Postautor: RegalWK » 17 lis 2017, o 19:18

A jakie zlewy jesteście doradzić? Czy te zlewozmywaki granitowe przypadły Wam do gustu?
osiągnięcie zdrowego intelektu wymaga odpowiedniego czasu i wysiłku.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.154s | 13 Queries | GZIP : Off ]