Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

magdade

Posty

5

Rejestracja

30 mar 2017, o 11:43

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: magdade » 30 mar 2017, o 12:10

Zgadzam się, bez kalendarza to bym nic nie załatwił. I nadal używam papierowych, bo co zacznę jakiś program używać to w końcu przestaję po kilku tygodniach.
kalendarz książkowy http://www.lovesimple.pl
Awatar użytkownika
User

bustertheghost

Posty

8

Rejestracja

3 kwie 2017, o 13:53

Lokalizacja

Wrocław

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: bustertheghost » 4 kwie 2017, o 10:42

Patrząc z doświadczenia w różnych firmach, wiadomo, że znacznie łatwiej jest mieć przy sobie kalendarz, żeby mieć coś pod ręką przy umawianiu spotkań i unikać w ten sposób pokrywania się terminów. Jeżeli nasza działalność opiera się mocno na internecie albo w ogóle na systemach komputerowych, trzeba pomyśleć o zabezpieczeniu danych, programie do płatności oraz rozdzielaniu zadań między pracownikami w szybki sposób. Do tego można zastanowić się nad instalacją wewnętrznego komunikatora, żeby oszczędzić sporo czasu na kontaktowanie się z osobami rozsianymi po różnych działach.
Co jeszcze... urządzenie wielofunkcyjne do drukowania i skanowania przyda się w każdej pracy, tak samo jak typowe wyposażenie administracyjno-biurowe.
no avatar
User

dynamical

Posty

89

Rejestracja

29 paź 2015, o 09:33

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: dynamical » 11 kwie 2017, o 08:34

Jako właściciel małego hotelu, napiszę ze swojej perspektywy, co według mnie jest najważniejsze. Osobiście nie mógłbym się obyć bez... oprogramowania dla hoteli. Dla mnie to podstawa. Sam korzystam z Chart - http://www.chart.pl/oprogramowanie-dla-hoteli/ i jestem bardzo zadowolony. System bardzo ułatwia mi pracę, a poza tym jest prosty w obsłudze. Więc jak ktoś jest z tej branży, to niech koniecznie zastanowi się nad wprowadzeniem tego typu rozwiązania ;)
no avatar
User

reton12

Posty

223

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: reton12 » 14 kwie 2017, o 05:24

Na pewno rodzaj programu zależy od profilu działalności. Ja mogę polecić stomatologia oprogramowanie, moim zdaniem jedno z najlepszych rozwiązań dostępnych obecnie na runku. Program jest bardzo intuicyjny, wydajny i działa jak do tej pory bez zarzutu. Jest dedykowany nie tylko stomatologom ale ma także działy dla ortodontów i protetyków więc generalnie usprawnia pracę w całym gabinecie.
no avatar
User

Blixet.pl

Posty

15

Rejestracja

12 maja 2017, o 05:54

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: Blixet.pl » 12 maja 2017, o 06:18

Oczywiście wiele zależy od profilu wykonywanej działalności oraz usług, natomiast wydaje mi się, że narzędziem które jest niezbędne w każdej firmie to drukarka 3D, co o tym sądzicie? Warto iść z duchem najnowszych technologii.
Blixet.pl drukarki 3D.
no avatar
User

GrażynaJ

Posty

8

Rejestracja

16 maja 2017, o 22:00

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: GrażynaJ » 16 maja 2017, o 22:05

Moja działalność opiera się na handlu internetowym i oprócz całej masy zabezpieczeń, które zleciłam do wykonania firmie informatycznej, nie mogłabym się obejść bez programu do prowadzenia firmy online. Ja wiem, że zapewne w każdej firmie jest inne zapotrzebowanie na pomoce techniczne, ale program do fakturowania i prowadzenia firmy online to chyba wszystkim nam jest potrzebny? Ja z Bizinu korzystam już ponad rok i bardzo to usprawnilo moją pracę, nawet koszty na księgowość są mniejsze, bo więszkość spraw można załatwić samodzielnie.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: TadekNiejadek » 23 maja 2017, o 09:12

Esprzedaż ma świetne oprogramowanie sellingo, teraz grafikę mają z RWD za darmo, więc tym bardziej się obniża koszty jeszcze których na starcie jest o wiele wiele za dużo.
no avatar
User

wskazowka998

Posty

12

Rejestracja

4 maja 2017, o 21:05

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: wskazowka998 » 24 maja 2017, o 09:17

Już pisałam na tym forum o kilku programach które używam, szczególnie lubię ten, który wspomaga prowadzenie firmy online czyli system do fakturowania i prowadzenia magazynu :) Oszczędza sporo czasu i ułatwia pracę księgowym (no i obzniża ich koszty) :) Jak byłbyś zainteresowany to daj znać na priv, to Ci trochę wiecej opowiem o BizIn -ie :)
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: oksana » 24 maja 2017, o 09:52

Jeśli chodzi o usprawnianie naszego biznesu, to bardzo dobrą opcją jest właśnie Audyt :) Na rynku jest wiele firm zewnętrznych, które audyty przeprowadzają, a dzięki nim mamy możliwość by wykryć błędy w działaniu naszej firmy!
no avatar
User

sammax

Posty

5

Rejestracja

3 cze 2017, o 00:26

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: sammax » 3 cze 2017, o 00:33

Na pewno sporo oprogramowania do pracy czy backupu danych się przyda.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.122s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron