Jakie konto będzie najlepsze?

Wszystko o kontach bankowych. Jakie najlepsze dla firmy, a jakie osobiste?
no avatar
User

Mercus

Posty

79

Rejestracja

31 sie 2013, o 14:05

Jakie konto będzie najlepsze?

Postautor: Mercus » 28 gru 2016, o 00:56

Witam, od jakiegoś czasu prowadze wraz ze znajomym spółkę w formie spółki jawnej. Chciałem poprosić o opinie w następującej sprawie dotyczącej rachunków dla spółki: zamierzam zlikwidować konto w moim obecnym banku i otworzyć nowe. Upatrzyłem sobie dwa konta: konto mobilne w mbanku i dobre konto w millenium. Zależy mi na tym, żeby konto było w miarę możliwości bezpłatne lub ew. prowadzone za niewielką, symboliczną opłatą. Które z tych kont polecacie? Czy bank Millenium też zajmie się za mnie wszystkimi formalnościami związanymi z przeniesieniem konta (bo mbank z tego co się dowiedziałam tak robi)? Zależy mi na darmowych wypłatach z bankomatów, miesięczne wpływy to ok. 1300, sporadycznie płacę kartą więc fajnie by było gdyby opłata za nią nie była pobierana przy niezbyt wygórowanych kwotach płatności. Ciekawy jestem też czy te konta mają jakieś ukryte płatności? Na co zwrócić uwagę przy ew. zakładaniu konta w którymś z tych banków? Na https://www.mbank.pl/msp-korporacje/bankowosc-elektroniczna/platforma-bankowosci-internetowej/modul-transakcyjny-mbank-companynet/ widziałem ofertę mbanku konta osobistego a jednocześnie oszczędnościowego z oprocentowaniem 4%. czy każdy może takie konto otworzyć, czy trzeba mieć określoną ilośc pieniędzy na koncie przy jego uruchamianiu? Może ktoś wyrazić swoją opinię?
no avatar
User

montownia12

Posty

3

Rejestracja

4 sty 2017, o 13:17

Re: Jakie konto będzie najlepsze?

Postautor: montownia12 » 5 sty 2017, o 08:12

Witam mBank jest to bank o bardzo niskiej wiarygodności ja bym tam konta nie zakładała
meble najwyższej klasy https://www.vita-derm.pl/podolog
no avatar
User

LatajacePaczki_pl

Posty

41

Rejestracja

9 gru 2016, o 06:22

Re: Jakie konto będzie najlepsze?

Postautor: LatajacePaczki_pl » 13 sty 2017, o 08:39

Tak samo można powiedzieć o każdym banku, więc moim zdaniem każda opinia jest inna a przede wszystkim zwróć uwagę na opłaty początkowe oraz stałe, np: za prowadzenie konta. Im będą one niższe tym oczywiście lepiej i jest to bardziej opłacalne.
Awatar użytkownika
User

Irka28

Posty

8

Rejestracja

15 lut 2017, o 09:34

Re: Jakie konto będzie najlepsze?

Postautor: Irka28 » 21 lut 2017, o 13:26

Ja bym skorzystała z porównywarki. Są takie w sieci. Można sprawdzić i porównać parametry kont. Łatwo wtedy wybrać najlepsze.
Najlepsze torebki damskie to takie, które pomieszczą wszystko :) Kocham shopperki!
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Jakie konto będzie najlepsze?

Postautor: Fards » 28 lut 2017, o 18:28

Najlepszą opcją by wybrać najlepsze konto bankowe jest przegląd ofert róznych banków. Na szczęście na stronie http://moneye.pl powstał ranking kont bankowych, więc można sobie zerknąć i wybrać coś fajnego.
no avatar
User

arekk

Posty

233

Rejestracja

1 kwie 2013, o 20:18

Re: Jakie konto będzie najlepsze?

Postautor: arekk » 6 mar 2017, o 10:18

Uważam, że chcąc wybrać konto bankowe, warto też zajrzeć na http://konto-w-banku.pl/nest-bank-opinie/ , gdzie można znaleźć opinie o bankach, a także skorzystać z porównywarki i rankingów kont bankowych. Sprawdźcie sami.
no avatar
User

reton12

Posty

223

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

Re: Jakie konto będzie najlepsze?

Postautor: reton12 » 24 maja 2017, o 11:51

Myślę, że w tym temacie warto sprawdzić rankingi oraz opinie o kontach bankowych. Możecie zajrzeć na ten portal gdzie jest Ranking Kont Osobistych Sądzę, że portal jest naprawdę bardzo przydatny przy wyborze dobrego konta bankowego.tam znajdziesz wszelkiego rodzaju szczegóły i warunki jakie musisz spełnić przy każdym koncie.
no avatar
User

mskiba

Posty

3

Rejestracja

7 wrz 2016, o 10:06

Re: Jakie konto będzie najlepsze?

Postautor: mskiba » 26 maja 2017, o 13:36

Powiem tak... nie ma czegoś takiego jak najlepsze konto bankowe... każdemu coś innego odpowiada. Jedni chcą mieć rozbudowaną i nowoczesną bankowość mobilną, inni darmowe konto, jeszcze inni dobre oprocentowanie. Nie podpasuje się wszystkim ;) Mnie np. zawsze zależy, żeby płacić jak najmniej, albo w ogóle nie płacić za prowadzenie rachunku i wpłaty z bankomatów. Dla mnie, ale to powtarzam - dla mnie, najlepsze jest Orange Finanse. Wszystko za zero :D
Awatar użytkownika
User

strażak44

Posty

5

Rejestracja

18 lis 2017, o 16:54

Re: Jakie konto będzie najlepsze?

Postautor: strażak44 » 23 lis 2017, o 19:11

Ja bym poszukał odpowiedzi tutaj http://www.e-aviva.pl/
Dżentelmen nie mówi o tym, ile płaci podatku i z którymi kobietami sypia.
no avatar
User

Sebastian77

Posty

62

Rejestracja

19 paź 2017, o 08:23

Re: Jakie konto będzie najlepsze?

Postautor: Sebastian77 » 26 lis 2017, o 20:30

najlepiej to dopytać osoby, która jet bardziej doświadczona :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.124s | 13 Queries | GZIP : Off ]