Warszawa- ginekolog

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

leoonarrd21

Posty

179

Rejestracja

29 lis 2016, o 14:41

Warszawa- ginekolog

Postautor: leoonarrd21 » 29 kwie 2017, o 20:16

Kiedy dowiadujesz sie, że jesteś w ciąży to od razu powinnaś znaleźć dobrego ginekologa, który wykona pierwsze badania i potwierdzi że wszystko jest ok. Jeśli ma to być Ginekolog Warszawa to moim zdaniem najlepsi przyjmują w klinice Medic House i właśnie tam polecam Ci sie udać!
no avatar
User

karla

Posty

163

Rejestracja

16 paź 2016, o 11:22

Re: Warszawa- ginekolog

Postautor: karla » 6 maja 2017, o 19:39

Zawsze się przydaje dobry specjalista, ja też szukałam dobrego lekarza który zna się na nowoczesnej antykoncepcji hormonalnej. Cieszę się bo było warto, lekarz przepisał mi tabletki belara i wiem że są naprawdę dobrze dobrane, o wiele lepiej się po nich czuję niż po plastrach.
no avatar
User

minek

Posty

5

Rejestracja

8 sty 2018, o 17:52

Re: Warszawa- ginekolog

Postautor: minek » 8 sty 2018, o 17:55

Czy ten ginekolog wykonuje też zabiegi? Czy przeprowadza zabieg nietrzymania moczu?
no avatar
User

troll8

Posty

211

Rejestracja

10 mar 2017, o 15:45

Re: Warszawa- ginekolog

Postautor: troll8 » 10 wrz 2019, o 09:22

Ja akurat nie jestem z Warszawy, ale wiem że naprawdę ciężko jest znaleźć dobrego ginekologa. Szczególnie ciężko było mi znaleźć ginekologa do prowadzenia mojej ciąży. I tak w sumie nie byłam zadowolona z tego lekarza ale przynajmniej trafiłam na chociaż jedną dobrą osobę, czy na doktor Wiolettę Rozmus-warcholińska. Nie prowadziła ona mojej ciąży ale za to przeprowadzała badania prenatalne z czego jestem bardzo zadowolona.
no avatar
User

psikus

Posty

108

Rejestracja

17 sie 2018, o 20:54

Re: Warszawa- ginekolog

Postautor: psikus » 12 wrz 2019, o 21:04

Cięzko, ale nie tam od razu zeby to bylo niemozliwe. Trzeba popytac znajome, poszperac w sieci, bo sa specjalisci i to naprawde na wysokim poziomie. Mnie całą ciąże prowadzili w szpitalu medicover od momentu potwierdzenia zajscia, pozniej nawet do szkoly rodzenia chodzilam do nich, a na koniec rozwiazanie. Niesamowita opieka, wysoki poziom szpitala, zadbane sale... no duzy komfort dla pacjentki po prostu
no avatar
User

Karlotta

Posty

126

Rejestracja

24 kwie 2017, o 08:26

Re: Warszawa- ginekolog

Postautor: Karlotta » 1 sie 2020, o 11:23

Mi się wydaje, że dobór odpowiedniego ginekologa to kwestia prób i błędów. Sama od wielu lat szukałam dobrego ginekologa dla mnie, ale jeden mi nie odpowiadał z jakiegoś powodu, drugi tak samo i cały czas po prostu chodziłam od jednego do drugiego lekarza. W końcu dość przypadkiem trafiłam do dr Barbary Blicharczyk i u niej już zostałam na stałe.
no avatar
User

tenderm

Posty

294

Rejestracja

29 sty 2017, o 19:42

Re: Warszawa- ginekolog

Postautor: tenderm » 24 gru 2021, o 18:20

Do tego samego ginekologa już chodzę kilka lat, jest naprawdę bardzo dobrą specjalistką, jest to Pani Katarzyna Matuszny z Centrum Medyczne Babka Medica. Mam do niej zaufanie i bardzo wam polecam.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.156s | 12 Queries | GZIP : Off ]