Własny pomysł na biznes

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Własny pomysł na biznes

Postautor: Marcelus » 21 mar 2017, o 16:56

a można i to na spokojnie, nawet programy rozporządzające sprzedażą wielokanałową typu sellasist przecież miesięcznie to też da się za zero złotych spróbować działać, a zwiększać abonament dopiero jak obrót rośnie i nas na to stać.
no avatar
User

Kleo

Posty

398

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Własny pomysł na biznes

Postautor: Kleo » 26 mar 2017, o 15:57

Doładowania telefonu od pewnego czasu są również dostępne na https://bm.pl/#!/doladowanie-telefonu . To fajna opcja zaplanowania sobie zasilania własnej komórki. To idealna opcja dla firm, i komórek firmowych :) Trzeba spróbować na swoim telefonie a potem u kogoś.
no avatar
User

magdad

Posty

5

Rejestracja

29 mar 2017, o 12:39

Re: Własny pomysł na biznes

Postautor: magdad » 29 mar 2017, o 12:43

Zanim zaczniesz biznes to lepiej dobrze zastanowić się nad tym, co oferuje rynek w najbliższej okolicy i wtedy podejmuj decyzję. Czasem lepiej nie zaczynać niczego.
nowe wózki widłowe ttp://www.ajax.krakow.pl
no avatar
User

alexwa

Posty

5

Rejestracja

10 kwie 2017, o 16:31

Re: Własny pomysł na biznes

Postautor: alexwa » 10 kwie 2017, o 16:45

No właśnie, trzeba dobrze przejrzeć oferty rynkowe pod kątem ewentualnej konkurencji i zapotrzebowania ludzi na dany produkt czy usługę.
dom pogrzebowy warszawa http://www.pruszynski.waw.pl
no avatar
User

wanias

Posty

5

Rejestracja

2 cze 2017, o 22:51

Re: Własny pomysł na biznes

Postautor: wanias » 2 cze 2017, o 23:07

A myśleliście coś o otwarciu agencji reklamowej na przykład?
displaye reklamowe http://www.tecza.krakow.pl
no avatar
User

Mojner

Posty

72

Rejestracja

28 cze 2016, o 09:31

Re: Własny pomysł na biznes

Postautor: Mojner » 5 cze 2017, o 13:47

Jak już się zakłada własny biznes warto mieć każdy najdrobniejszy szczegół przemyślany aby nie zaliczyć przysłowiowej wtopy.
Między innymi warto zadbać o komputery firmowe i wsparcie informatyczne dla firmy. U mnie idealnie sprawdza się w tej kwestii firma informatyczna z Wrocławia Itbce.com . Mam zapewnioną stała opiekę nad sprzętem firmowych co jest dla mnie bardzo ważne bo bez komputerów firma nie działała by tak sprawnie.
no avatar
User

Kleo

Posty

398

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Własny pomysł na biznes

Postautor: Kleo » 14 cze 2017, o 08:59

Pomysł na biznes to jedno, a co z kasą na taki biznes? Ciężko jest czasami nazbierać na start i jeszcze na zapas. Często przedsiębiorcy biorą pożyczki chwilówki przez internet . Nie ma co się obawiać takich zobowiązań, często są one inwestowane w reklamę i przynoszą zyski . Trzymam za wasz biznes kciuki.
no avatar
User

andrzejza

Posty

1

Rejestracja

14 cze 2017, o 15:41

Lokalizacja

Grajewo

Re: Własny pomysł na biznes

Postautor: andrzejza » 14 cze 2017, o 15:42

Agencja reklamowa to dobry pomysł, teraz powstaje dużo firm i potrzebują reklam więc akurat dobry biznes :)
no avatar
User

przyslowek

Posty

2

Rejestracja

19 cze 2017, o 13:11

Re: Własny pomysł na biznes

Postautor: przyslowek » 19 cze 2017, o 13:14

Dlaczego admin nie skasował adresu strony z pierwszego postu??? przecież to ściema!
no avatar
User

alan88

Posty

1

Rejestracja

20 cze 2017, o 12:35

Lokalizacja

Grajewo

Re: Własny pomysł na biznes

Postautor: alan88 » 20 cze 2017, o 12:40

Na otwarcie biznesu trzeba mieć jednak zaplecze finansowe. A co jeśli biznes nie wypali a zainwestowane pieniądze przepadną?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.088s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron