Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

lukasz85

Posty

1

Rejestracja

22 mar 2017, o 14:01

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: lukasz85 » 22 mar 2017, o 14:14

Własny sklep internetowy to bardzo dobry pomysł. Dobrze żeby był nie tylko ładny, ale funkcjonalny i przejrzysty. Ja niedawno wykonałem sklep dla swoich produktów w pewnej firmie i jestem zadowolony. Sprzedaję kosmetyki. Zdecydowałem się na responsywną stronę, ponieważ fajnie wyświetla się na tablecie i telefonie i co ważne ponoć wyżej takie strony wyświetlają sie w google. Mimo wszystko i tak będę musiał też sklep popozycjonować. Sprzedaż jest, ale nie aż taka jaką bym oczekiwał, chociaż to dopiero początki. Rozkręcam fb, bo z takimi produktami jak kosmetyki lub też Twoimi zainteresowane osoby się znajdą. Trafiłem na fajną firmę, która dużo mi doradza i jak na razie są całkiem dobre efekty. Dla zainteresowanych firma properart.pl
Awatar użytkownika
User

diament6

Posty

5

Rejestracja

22 mar 2017, o 17:50

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: diament6 » 22 mar 2017, o 17:53

Też mi się tak wydaje ;)
Nie mogę zepchnąć ciemności z mojej drogi
no avatar
User

banal

Posty

5

Rejestracja

16 kwie 2017, o 08:48

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: banal » 16 kwie 2017, o 08:51

Tak, jesli tylko dobrze sobie wszystko przemyślisz.
no avatar
User

jakub664

Posty

5

Rejestracja

20 kwie 2017, o 08:54

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: jakub664 » 20 kwie 2017, o 08:57

slaby biznes to jest według mnie
no avatar
User

Apaczka.pl

Posty

20

Rejestracja

28 kwie 2017, o 03:36

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: Apaczka.pl » 28 kwie 2017, o 04:14

Podaj więcej szczegółów, np: to na jakich markach jeżeli chodzi o odzież zamierzasz bazować, ponieważ jest to bardzo istotne. Druga kwestia to cała logistyka sklepu oraz wysyłka towaru do klientów, tutaj warto zdać się na nas, gdzie pomożemy i doradzimy :)
no avatar
User

kodzirro

Posty

9

Rejestracja

29 wrz 2016, o 12:20

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: kodzirro » 4 maja 2017, o 12:05

Sklep odzieżowy w Internecie to bardzo dobry pomysł, oszczędzamy pieniądze na wynajem lokalu na mieście czy w jakiejś galerii, musimy tylko zadbać o właściwe usługi spedycyjne do wysyłki towarów dla klientów.
no avatar
User

Doris79

Posty

7

Rejestracja

4 maja 2017, o 16:04

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: Doris79 » 4 maja 2017, o 17:07

Uważam, że bardzo dobry... Sama odkąd mam firmę to nie mam czasu na latanie po sklepach, więc w większości zaopatruje się przez internet. Postawić na jakość i konkurencyjne ceny i chyba nie da się na tym nie zarobić ;)
no avatar
User

wskazowka998

Posty

12

Rejestracja

4 maja 2017, o 21:05

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: wskazowka998 » 4 maja 2017, o 21:08

tez uwazam, ze fajny pomysł, ale trzeba cos bardziej sie określic. bo albo musisz isc na ilosc i wtedy niskie ceny plus wiele do wyboru albo idziesz na jakość, tworzysz swój styl i tylko perełki mozna u Ciebie dostać. ja to tak widzę. musisz sie zastanowic czego oczekujesz.
no avatar
User

Blixet.pl

Posty

15

Rejestracja

12 maja 2017, o 05:54

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: Blixet.pl » 12 maja 2017, o 06:24

Pomysł faktycznie jest ciekawy, aczkolwiek też z drugiej strony podaj na jakich markach chcesz bazować w kwestii sprzedaży, chodzi o odzież elegancką czy też bardziej sportową? Im więcej szczegółów tym łatwiej będzie coś doradzić w tej kwestii.
Blixet.pl drukarki 3D.
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: atama » 15 maja 2017, o 11:54

Fajny pomysł :) Jeśli zaoferujesz swoim klientom coś oryginalnego to na pewno masz spore szanse na powodzenie :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.079s | 13 Queries | GZIP : Off ]