Wyposażenie biura

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

daju

Posty

5

Rejestracja

7 mar 2017, o 17:28

Re: Wyposażenie biura

Postautor: daju » 7 mar 2017, o 17:33

W biurze przyda się miła atmosfera, jakieś kwiatki, ozdoby. W dobrze urządzonym wnętrzu łatwiej robić dobre interesy.
obrazy na ścianę http://meandwall.pl
no avatar
User

jackwelss39

Posty

14

Rejestracja

14 mar 2017, o 16:41

Re: Wyposażenie biura

Postautor: jackwelss39 » 17 mar 2017, o 18:03

chyba każdy się ze mną zgodzi, że ekspres do kawy do podstawowy "mebel" do biura :D Ja sobie nie wyobrażam pracy bez porządnej kawy z ekspresu. Ostatnio szef zamówił super model Bezzera ze sklepu https://www.cafesilesia.pl/ i świetnie nam służy. Dzięki temu możemy harować jak mróweczki :D
no avatar
User

monimm82

Posty

24

Rejestracja

15 lut 2017, o 21:01

Re: Wyposażenie biura

Postautor: monimm82 » 20 mar 2017, o 08:52

Jeżeli szukacie mebli do biura polecam zajrzeć na stronę http://homlando.com/ . Sklep posiada w swojej ofercie szeroką ofertę mebli, w tym biurowych. Jest to sklep internetowy więc spokojnie możecie poprzeglądać ofertę, porównać z innymi i zdecydować się po jakimś czasie, uwielbiam właśnie to w zakupach przez internet. Do marca mają przesyłkę gratis.
no avatar
User

LudwikB

Posty

371

Rejestracja

3 mar 2016, o 17:33

Re: Wyposażenie biura

Postautor: LudwikB » 3 kwie 2017, o 16:02

Świetnie zaprojektowało nam i wyposażyło przestrzeń biurową http://interbiuro.pl/ Wszystko można dostać u nich - od wykładzin po systemy oświetleniowe. Duży plus za kompleksowe podejście i funkcjonalną realizację biura.
Awatar użytkownika
User

bustertheghost

Posty

8

Rejestracja

3 kwie 2017, o 13:53

Lokalizacja

Wrocław

Re: Wyposażenie biura

Postautor: bustertheghost » 4 kwie 2017, o 10:48

Wg mnie powinno być przestronnie, jasno i w spokojnych barwach. Do tego klimatyzacja, roślinność, urządzenia elektryczne typu komputery, rzutniki, mikrofalówka/inne do gotowania, ekspres, drukarka. Z umeblowania nie może zabraknąć szaf otwartych albo zamykanych, biurek z półkami albo szufladami, wygodnych krzeseł dla pracowników, porządnego oświetlenia, zaplecza socjalnego (w tym i kuchni), serwerowni i szatni. Układ pomieszczeń powinien dawać swobodę poruszania się i pewnego stopnia komfortu, który wpływa na kondycję psychiczną pracowników. Można to zrobić przy jednoczesnym nacisku na design, byle nie przesadzić ze zbyt wysokimi kosztami.
no avatar
User

Nagadzo

Posty

57

Rejestracja

8 lip 2015, o 07:23

Re: Wyposażenie biura

Postautor: Nagadzo » 10 kwie 2017, o 20:31

Kremowy pisze:My musieliśmy zmieniać ostatnio lokalizację biura i była konieczna bardzo sprawna przeprowadzka. Firma langner-transport.com bardzo nam tutaj pomogła, bez tego nie moglibyśmy otworzyć tak szybko.


U mnie też była podobna sytuacja, ale szybko sprawdziliśmy jak wysłać paczkę kurierem dhl i udało się przeprowadzić z firmą kurierską. Bardzo nam to ułatwiło przeprowadzkę.
Awatar użytkownika
User

SoloKolos

Posty

5

Rejestracja

17 lis 2016, o 14:20

Lokalizacja

Częstochowa

Re: Wyposażenie biura

Postautor: SoloKolos » 28 kwie 2017, o 11:09

Niezależnie od wystroju wnętrza warto postawić na funkcjonalność miejsca pracy. Co z tego, że będziemy przebywać w pięknym otoczeniu bez odpowiednich sprzętów czy artykułów biurowych niezbędnych do pracy. Takie rzeczy możemy zakupić bezproblemowo w większej hurtowni, a najlepiej przez internet. Wtedy zaoszczędzimy nasz czas oraz pieniądze. Dodatkowo wiele z nich pomoże nam zadbać o ład w miejscu pracy. Dokumenty w wersji papierowej można łatwo utrzymać w porządku min. za pomocą bindowania. Dzięki temu nasze kosztorysy, scenariusze, czy różne projekty zostaną schludnie usystematyzowane. O ciekawych sposobach i nowościach w tym zakresie można przeczytać na bindowanie.com.pl. Bindownica to urządzenie, które z pewnością przyda się w każdym biurze.
Awatar użytkownika
User

arax

Posty

5

Rejestracja

15 kwie 2017, o 13:01

Re: Wyposażenie biura

Postautor: arax » 1 maja 2017, o 16:44

U mnie absolutnie niezbędne są plotery... Szukam właśnie w chwili obecnej jakiegoś sensownego serwisu ploterów... Czy uważacie, że np. ten serwis ploterów HP byłby wart uwagi? Może korzystaliście już z czegoś sprawdzonego?
- Co ty robisz? - zapytała.
Jej widok wprawił mnie w tak wielkie osłupienie, że powiedziałam jej prawdę:
- Zamykam Clancy'ego Graya w schowku na broń. [...]
- Dobra. Pójdę po klucz - rzuciła.
no avatar
User

jakub482

Posty

3

Rejestracja

6 maja 2017, o 06:44

Re: Wyposażenie biura

Postautor: jakub482 » 6 maja 2017, o 06:45

to jest zawsze najważniejsze według mnie
no avatar
User

Blixet.pl

Posty

15

Rejestracja

12 maja 2017, o 05:54

Re: Wyposażenie biura

Postautor: Blixet.pl » 12 maja 2017, o 06:14

Jeżeli już jesteśmy na etapie wyposażenia biura, to ja polecam zainwestować także w najnowsze technologie do jakich bez wątpienia należą drukarki 3D, czasem wręcz niezbędne w naszej firmie.
Blixet.pl drukarki 3D.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.089s | 13 Queries | GZIP : Off ]