Jaki rodzaj kalendarza?

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

fajfoklok

Posty

2

Rejestracja

8 wrz 2012, o 20:46

Re: Jaki rodzaj kalendarza?

Postautor: fajfoklok » 9 wrz 2012, o 10:48

Ja jestem zwolennikiem wizytówkowych. Małe, praktyczne, coś w stylu ulotki, tylko częściej niż ulotka trafia do protfela aniżeli do kosza. No i jak w biurze to trójdzielne, rzucają się od razu w oczy, dla klientów książkowe.
no avatar
User

ullotna

Posty

16

Rejestracja

10 wrz 2012, o 10:49

Re: Jaki rodzaj kalendarza?

Postautor: ullotna » 10 wrz 2012, o 13:12

agent007 pisze:Jeżeli maja to być kalendarze dla indywidualnych klientów, to jak najbardziej książkowe, ładnie sie prezentują i są praktyczne. Warto też jednak zaopatrzyć się w takie planszowe, które trafią do szerszej liczby odbiorców. Grunt, to dobry pomysł na grafikę, która przyciągnie oko.



Planszowe, czyli jakie?
Ja jeszcze zastanawiam się o takich przy wizytówkach. Na 1 stronie jest wizytówka firmy a na odwrocie piękny kalendarzyk na 2013 rok. :D
Na prom.net rok temu zamawialiśmy i w tym roku tam zamówimy dodatkowo książkowe kalendarze.
no avatar
User

agent007

Posty

14

Rejestracja

10 cze 2012, o 20:37

Re: Jaki rodzaj kalendarza?

Postautor: agent007 » 11 wrz 2012, o 10:27

ullotna pisze:Planszowe, czyli jakie?
Ja jeszcze zastanawiam się o takich przy wizytówkach. Na 1 stronie jest wizytówka firmy a na odwrocie piękny kalendarzyk na 2013 rok. :D
Na prom.net rok temu zamawialiśmy i w tym roku tam zamówimy dodatkowo książkowe kalendarze.

Planszowe, czyli plakatowe, są duże i nie sposób ich nie zauważyć. Jeśli są fajnie zaprojektowane, to na pewno przyciągną wzrok ;). Wizytówkowe to też dobry pomysł, rozdawane klientom przy zakupach, zrobią dobre wrażenie.
no avatar
User

KarolWikt

Posty

24

Rejestracja

28 sie 2011, o 12:52

Re: Jaki rodzaj kalendarza?

Postautor: KarolWikt » 14 wrz 2012, o 17:04

doradziliście mi dobrze, zamówiłem to już nie pisałem :) ale wszystko wyszło super, kalendarze pierwsza klasa, solidne, wytrzymałe, zamówię i w tym roku, ale bliżej jesieni, teraz brak funduszy :)
w sumie wszystkie się sprawdziły, i książkowe i trójdzielne. Prom.net.pl ma szeroką ofertę, jest w czym wybierać.
no avatar
User

marianne

Posty

2

Rejestracja

19 sie 2013, o 12:28

Re: Jaki rodzaj kalendarza?

Postautor: marianne » 19 sie 2013, o 18:55

Najlepsze są trójdzielne bo można je powiesić i przede wszystkim widać logo firmy, ewentualnie kalendarze biurkowe. Nasza firma obecnie korzysta z oferty firmy Basco, mają dobre promocje.
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2013, o 20:52 przez marianne, łącznie zmieniany 1 raz
no avatar
User

przedsiębiorcza

Posty

6

Rejestracja

8 gru 2012, o 14:40

Re: Jaki rodzaj kalendarza?

Postautor: przedsiębiorcza » 7 wrz 2013, o 16:09

Tak, kalendarze Basco są naprawdę fajnym pomysłem. U mnie akurat świetnie się sprawdzają. Fajna grafika i wykonanie, naprawdę dobra jakość, a do tego ceny przestępne ;).
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2013, o 13:13 przez przedsiębiorcza, łącznie zmieniany 1 raz
no avatar
User

fiox

Posty

5

Rejestracja

14 cze 2013, o 12:48

Re: Jaki rodzaj kalendarza?

Postautor: fiox » 10 wrz 2013, o 10:08

Jeśli chodzi o kalendarze promnetu to ja również jestem bardzo zadowolona :) pięknie wykonane, atrakcyjna cena, czego chcieć więcej?:) osobiście wybieram trójdzielne, są bardziej czytelne dla mnie niż inne, pozostałe modele.
no avatar
User

akke

Posty

10

Rejestracja

7 wrz 2012, o 17:39

Re: Jaki rodzaj kalendarza?

Postautor: akke » 10 wrz 2013, o 11:00

a długo czekałaś za przesyłką? obawiam się że jak będzie ruch to tydzień będzie do mnie szedł kalendarz :/ w tych cenach co są teraz zostaje mi czekać aż dostane wypłatę i zamawiam
no avatar
User

fiox

Posty

5

Rejestracja

14 cze 2013, o 12:48

Re: Jaki rodzaj kalendarza?

Postautor: fiox » 10 wrz 2013, o 15:17

Nie trzeba dlugo czekać, jest to też zależne od ilości zamówień ale bez przesady, dają radę ;))
no avatar
User

siwy

Posty

2

Rejestracja

10 wrz 2013, o 18:20

Re: Jaki rodzaj kalendarza?

Postautor: siwy » 10 wrz 2013, o 18:24

Ja zamawiam kalendarze z promnetu. Bardzo dobra jakaś i ładne schludne wykonanie. Myślę, że to świetny pomysł na prezenty, nagrody czy gadżety . Ja jestem zadowolona dobra jakość materiałów z których kalendarze są wykonane:) Polecam
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.154s | 13 Queries | GZIP : Off ]