oszczędzanie kosztem jakości

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

oszczędzanie kosztem jakości

Postautor: Marcelus » 22 lut 2017, o 01:29

Hej, witam wszystkich na forum. Ostatnio miałem okazję spotkać kilka osób tak jak ja prowadzących sklepy internetowe. Po przeprowadzonych rozmowach doszedłem do kilku zatrważających wniosków, najbardziej przeraził mnie fakt, że ludzie kompletnie nie uczą się na błędach - zwłaszcza tym który króluje we wszystkich branżach - oszczędzanie na kliencie. Jak to jest, czemu ludzie nie dostrzegają, że ta droga dosłownie ZAWSZE prowadzi na manowce?
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: oszczędzanie kosztem jakości

Postautor: SalamonK » 22 lut 2017, o 22:53

wg mnie jest to zbyt duże uogólnienie. można przecież oszczędzać bez szkody dla jakości świadczonych usług. chociaż kluczową rolę odgrywa tu zdrowy rozsądek bo można przesadzić w obie strony rzeczywiście.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: oszczędzanie kosztem jakości

Postautor: TadekNiejadek » 13 mar 2017, o 23:19

przede wszstkim nie zaczynałbym od wartościowania oferty po jej cenie - ten argument jest inwalidą. osobiście znam bardzo mocne oferty które nie są drogie i odwrotnie również, nawet dużo częściej ;)
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: oszczędzanie kosztem jakości

Postautor: SalamonK » 14 mar 2017, o 21:29

i bardzo miło :) może jakies przykłady? innowacji nigdy za wiele heh
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: oszczędzanie kosztem jakości

Postautor: TadekNiejadek » 15 mar 2017, o 23:10

To jednym z kombajnów w swojej dziedzinie może być spokojnie sellingo, oprogramowanie wysokich lotów, dużo ułatwień i ekipa która to tworzy wypuszcza też instruktarze jak z tego korzystać, i te podstawowe funkcje i bardziej zaawansowane, ostatnio jakiś nowy filmik widziałem, ale niestety nie pamiętam tematyki.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: oszczędzanie kosztem jakości

Postautor: SalamonK » 16 mar 2017, o 22:15

a to nawet słyszałem o nich już :) wszedłem teraz z ciekawości, widzę, że się esprzedaż z powodzeniem rozwija :)
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: oszczędzanie kosztem jakości

Postautor: TadekNiejadek » 19 mar 2017, o 20:47

jak się rozwija handel internetowy to i takie firmy się rozwijają, poczta pantoflowa od słowa do słowa co działa dobrze i w dobrej cenie pewnie ma tu największe znaczenie.
Awatar użytkownika
User

bustertheghost

Posty

8

Rejestracja

3 kwie 2017, o 13:53

Lokalizacja

Wrocław

Re: oszczędzanie kosztem jakości

Postautor: bustertheghost » 4 kwie 2017, o 10:59

Dzisiaj wszyscy oszczędzają na wszystkim, a to się bardzo często uwidacznia w biznesie, choćby przez to, jakie oferty składane są klientowi w różnych dziedzinach. Na rynku wybijają się ci, którzy proponują niskie ceny za swoje towary bądź usługi, a przez to często cierpi ich jakość. Nie ma w tym nic nowego, szkoda tylko, że najbardziej odbija się to na nas, klientach, gotowych ślepo zawierzyć producentowi, który bogaci się na naszej naiwności. Na szczęście powoli zaczyna kłaść się większy nacisk na jakość, a cena spada na drugie miejsce.
no avatar
User

Kleo

Posty

398

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: oszczędzanie kosztem jakości

Postautor: Kleo » 21 cze 2017, o 08:13

Nie ma co oszczędzać, to nie zawsze ma sens, moze być tak , że więcej się na tym straci niż zyska. Jeśli nie masz kasy to zastanów się nad www.credy.pl/pozyczki-przez-internet/ . na tej stronie często jest pokazana pożyczka przez internet. Plusem jest to, że jest szybka weryfikacja i szybki przelew na konto.
no avatar
User

Kleo

Posty

398

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: oszczędzanie kosztem jakości

Postautor: Kleo » 26 lip 2017, o 17:01

Nie ma absolutnie sensu oszczędzanie i rezygnowanie z jakości produktu. Jeśli chcecie sobie takie rzeczy ułatwić to możecie się zdecydować na microsoft dynamics partners . Takie systemy potrafią świetnie bez kłopotów zoptymalizować twój biznes.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.103s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron