Strona internetowa a pozycjonowanie

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

LatajacePaczki_pl

Posty

41

Rejestracja

9 gru 2016, o 06:22

Re: Strona internetowa a pozycjonowanie

Postautor: LatajacePaczki_pl » 13 sty 2017, o 08:33

Tutaj również jestem zdania, że najlepiej zlecić takie usługi profesjonalnej firmie która się tym zajmie oraz na której się nie zawiedziesz, tak aby prowadziła cały marketing internetowy wokół Twojego sklepu. Tutaj ważna będzie konsekwencja oraz systematyczność.
Awatar użytkownika
User

maderof

Posty

7

Rejestracja

13 sty 2017, o 12:48

Lokalizacja

Koszalin

Re: Strona internetowa a pozycjonowanie

Postautor: maderof » 13 sty 2017, o 13:26

Bez pozycjonowania to teraz ani rusz, jak chce się zaistnieć w internecie, wszystko jedno, jaką działalność wykonujemy. Kluczowe z naszej strony jest określenie, które rodzaje marketingu internetowego możemy wykorzystać do promocji naszej firmy, bo nie wszystko się sprawdzi. I nie ma też sensu rzucać się na głęboką wodę, jak jesteśmy na początku drogi, bo stracimy fortunę na opłacenie wszystkich kierunków działania (SEO + SEM). Zawsze jestem zdania, że im mniej, tym lepiej i warto się skupić na paru formach działania, ale za to porządnie. To znaczy zlecić agencji od e-marketingu, żeby robiła tylko określone zadania i nie wykraczała poza nie. Sami nie damy rady tego robić bez znajomości branży, która jest bardzo szeroka i ciągle się rozrasta na nowe obszary.
no avatar
User

porosz

Posty

31

Rejestracja

19 paź 2016, o 16:37

Re: Strona internetowa a pozycjonowanie

Postautor: porosz » 20 sty 2017, o 22:19

wiecie co zgodzę się że marketing to podstawa, ale tu trzeba działać serio ostrożnie bo błędy mogą ciągnąć się wiele lat. Ja to sobie tak myślę, że trzeba mieć jakąś wiedzę na ten temat by kontrolować tego komu zlecamy i by wiedzieć co zlecić w ogóle, http://publicrelations.pl/twoje-dzialan ... acz-czemu/ tu się troche naczytałem, myślę że jest kilka cennych wskazówek więc wrzucam, ja też przymierzam się do przełożenia biznesu do sieci.
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: Strona internetowa a pozycjonowanie

Postautor: OndajOn » 26 lut 2017, o 22:17

Dlatego nie warto zlecać takich rzeczy małym i niedoświadczonym firmom. Może się okazać , że bardziej nam zaszkodzą niż pomogą. Ja podczas poszukiwań odpowiedniej agencji sugerowałam się serwisami opiniotwórczymi. Firma mayko opinie miała najlepsze, dlatego się na nią zdecydowałam. Choć współpraca została niedawno nawiązana to już wyniki są znacząco lepsze
no avatar
User

aniaola37

Posty

83

Rejestracja

16 lis 2016, o 11:34

Re: Strona internetowa a pozycjonowanie

Postautor: aniaola37 » 27 lut 2017, o 20:30

SEO i SEM to podstawa przy reklamie. Może SEO bardziej nawet. Ja skupiam się właśnie tylko na tym, chciałam robić to sama ale za dużo czasu to zajmuje więc zatrudniłam firmę http://acomputers.pl/
no avatar
User

michaldtoja

Posty

1

Rejestracja

11 maja 2017, o 12:35

Re: Strona internetowa a pozycjonowanie

Postautor: michaldtoja » 11 maja 2017, o 12:47

Ja się naczytałem dużo na temat pozycjonowania i myślałem że już wszystko wiem i sam to zrobie ale w praktyce okazało się inaczej :lol: skuteczne może być pozycjonowanie tylko przez profesjonalistów, samemu to można narobic tylko szkody. Z polecenia trafiłem do www.first-position.pl i polecam jeżeli ktoś szuka dobrej agencji, widać efekty ich pracy i potrafią doradzić co warto robić a czego nie. Teraz przystąpili dla mnie o AdGrantsa także trzymajcie kciuki ;)
no avatar
User

monikak76

Posty

2

Rejestracja

14 maja 2017, o 21:17

Re: Strona internetowa a pozycjonowanie

Postautor: monikak76 » 14 maja 2017, o 21:21

Cześć wszystkim, ja tu nowa i zielona, ale kilka miesiecy temu wpadłam na pomysł biznesu i jestem w trakcie jego realizacji. Potrzebny mi jednak ktoś, kto zajmie się "sprawami internetowymi" bo nigdy nie byłam w tym dobra, moja znajomość internetów konczy się na sprawdzeniu maila i przeczytaniu wiadomości.. Potrzebuje kogoś, kto się tym zajmuje, czyli zrobi mi stronę i później będzie sprawował nad nią całą tą "pieczę". Słyszałam od znajomych, ze to nie lada wyzwanie, zeby zrobic to dobrze, wiec proszę Was o sprawdzone propozycje najlepiej z jakimś kontaktem od razu. Pozdrawiam :)
no avatar
User

Doris79

Posty

7

Rejestracja

4 maja 2017, o 16:04

Re: Strona internetowa a pozycjonowanie

Postautor: Doris79 » 14 maja 2017, o 21:27

monikak76 pisze:Cześć wszystkim, ja tu nowa i zielona, ale kilka miesiecy temu wpadłam na pomysł biznesu i jestem w trakcie jego realizacji. Potrzebny mi jednak ktoś, kto zajmie się "sprawami internetowymi" bo nigdy nie byłam w tym dobra, moja znajomość internetów konczy się na sprawdzeniu maila i przeczytaniu wiadomości.. Potrzebuje kogoś, kto się tym zajmuje, czyli zrobi mi stronę i później będzie sprawował nad nią całą tą "pieczę". Słyszałam od znajomych, ze to nie lada wyzwanie, zeby zrobic to dobrze, wiec proszę Was o sprawdzone propozycje najlepiej z jakimś kontaktem od razu. Pozdrawiam :)


Witaj, sama niedawno poszukiwałam kogoś takiego i po długich poszukiwaniach znalazłam Wykreowanych. To naprawdę fajna firma, z energicznymi ludźmi, którzy mi wszystko na spokojnie wytłumaczyli, powiedzieli co i jak się robi (mnie akurat chodziło też o inne usługi, nie tylko o stronę www) . Też jestem w takich tematach zielona, a dzieki nim naprawdę ogarnęłam o co chodzi. Zresztą, wejdź sobie na ich stronę - https://wykreowani.pl i będziesz tam mieć formularz, w którym się możesz zgłosić i oni praktycznie od razu oddzwaniają, pytają, czego potrzebujesz i można się z nimi dogadać. :) Pozdrawiam.
no avatar
User

monikak76

Posty

2

Rejestracja

14 maja 2017, o 21:17

Re: Strona internetowa a pozycjonowanie

Postautor: monikak76 » 15 maja 2017, o 18:23

Doris79 pisze:Witaj, sama niedawno poszukiwałam kogoś takiego i po długich poszukiwaniach znalazłam Wykreowanych. To naprawdę fajna firma, z energicznymi ludźmi, którzy mi wszystko na spokojnie wytłumaczyli, powiedzieli co i jak się robi (mnie akurat chodziło też o inne usługi, nie tylko o stronę www) . Też jestem w takich tematach zielona, a dzieki nim naprawdę ogarnęłam o co chodzi. Zresztą, wejdź sobie na ich stronę - https://wykreowani.pl i będziesz tam mieć formularz, w którym się możesz zgłosić i oni praktycznie od razu oddzwaniają, pytają, czego potrzebujesz i można się z nimi dogadać. :) Pozdrawiam.


Dzięki za podpowiedź! Przed chwilą odwiedziłam ich stronę i powiem szczerze, że jest bardzo przejrzysta. Wypełniłam formularz, teraz czekam na telefon. Mam nadzieję, że znalazłam kogoś, komu mogę w tym aspekcie zaufać. Jeszcze raz dzięki za szybki odzew :) Pozdrawiam.
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: Strona internetowa a pozycjonowanie

Postautor: atama » 17 maja 2017, o 10:17

Reklama w internecie to najskuteczniejsza forma reklamy. Składa się na nią nie tylko popularne pozycjonowanie ale także szeroko pojęte kampanie reklamowe w mediach społecznościowych. Ciekawą ofertę związaną miedzy innymi z tymi usługami ma ta firma Fabryka Marketingu. Mają spore doświadczenie i wciąż powiększające się grono zadowolonych klientów.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.265s | 15 Queries | GZIP : Off ]